Ubytovanie Štrbské Pleso

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc

Dovoľte nám informovať vás , že od 13.9.2021 prechádza okres Poprad podľa COVID automatu do červenej farby. Vzhľadom na to je možné od tohto termínu ponúkať iba klasické pobyty, ale klienti budú mať možnosť zakúpiť si jednorázové vstupy do wellness centra v dvojhodinových intervaloch (jednorázový vstup 3,00 €). Nakoľko hotel poskytuje služby v režime OTP, vo wellness centre môže byť naraz len 10 osôb, a vo vnútorných priestoroch je nutné používať respirátory.

Dovoľujeme si vám oznámiť, že podľa COVID automatu platného 16.8. - 22.8.2021 bude okres Poprad v tzv. stupni ostražitosti resp. v oranžovej farbe. Viac info ako aj aktualizácia na ďalšie týždne bude zverejnená na stránke https://korona.gov.sk/covid-automat-na-slovensku/.

Na základe regionálneho covid automatu pre týždeň od 23.8. – 29.8.2021 okres Poprad naďalej ostáva v oranžovej fáze a bude platiť tzv. stupeň ostražitosti. Ubytovacie zariadenia TMR budú poskytovať služby v rozsahu podmienok v zmysle protokolu OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní):

  • ubytovanie bez obmedzení s podmienkou predloženia potvrdenia o očkovaní, testovaní alebo prekonaní ochorenia covid (bližšia špecifikácia v správe nižšie) pri nástupe na pobyt
  • reštaurácie v interiéri 4 osoby pri stole alebo osoby z jednej domácnosti
  • terasy bez obmedzení
  • wellness maximálne 50 % kapacity

Vzhľadom na obmedzenie kapacity hotelových wellness centier došlo v rámci ich prevádzky v hoteli k nasledovným úpravám:

  • REŽIM OTP: predĺžená prevádzková doba od 14:00 - 22:00 hod.
    max 50 % kapacity wellness

Informácie o zaradení okresu Poprad, pod ktorý spadajú všetky prevádzky TMR vo Vysokých Tatrách nájdete TU. V prípade, ak sa zaradenie okresu od termínu 30.8.2021 zlepší a posunie sa do zelenej zóny, budú podľa toho upravené opatrenia na jednotlivých prevádzkach.

© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím