Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotely Štrbské Pleso a v okolí

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc

Hotel je naďalej otvorený pre všetkých s negatívnym SARS-CoV-2 testom. Ubytovanie prebieha v štandardnom režime ako aj prihlásenie (check-in) a odhlásenie (check-out). Všetky izby sú pred príchodom hostí dezinfikované ozónovým generátorom, raňajky a večere Vám naservírujú priamo na izbe alebo na terase hotela. Wellness centrum poskytuje masáže, terapie a procedúry.

Vzhľadom na opatrenia ÚVZ SR Vám ako kompenzáciu za povinné obmedzenie služieb (zákaz podávania jedál a nápojov v reštaurácii a bare, obmedzený režim wellness centra - uzatvorený vodný svet, saunový svet a fitness centrum) hotel poskytne navyše:

 • zľavu 30 % z ceny ubytovania 
 • upgrade do izby vyššej kategórie ubytovania (na základe aktuálnej dostupnosti) zadarmo
 •  izbový servis zadarmo (nápoje a jedlá z našej ponuky) 
 • zľavu 20 % z ponuky Spa menu (masáže, terapie a procedúry) vo wellness centre 
 • zľavu 20 % na Váš ďalší pobyt v hoteli a to v termínoch 07.01.  -31.03.2021 a 05.04. - 23.12.2021

HOTEL BUDE OTVORENÝ OD 20.11.2020.

Dovoľujeme si Vás informovať, že spoločnosť TMR v súvislosti s preventívnymi opatreniami proti šíreniu Covid-19 od 25.10.2020 uzatvára prevádzku horských stredísk v Jasnej a vo Vysokých Tatrách (Tatranská Lomnica, Smokovce, Štrbské Pleso), ako aj hotelov Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso, Hotel Grand Jasná, Hotel Pošta, Tri studničky, Hotel Srdiečko, Hotel Rotunda a rezortných hotelov v Bešeňovej.

Spoločnosť TMR si uvedomuje vážnosť situácie, ako aj to, že len spoločným zodpovedným prístupom ju dokážeme zvládnuť. Situáciu bude neustále monitorovať a v prípade priaznivého vývoja a uvoľnenia opatrení strediská a hotely radi opäť sprístupnia. Ubytovacie zariadenia by v prípade priaznivého vývoja situácie mohli byť otvorené od 8. novembra 2020. Prevádzka horských stredísk vrátane lanových dráh by mohla byť obnovená od 6. novembra 2020.Aktuálny vývoj situácie okolo COVID-19 priniesol nové preventívne opatrenia, ktoré na základe vyhlásenia Ústredného krízového štábu SR vstúpia do platnosti vo štvrtok 15. októbra 2020 a dotýkajú sa aj hotelových prevádzok. V prípade, ak máte rezervovaný a potvrdený pobyt v hoteli, prosím kontaktujte nás a to najskôr 7 dní pred plánovaným termínom nástupu na pobyt. Pracujeme naplno na spracovaní všetkých Vašich požiadaviek, preto Vás chceme zároveň požiadať o trpezlivosť a zhovievavosť. Zároveň sa očakáva vydanie spresňujúcej vyhlášky RÚVZ SR, na základe ktorej bude pripravené nové nastavenie prevádzky hotela tak, aby pobyt v hoteli mohol byť pre Vás aj naďalej príjemný a bezpečný.

Z aktuálne dostupných informácií sumarizujeme momentálne postupy a informácie:

 • Všetky prevádzky hotela dbajú na zvýšené hygienické opatrenia, dezinfekciu a hostia na izbe dostanú balíčky s ochrannými pomôckami a dezinfekciou.
 • VODNÉ PARKY A WELLNESS CENTRÁ:
  od štvrtka 15.10.2020 uzatvorené do odvolania
  predpokladáme, že masáže bude možné vykonávať a tieto budú ubytovaným hosťom k dispozícii (v prípade zmien po zverejnení vyhlášky RÚVZ SR budeme informovať)
 • REŠTAURÁCIE:
  poskytovanie stravy v hoteloch bude zaistené formou balíčkov „so sebou“ alebo na izbu prípadne v závislosti od počasia konzumácia na vonkajšej terase

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že  hotel je od 01.11.2020 opäť otvorený v dňoch štvrtok - nedeľa. Služby hotela však fungujú v obmedzenom režime t.j.  reštaurácia a vitálny svet sú zatvorené (raňajky, obedy a večere sa objednávajú deň vopred z pripraveného Menu, ktoré si hosť sám vyzdvihne a skonzumuje v pohodlí svoje izby; navyše v prízemi sú potraviny, ktoré sú otvorené denne v čase 7:00 - 19:00 hod.).

Vzhľadom na prebiehajúcu situáciu ohľadom korona vírusu je hosť povinný oznámiť do hotela pred nástupom na pobyt, či sa za posledných 14 dní nenachádzal v kritickej oblasti či už na Slovensku alebo v zahraničí. Každý hosť je povinný personál recepcie pravdivo informovať o tom, či nebol v styku s osobou, ktorá mala pozitívny test na SARS-CoV-2. Prosíme hostí, aby si pri každom vstupe do hotela dezinfikovali ruky a zároveň, aby počas celého pobytu nosili rúška a dodržiavali 2 m odstupy. Ak hosť bude mať pri príchode zvýšenú teplotu alebo nedodrží nosenie rúška, hotel si vyhradzuje právo hosťa v tomto prípade neubytovať. Odporúčame mať so sebou negatívny test na Covid-19, ktorý nebude starší ako 7 dní.

Atrakcie v okolí

Veveričí lanový park Štrbské PlesoVeveričí park sa nachádza na Štrbskom Plese, neďaleko autobusovej a vlakovej stanice. Sprístupnený je len počas letnej sezóny. Popri zábave v parku na lanách majú klienti aj krásny výhľad na štíty Vysokých Tatier. Lanový...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso0.15 KmNové Štrbské plesoNadmorská výška : 1315 m n. m. Rozloha : 2,128 ha Hĺbka : 9,6 m Toto menšie jazero vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese vzniklo zásahom človeka z bahenného základu v roku 1905 Karolom Mórym. Prítokom potoka z Mlynickej...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso0.32 KmVyhliadka Monte Mory Štrbské PlesoZáklad dnešnej krásnej vyhliadky postavil v roku 1905 Karol Móry ako drevenú vežu na kopci nad Novým Štrbským plesom. Podarilo sa mu nájsť miesto odkiaľ je pri peknom počasí vidieť nielen Vysoké, ale aj Nízke Tatry. Rodina...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso0.35 KmJazero Štrbské PlesoNadmorská výška: 1346 m.n.m. Maximálna hĺbka: 20 m Rozloha: 19,76 ha Dĺžka: 640 m a šírka: 600 m  Druhé najväčšie a najvyhľadávanejšie jazero na Slovensku. Voda z neho nevyteká ani žiadna doňho nevteká,...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso0.58 KmLyžiarske stredisko Štrbské PlesoNadmorská výška: 1360 - 1825 m.n.m. Najvyššie položená osada vo Vysokých Tatrách ponúka skvelé podmienky pre zjazdové ako aj bežecké lyžovanie. Pre lyžiarov je k dispozícii na južných svahoch Predného Soliska 8 takmer...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso1.23 KmChata pod SoliskomNadmorská výška: 1840 m.n.m. Chata je najmladšou vysokohorskou chatou vo Vysokých Tatrách. Drevená chata bola postavená a dokončená v roku 1946 a slúžila ako útočisko pre lyžiarov v nepriaznivom počasí. V povojnových...zobraziťPrešovský kraj - Vysoké Tatry3.29 KmPredné Solisko Štrbské PlesoNadmorská výška: 2093 m.n.m. Jeden z najnižších a najľahšie dostupných vrchov vo Vysokých Tatrách, na južnom okraji horstva. Vrch je posledná vyvýšenina dlhého Soliskového hrebeňa, ktorý vybieha z Furkotského štítu...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso3.82 KmPopradské plesoNadmorská výška: 1 494,3 m.n.m. Rozloha: 6,88 ha Maximálna hĺbka: 17 m Názov plesa je odvodený od rieky Poprad, ktorá cez neho preteká a svojou rozlohou je štvrtým najväčím jazerom na Slovensku. Patrí do Mengusovského...zobraziťPrešovský kraj - Vysoké Tatry3.94 KmVodopád SkokNadmorská výška: 1789 m.n.m. Výška vodopádu: 30 m Majestátny, jeden z najkrajších vodopádov a štvrtý najvyšší vodopád vo Vysokých Tatrách, sa nachádza v Mlynickej doline. Východiskovým bodom nenáročného...zobraziťPrešovský kraj - Vysoké Tatry3.97 KmMajláthova chata- Popradské PlesoMajláthova chata je menšia, ale veľmi útulná chata na Popradskom Plese vo výške 1500 m n.m.. Patrí k najviac navštevovaným s celoročnou prevádzkou a prístup na chatu je zo Štrbského Plesa po dvoch lesných a jednej asfaltovej...zobraziťPrešovský kraj - Vysoké Tatry4.05 Km
© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím