O nás

Kto všetko stojí za našou firmou?

Peter Sorger konateľ

Peter Sorger

šéf nášho tímu - MYSLITEĽ

23 ročné skúsenosti z oblasti podnikania, z toho 10 rokov na internete.

V roku 2005 si spolu s otcom otvorili ubytovanie v súkromí, neskôr v roku 2010 začal predávať pobyty na SK ako živnostník, v domácom cestovnom ruchu. O dva roky neskôr zriadil firmu Sorger s.r.o. - cestovnú agentúru. V dnešnej dobe patrí jeho firma medzi najväčších predajcov v cestovnom ruchu na Slovensku.

Prvý kontakt s web stránkou mal v roku 2005. Mal v podstate šťastie, našiel programátora, ktorý ovládal základy SEO a preto sa stránka dobre umiestňovala vo vyhľadávačoch. Trendy v cestovnom ruchu napredovali ďalej a preto bolo veľmi dôležité správne naštartovať marketing a aktívny predaj. V snahe podporiť svoj business a zvýšiť jeho efektivitu, sa začal intenzívne vzdelávať, študoval odbornú literatúru, absolvoval nespočetné množstvo rôznych kurzov, online ako aj osobne, seminárov, školení a nadobúdal stále viac a viac skúseností, ktoré zavádzal do praxe a pomáhal aj podnikateľom, ktorým sa nedarilo preraziť na internete. S reklamou a budovaním úspešného webu pomohol viacerým menším firmám ako aj firmám so zvučnými menami, medzi ktoré patria napríklad firmy Izlato.sk a Kunaj.sk.

So vzdelávaním pokračuje aj samozrejme naďalej.

Najprv začal s kolegami predávať hotely, ktoré sa úspešne predávajú dodnes. Teraz by chcel doplniť ubytovanie a aby časom bolo v ponuke najviac ubytovateľov, ktorí majú rovnaké ciele, radi sa vzdelávajú a idú s dobou sa zrodil už veľmi dávno, ale potreboval ísť pekne krok za krokom. Počas prvej vlny koronavírusovej pandémie sa na stránku doplnilo vyše 840 atrakcií na Slovensku a pracujeme na tom, aby sme pridali čo najviac ubytovacích zariadení, kde klient nájde všetko na jednom mieste.

Peter má jasnú víziu. Pomôcť a školiť ľudí, či firmy, spolu s kolegami, ako si založiť úspešný a prosperujúci business.

Ako človek je Peter minimalista, ktorý chce pre seba a ostatných dosiahnuť maximum.

Ľudia zo Sorger s.r.o.

Paula Sorgerová

Paula, Petrova manželka - neviditeľná spolutvorkyňa 

Stojí pri jeho boku od začiatku online podnikania a aj vďaka jej postrehom, či názorom sa rodia tie správne rozhodnutia a taktiky. Spoločné podnikanie preverilo aj úroveň ich vzťahu a vedia sa na seba stopercentne spoľahnúť tak doma ako aj vo firme. Meditým si stihla 3 x odbehnúť na materskú dovolenku, ale ináč sa venuje kontrole a fakturácii. Takže skoro vždy online. Vo voľnom čase sa venuje iba deťom.

 

 

Ingrid Jackovičová

Inga, naša prvá predajkyňa pobytov a kámoška, ktorá sa nebala ísť s nami do toho

Vybavuje objednávky, píše texty, veľa telefonuje a píše si s Vami emaily. Vo voľnom čase rada varí, stará sa o svoju dokonalú záhradku a samozrejme športuje. Pre svoju rodinu by obetovala život.

 

 

Majka Koštialová

Majka, stará sa o vás nielen v mailoch, ale aj v telefonátoch

Taktiež má na starosti pracovnú pohodu v kancelárii a je to náš ťahúň, ktorý dokáže zvládnuť a vybaviť najväčšie množstvo objednávok. Je veľmi milá a ústretová o čom svedčí aj množstvo priateľov, ktorými je obklopená. A nadovšetko miluje psíkov.

 

 

Ľubka Valáškováá

Ľubka, drží sa hesla, dôveruj ale preveruj

Je to naša citlivá duša, ktorá je s vami skoro denne na telefóne a na mailoch. Veľmi rada nakupuje a rada by chodila iba po výletoch.  Jej prianím je mať psíka, ktorý by to s ňou vydržal čo najdlhšie.

 

 

Táňa Žifčákováá

Tánička, Okrem toho, že sa teší na kaźdý váš telefonát a mail, rada vyrába vianočné dekorácie a vytešuje sa z nich

Je našou milou a vždy pozitívne naladenou osôbkou. Je to pravá tatranka, ktorá taktiež miluje hory a hlavne v zime.

 

 

Peťa Chylová

Peťa, Služobne naša najmladšia kolegyňa je predlžená šéfova ruka

Pomáha mu, píše, prekladá, dopĺňa, telefonicky argumentuje a vyjednáva pre nás lepšie podmienky. Nedajte sa ale oklamať, vie byť aj veľmi nekompromisná. Miluje hory, preto do nich s rodinou uteká tak často ako sa len dá.

 

 

Ľubomíra Bártová

Ľuba, Nahadzuje ubytovacie zariadenia a popisy pobytov no nášho online systému

Píše texty pre webstránku a všetko čo je na stránke prejde alebo aj neprejde cez jej ostrý a prenikavý pohľad. Pracovne s klientmi komunikuje prostredníctvom facebooku. Vo voľnom čase rada jazdí na bicykli, občas zaskočí aj do posilky, miluje cestovanie a číta knihy.

 

 

Ladislav Gánovský

Laco

Laco, náš Lacko dobrák od kosti, nahadzuje všetky komplikované veci do systému a keď stíha, tak rieši aj objednávky a pomáha dievčatám. Miluje futbal, ale momentálne už nehraje, lebo koleno mu dalo stopku. Praha je jeho srdcovka a rád by sa tam prechádzal od rána do večera. 

Súčasťou nášho tímu sú aj ďalšie tri dievčatá, ktoré si však momentálne užívajú tú najkrajšiu dovolenku na svete, materskú. A nesmieme zabudnúť aj na tím ajťákov, ktorí sú pre nás nepostradateľní, a v súčasnosti ich pracuje na našom projekte 6.

 

5 plachých programátorov

programátor
Lukáš - hlavný programátor
programátor
Frederik - programátor
programátor
Pradeep - programátor
programátor
Marcel - programátor
programátor
Matúš - programátor
 

 

 

Ako sa nám darí?

Keď sme so Sorger s.r.o. začínali, boli sme dvaja. Prvá objednávka nám prišla po 2 týždňoch čakania a hypnotizovania telefónu a e-mailov. Dnes je nás spolu 12 /3 na materskej/.

Ako a kde pracujeme?

Sme z nádherného mesta, ktoré je bránou do Vysokých Tatier - z Popradu a pracujeme na striedačku z kancelária a z domu. Osobný kontakt je pre nás dôležitý a preto sa stretávame veľmi často aj mimo práce.

  • Všetci robíme prácu, ktorá nás baví a napĺňa,
  • spolupracujeme s partnermi, ktorí vidia zmysel a obojstranný prínos našej práce, ktorá prináša skutočne výsledky,
  • sme otvorení novým nápadom a inováciam,
  • kráčame s dobou,
  • veríme a praktizujeme otvorenú komunikáciu, či už medzi sebou, alebo s klientom /nezavádzame/,
  • férové jednanie je pre nás prioritou,
  • stále sa vzdelávame v online marketingu, aby sme mohli nastaviť tú najlepšiu reklamu pre vaše zariadenia.

Kde nás nájdete

Viac v kontakte.