Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

O nás

Sorger.sk je lídrom v predaji pobytov v Tatrách a patrí tiež medzi lídrov v predaji kúpeľných a wellness pobytov na Slovensku. Nájdete tu najväčšiu ponuku pobytov na Slovensku a je to miesto, kde si môžete vybrať svoj pobyt kedykoľvek a odkiaľkoľvek. V ponuke nájdete všetky známe hotely a kúpele na Slovensku vrátane všetkých akciových ponúk a zliav. Rozhodovať sa môžete aj podľa reálnych recenzií klientov, ktorí boli v daných zariadeniach. Sorger.sk ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, je súčasťou stabilnej spoločnosti Sorger, s.r.o., ktorá ponúka aj zájazdy do zahraničia a dovolenky pri mori na www.destinacie.sk. Svoje služby ponúka aj v Českej republike na www.sorger.cz a Poľsku na www.sorger.pl.

Sorger.sk zhromažďuje, ponúka a pravidelne aktualizuje najväčšie množstvo akciových pobytov hotelov, exkluzívnych wellness hotelov, ako aj kúpeľov na Slovensku, rovnako sa snaží o najdetailnejší popis zariadení. Klient získava jednoducho prehľad o zľavnených ponukách jednotlivých zariadení na jednom mieste a na základe tohto prehľadu môže ušetriť a získať svoj vytúžený pobyt. Hotely a kúpele môžu ponúkať svoje akciové balíky denne tisíckam ľudí a propagovať tak svoju značku. 

Našim cieľom na www.sorger.sk je maximálne podporiť cestovný ruch, spropagovať ubytovacie zariadenia a poskytnúť klientovi pohodlie pri výbere svojho pobytu tým, že zhromažďujeme čo najviac informácií o zariadení a jeho akciových ponukách. Naša zákaznícka podpora je tu pre klienta 7 dní v týždni od 7:30 do 20:00, vrátane sviatkov.

Prečítajte si reálne recenzie od skutočných ľudí. Recenzie o nás pridané na Google, ktoré pridali naši klienti.


© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím