Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

O nás

Kto všetko stojí za našou firmou?

Peter Sorger konateľ

Peter Sorger

šéf nášho tímu - MYSLITEĽ

23 ročné skúsenosti z oblasti podnikania, z toho 10 rokov na internete.

V roku 2005 si spolu s otcom otvorili ubytovanie v súkromí, neskôr v roku 2010 začal predávať pobyty na SK ako živnostník, v domácom cestovnom ruchu. O dva roky neskôr zriadil firmu Sorger s.r.o. - cestovnú agentúru. V dnešnej dobe patrí jeho firma medzi najväčších predajcov v cestovnom ruchu na Slovensku.

Prvý kontakt s web stránkou mal v roku 2005. Mal v podstate šťastie, našiel programátora, ktorý ovládal základy SEO a preto sa stránka dobre umiestňovala vo vyhľadávačoch. Trendy v cestovnom ruchu napredovali ďalej a preto bolo veľmi dôležité správne naštartovať marketing a aktívny predaj. V snahe podporiť svoj business a zvýšiť jeho efektivitu, sa začal intenzívne vzdelávať, študoval odbornú literatúru, absolvoval nespočetné množstvo rôznych kurzov, online ako aj osobne, seminárov, školení a nadobúdal stále viac a viac skúseností, ktoré zavádzal do praxe a pomáhal aj podnikateľom, ktorým sa nedarilo preraziť na internete. S reklamou a budovaním úspešného webu pomohol viacerým menším firmám ako aj firmám so zvučnými menami, medzi ktoré patria napríklad firmy Izlato.sk a Kunaj.sk.

So vzdelávaním pokračuje aj samozrejme naďalej.

Najprv začal s kolegami predávať hotely, ktoré sa úspešne predávajú dodnes. Teraz by chcel doplniť ubytovanie a aby časom bolo v ponuke najviac ubytovateľov, ktorí majú rovnaké ciele, radi sa vzdelávajú a idú s dobou sa zrodil už veľmi dávno, ale potreboval ísť pekne krok za krokom. Počas prvej vlny koronavírusovej pandémie sa na stránku doplnilo vyše 840 atrakcií na Slovensku a pracujeme na tom, aby sme pridali čo najviac ubytovacích zariadení, kde klient nájde všetko na jednom mieste.

Peter má jasnú víziu. Pomôcť a školiť ľudí, či firmy, spolu s kolegami, ako si založiť úspešný a prosperujúci business.

Ako človek je Peter minimalista, ktorý chce pre seba a ostatných dosiahnuť maximum.

Ľudia zo Sorger s.r.o.

Paula Sorgerová

Paula, Petrova manželka - neviditeľná spolutvorkyňa 

Stojí pri jeho boku od začiatku online podnikania a aj vďaka jej postrehom, či názorom sa rodia tie správne rozhodnutia a taktiky. Spoločné podnikanie preverilo aj úroveň ich vzťahu a vedia sa na seba stopercentne spoľahnúť tak doma ako aj vo firme. Meditým si stihla 3 x odbehnúť na materskú dovolenku, ale ináč sa venuje kontrole a fakturácii. Takže skoro vždy online. Vo voľnom čase sa venuje iba deťom.

Ingrid Jackovičová

Inga, naša prvá predajkyňa pobytov a kámoška, ktorá sa nebala ísť s nami do toho

Vybavuje objednávky, píše texty, veľa telefonuje a píše si s Vami emaily. Vo voľnom čase rada varí, stará sa o svoju dokonalú záhradku a samozrejme športuje. Pre svoju rodinu by obetovala život.

Majka Koštialová

Majka, stará sa o vás nielen v mailoch, ale aj v telefonátoch

Taktiež má na starosti pracovnú pohodu v kancelárii a je to náš ťahúň, ktorý dokáže zvládnuť a vybaviť najväčšie množstvo objednávok. Je veľmi milá a ústretová o čom svedčí aj množstvo priateľov, ktorými je obklopená. A nadovšetko miluje psíkov.

Ľubka Valáškováá

Ľubka, drží sa hesla, dôveruj ale preveruj

Je to naša citlivá duša, ktorá je s vami skoro denne na telefóne a na mailoch. Veľmi rada nakupuje a rada by chodila iba po výletoch.  Jej prianím je mať psíka, ktorý by to s ňou vydržal čo najdlhšie.

Táňa Žifčákováá

Tánička, Okrem toho, že sa teší na kaźdý váš telefonát a mail, rada vyrába vianočné dekorácie a vytešuje sa z nich

Je našou milou a vždy pozitívne naladenou osôbkou. Je to pravá tatranka, ktorá taktiež miluje hory a hlavne v zime.

Peťa Chylová

Peťa, Služobne naša najmladšia kolegyňa je predlžená šéfova ruka

Pomáha mu, píše, prekladá, dopĺňa, telefonicky argumentuje a vyjednáva pre nás lepšie podmienky. Nedajte sa ale oklamať, vie byť aj veľmi nekompromisná. Miluje hory, preto do nich s rodinou uteká tak často ako sa len dá.

 

Ľubomíra Bártová

Ľuba, Nahadzuje ubytovacie zariadenia a popisy pobytov no nášho online systému

Píše texty pre webstránku a všetko čo je na stránke prejde alebo aj neprejde cez jej ostrý a prenikavý pohľad. Pracovne s klientmi komunikuje prostredníctvom facebooku. Vo voľnom čase rada jazdí na bicykli, občas zaskočí aj do posilky, miluje cestovanie a číta knihy.

Ladislav Gánovský

Laco

Laco, náš Lacko dobrák od kosti, nahadzuje všetky komplikované veci do systému a keď stíha, tak rieši aj objednávky a pomáha dievčatám. Miluje futbal, ale momentálne už nehraje, lebo koleno mu dalo stopku. Praha je jeho srdcovka a rád by sa tam prechádzal od rána do večera. 

Súčasťou nášho tímu sú aj ďalšie tri dievčatá, ktoré si však momentálne užívajú tú najkrajšiu dovolenku na svete, materskú. A nesmieme zabudnúť aj na tím ajťákov, ktorí sú pre nás nepostradateľní, a v súčasnosti ich pracuje na našom projekte 6.

6 plachých programátorov

 
 
prigramátor

Lukáš

hlavný programátor
prigramátor

Andrej

programátor
prigramátor

Erik

programátor
prigramátor

Robert

programátor
prigramátor

Marcel

programátor
prigramátor

Matúš

programátor

Ako sa nám darí?

Keď sme so Sorger s.r.o. začínali, boli sme dvaja. Prvá objednávka nám prišla po 2 týždňoch čakania a hypnotizovania telefónu a mailov. Dnes je nás spolu 12 /3 na materskej/  a nebyť koronakrízy, ochranných opatrení a s tým súvisiace zastavenie ekonomiky, tak by sme vybavovanie objednávok nestíhali.

Ako a kde pracujeme?

Sme z nádherného mesta, ktoré je bránou do Vysokých Tatier - z Popradu a pracujeme na striedačku z kancelária a z domu. Osobný kontakt je pre nás dôležitý a preto sa stretávame veľmi často aj mimo práce.

  • Všetci robíme prácu, ktorá nás baví a napĺňa,
  • spolupracujeme s partnermi, ktorí vidia zmysel a obojstranný prínos našej práce, ktorá prináša skutočne výsledky,
  • sme otvorení novým nápadom a inováciam,
  • kráčame s dobou,
  • veríme a praktizujeme otvorenú komunikáciu, či už medzi sebou, alebo s klientom /nezavádzame/,
  • férové jednanie je pre nás prioritou,
  • stále sa vzdelávame v online marketingu, aby sme mohli nastaviť tú najlepšiu reklamu pre vaše zariadenia.

Kde nás nájdete

Viac v kontakte.


© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím