Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel SOREA Ľubovňa

Adresa : Hotel SOREA Ľubovňa, 064 01 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
GPS : N +49° 18' 3.81'' , E +20° 41' 23.45''

Poloha hotela: Na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa.
Internet: WiFi v spoločenských priestoroch.
Parkovanie: Parkovisko pri hoteli je neplatené a nestrážené.
Zvieratá: V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom.
Podávanie stravy: Raňajky: 7.30 - 9.30 hod., Obedy: 12.00 - 14.00 hod., Večere: 17.30 - 19.30 hod.
Check in/ Check out: Check in od 14.00 hod. / Check out do 10.00 hod.

Popis hotela

Hotel SOREA Ľubovňa ** sa nachádza v doline Ľubovnianskych kúpeľov, v malebnom prostredí Levočských vrchov a patrí k najväčším ubytovacím zariadeniam (kapacita 600 lôžok) nielen v rámci regiónu, ale aj celého Slovenska. Zariadenie je ocenené certifikátom Únie materských centier ako "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám". V hotelovom wellness centre je hosťom k dispozícii krytý bazén, sauna, vírivka a niekoľko miestností na procedúry, športovcov poteší viacúčelový športový areál. Množstvo vyznačených turistických chodníkov, vhodné terény pre cyklistov a nádherné lesné prostredie zaručuje ideálne podmienky pre letnú turistiku, v zimnej sezóne sú lyžiarom k dispozícii 4 lyžiarske vleky priamo pri hoteli s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 2 400 m rôznej náročnosti.  K dispozícii sú tiež rôzne organizované fakultatívne výlety do Vysokých Tatier, v blízkej obci Hniezdne je možné si v Nestville Parku pozrieť výnimočné zručnosti minulých remesiel ako aj históriu liehovarníctva a pekný celodenný výlet je aj na blízky Ľubovniansky hrad.  Ľubovnianske kúpele patria ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy s množstvom minerálnych prameňov. Hotel je ideálnym miestom pre oddych rodín s deťmi vo všetkých ročných obdobiach, ale je vhodný aj pre organizovanie veľkých kongresov.

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s balkónom a možnosťou prístelky, ktoré sú štandartne vybavené. Maximálna kapacita hotela je 600 lôžok. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, rádiom, farebným TV prijímačom so SAT programami, balkón, možnosť prístelky.

Typy izieb

Jedno- a dvojlôžková izba

Rodinná izba

Apartmán

Stravovanie

Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, troj- až štvorchodové obedy a večere. Príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúka denný bar, nočný bar a kaviareň.

Wellness

 • fínska sauna
 • klasické a podvodné masáže
 • fitness centrum
 • morský aerosoľový  kúpeľ
 • zábalové terapie

Bazén

Krytý plavecký bazén (rozmery 18 m x 8 m, hĺbka vody 1,30 m a teplota vody okolo 27°C).

Služby

 • požičovňa športových potrieb a bicyklov
 • stolný tenis, biliard, tenisový kurt
 • volejbalové ihrisko, ruské kolky
 • predaj suvenírov
 • zmenáreň non stop
 • prenájom hotelových trezorov
 • bezplatné požičanie žehličky, fénu

Na požiadanie pre vás hotel zabezpečí:

 • opekanie pri ohnisku spolu s lahodnými tónmi goralskej muziky
 • zábavný program pre deti aj dospelých
 • kvetinovú výzdobu
 • hotelovú dopravu
 • sekretárske a tlmočnícke služby

Deti

detský kútik
deti do 3 rokov zadarmo bez nároku na služby
deti do 7,99 rokov zadarmo s polpenziou na prístelke alebo spoločnom lôžku s dvomi platiacimi osobami ( cena bežný klient )
detské stoličky v jedálni
v zime lyžiarska škola a škôlka
detské ihrisko s preliezačkou, hojdačkou a pieskoviskom

Voľný čas

Kultúra

Kino Tatra v Starej Ľubovni.
O rozvoj kultúry a umenia v Starej Ľubovni sa stará Mestská organizácia kultúry a športu, ktorá okrem kina TATRA sa zaoberá aj podporou dychovej hudby Ľubovnianky, divadelného súboru Reflektor a filmového klubu Raj. Súčasťou je aj mestské televízne štúdio TDT a Ľubovnianske noviny.
Súčasťou kultúrneho života je aj Ľubovniansky literárny klub, šermiarska skupina Rádu sv. Michala, folklórny súbor Ľubovňan.
Tradičné podujatia: Ľubovniansky jarmok, Vansovej Lomnička, Poetická Ľubovňa, Ľubovnianske hry.

Zábava

Kolkáreň - na námestí sv. Mikuláša v Starej Ľubovni.
Neptún - štýlovú piváreň na spôsob lode.
Salaš u Franka.

Historické pamiatky

Historické jadro – pravidelné námestie obdĺžnikového tvaru s meštianskymi domami s renesančnými stavbami.
Kostol sv. Mikuláša – dominanta námestia, pochádza z roku 1280.
Provinčný dom – bývalé sídlo gubernátora spišských zálohovaných miest, renesančný sloh.
Ľubovniansky hrad – rozľahlý kamenný hrad postavený v druhej polovici 13. storočia resp. na začiatok 14. storočia. Hrad vznikol ako hraničný strážny hrad, chrániaci obchodné cesty do Poľska. Počas takmer štyroch storočí bol dôležitým administratívnym centrom 16 zálohovaných spišských miest a dedín, ale aj úkrytom pre poľské korunovačné klenoty. Na hrade nájdete expozície historické, archeologické, dobového nábytku, sakrálneho umenia a zbraní.
Ľubovniansky skanzen - nachádza sa pod Ľubovnianskym hradom a nájdete tu expozíciu ľudovej architektúry so vzácnym zrubovým kostolíkom z Matysovej z roku 1883, hospodárske stavby, zrubovú kováčsku vyhňu, mlyn a stolársku dielňu. www.staralubovna.sk.

Okolie

Drevený kostolík nepoškvrneného počatia Panny Márie v Hraničnom – zachovalý drevený rímsko-katolícky kostolík z roku 1785.
Ľudová architektúra v Nižných Repašoch – rázovitá obec v Levočskom pohorí s radovou reťazovou zástavbou. V centre kostol sv. Anny, pôvodne ranogotický.
Hrad Plaveč – zrúcanina hradu v chotári obce Plaveč. Hrad postavili v pol. 13. storočia ako pohraničnú pevnosť a podobne ako ľubovniansky hrad, aj na ochranu obchodnej cesty do Poľska, v 15. storočí. Bol sídlom bratríckeho kapitána Petra Aksamita. V 17. storočí prestavali hrad na obytný kaštieľ. R. 1856 vyhorel a odvtedy je v ruinách. V máji 1989 sa zrútila aj najlepšie dochovaná časť hradných múrov - západná stena, čím sa podstatne zmenil vzhľad hradu.
Holumnický hrad – ide pravdepodobne o zvyšky blokovej stavby goticko-renesančného typu z prelomu 15. a 16. storočia.
Hrad Kamenica – zrúcanina hradu nad obcou Kamenica, postavený v 13. storočí.
Bazilika Povýšenia svätého Kríža v Kežmarku je rímskokatolícka bazilika minor. Dnešná podoba chrámu pochádza z prestavby v rokoch 1444-1498. Najvzácnejšou časťou kostola je výjav ukrižovaného Krista na hlavnom oltári.
Drevený artikulárny kostol v Kežmarku – celý drevený kostol, jedna z najznámejších historických pamiatok mesta. Kapacita 1460 osôb, barokový interiér. www.kezmarok.sk .
Thökölyho hrad v Kežmarku – je najslávnejšou stavbou Kežmarku Bol postavený v r. 1190 ako kláštor mníšok Neskôr Sebastián Thököly, bohatý kupec s dobytkom, a jeho syn Štefan Thököly dali hrad prestavať na renesančný zámok. V súčasnosti sú na hrade stále expozície z histórie Kežmarku, Vysokých Tatier a Spiša.
Spišský hrad a okolie (Spišská kapitula a Spišské Podhradie a Žehra) – najrozsiahlejší stredoveký hrad v Strednej Európe. Zrúcaniny hradu postaveného na rozhraní 11. a 12. storočia. V 14., 15., 16. a 17. storočí viackrát prestavaný. Spustol po požiari v roku 1780. Národná kultúrna pamiatka. Spišské podhradie – katolícky kostol Narodenia Panny Márie, Kláštor milosrdných bratov. Spišská Kapitula je malé cirkevné sídlo s vzácnou katedrálou sv. Martina. V Žehre nájdete gotický kostolík zo 14. storočia zdobený jedinečnými freskami.
Markušovský hrad – zrúcanina hradu priamo v obci.
Kaštiel v Markušovciach – kaštieľ bol vybudovaný v polovici 17. storočia a pôvodne mal pevnostný charakter. Po pamiatkovej obnove je v kaštieli expozícia historického nábytku doplnená zbierkami aj z ďalších objektov východného Slovenska.
Levoča – historické spišské mesto, známe predovšetkým vďaka dielam Majstra Pavla z Levoče. Nájdete tu historickú radnicu, Dom majstra Pavla, Baziliku navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore (najznámejšie pútnické miesto na Slovensku), Spišské múzeum a Kostol sv. Jakuba Apoštola. www.levoca.sk
Spišská Nová Ves – pôvodne banské mesto. Je známa svojim veľkým šošovkovitým námestím, ktorému dominuje neogotická kostolná veža, ktorá je najvyššou vežou na Slovensku. ZOO a Vlastivedné múzeum.
Múzeum Červený Kláštor - Táto národná kultúrna pamiatka, oficiálne Lechnický kláštor, ktorého založenie oficiálne potvrdila r.1319 Spišská kapitula, leží v malebnom vyústení Lipníka do prielomu Dunajca v Pieninskom národnom parku. Kláštor pôvodne slúžil reholi kartuzianskych, neskôr kamadulských mníchov. Muzeálna expozícia tu bola sprístupnená r.1993 po celkovej rekonštrukcii objektu. Približuje históriu a kláštorný život spomínaných rádov a vzácne umelecko-historické pamiatky z Červeného Kláštora, ale aj z celej oblasti severného Spiša.
Belianska jaskyňa – jediná sprístupnená jaskyňa vo Vysokých Tatrách v severnom úbočí Kobylieho vrchu nad Tatranskou Kotlinou. Zaujímavé sú sintrové vodopády, pagodovité stalagmity i viaceré jazierka.
Jaskyňa Zlá diera v Lipovciach – krasová jaskyňa známa pod názvom Zla džura. Verejnosti je prístupná jedine so sprievodcom zo Slovenskej speleologickej spoločnosti.
Haligovské skaly – chránený prírodný výtvor na území Pieninského národného parku. s komplexom brál a jaskyňou Aksamitka a s množstvom botanických a zoologických zvláštností.
TANAP – tatranský národný park.
Pieniny – pieninský národný park, geologicky sú samostatným celkom a jediným samostatným pohorím, ktoré je tvorené bradlovým pásmom. http://www.pltnici.sk/
Slovenský kras – krajinne najväčší kras v strednej Európe, patrí k najkrajším oblastiam Slovenska. Krasový reliéf je tvorený zaujímavými povrchovými a podzemnými útvarmi. Súčasťou sú jaskyne Domica, Gombasecká, Jasovská a Silická. V blízkosti aj jedinečné Ochtinská aragonitová jaskyňa. Známa je Silická ľadnica – priepasť so stálou ľadovou výzdobou. www.ssj.sk, www.roznava.sk
Slovenský raj – najznámejší národný park vo východnej časti Slovenska. Nájdete tu pozoruhodné charakteristické rokliny s vodopádmi a krasové javy ako závrty, jaskyne a diery. Najznámejšia je Dobšinská ľadová jaskyňa. www.ssj.sk.

Kongresy a školenia

Hotel patrí vďaka ideálnej lokalizácii v horskom prostredí a komplexnosti poskytovaných služieb k vyhľadávaným miestom pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií. K dispozícii sú kongresová miestnosť cca 250 - 350 osôb, spoločenská sála cca 250 osôb, rokovacia miestnosť cca 100 - 110 osôb a 5 salónikov cca po 50 osôb. Základné technické vybavenie rokovacích priestorov:
farebný televízor (63 cm), projekčné plátno, zatemnenie miestností, štandardné osvetlenie, rečnícky pult, tabuľa, písací stroj, základná kvetinová výzdoba, projekčný stolík na položenie prezentačnej techniky.

Mapa

Zobraziť trasu z:

Recenzie

Podľa 53 hodnotení

8.4
 • Ubytovanie
  6.4
 • Stravovanie
  8.8
 • Personál
  9.1
 • Čistota
  8.4
 • Okolie
  8.6
 • Poloha
  8.5
 • Pomer cena/kvalita
  8.2
SlovenskoMiroslava
Termín pobytu:
31.07 - 05.08.2017
Počet dospelých / detí:
2/2
rodinná dovolenka
7
 
v hoteli sme boli ubytovaní s dvoma menšími deťmi na prístelkoch, izba bola čistá, sociálne zariadenie na izbe ako aj nábytok (skrine na chodbe) sú síce staršie, ale splnili svoj účel, mali sme dostatok úložného priestoru. V okolí hotela sa nachádza niekoľko prameňov min. vôd, ako aj wejmutovky (borovice z Ameriky) a vyhliadka, kam smerovali naše kroky, popri ceste sme si nazbierali maliny :) počas týždňa sme navštívili Ľubovniansky hrad, plťami sa plavili po Dunajci, späť sa ide na bikoch, neďaleko je dedinka Hniezdne, kde sa nachádza liehovar (s degustáciou slov. whisky na záver prehliadky) s čokoládovňou, v Starej Ľubovni je skanzen aj stredoveký vojenský tábor a vojenské múzeum...čiže na týždeň dosť pestrý program neďaleko hotela a to sme neboli v Ružbachoch a Litmanovej...po večeri sme mali možnosť plávať v bazéne do deviatej (nebola tam hlava na hlave) alebo hrať stolný futbal či biliard, ktorý bol občas obsadený. Dcéra sa pohrala aj v detskom kútiku, vonku sa pohojdali na hojdačkách...čo sa týka stravy, výber bol primeraný cene, dostatok všetkého aj keď sme prichádzali na raňajky medzi poslednými, na obed a večeru sme si deň vopred vyberali z troch jedál, na večeru sme mali okrem predjedla aj dezert, pitie sme si museli dokúpiť, nápoje boli drahšie...personál bol taktiež milý, najmä v jedálni...je fajn, keď sa Vám niekto prihovorí a odporučí/poradí čo a ako a kam...

...chýbal nám večerný program...v hoteli sa program viaže na prítomnosť dôchodcov, čo by podľa mňa nemalo byť, hotel navštevuje veľa rodín s deťmi a počas nášho pobytu v hoteli dôchodcovia neboli...bar sme večer nemali otvorený...odporúčala by som väčšiu zdvorilosť a prívetivosť pri vítaní nových hostí, prvých pár okamihov je veľmi dôležitých a podčiarknu celkový dojem z pobytu...zelenina nebola chutná, uhorky prezreté, paradajky nedozreté, mali by ste vymeniť dodávateľa zeleniny...
 
SlovenskoMária
Termín pobytu:
23.07 - 25.07.2017
Počet dospelých / detí:
2/1
Krásne upravené okolie hotela
7
 
Ústretový prístup personálu, pekná príroda, možnosť využiť neobmedzene bazén

Zariadenie na izbe, ale dalo sa :D
 
SlovenskoViera Vrljicak, Kosice
Termín pobytu:
22.06 - 24.06.2017
Počet dospelých / detí:
4/0
neuspokojivy pobyt
4
 
priroda v okoli, servis v restauracii

stary hotel, na izbe 406 male chrobaciky v posteli ( odporne). Nevkusne priestory na masaz, zabaly... Najhorsie kupele v akych som kedy bola. Neodporucim nikomu.
Vyjadrenie od zamestnanca zariadenia:
Na základe recenzie, ktorú ste nám zaslali sme dňa 29.06.2017 prekontrolovali izbu A406. Izba je od 25.06 do 01.07.2017 obsadená. Izba, postele, perináče sú čisté a ani ubytovaní hostia nám nepotvrdili Vaše tvrdenie. Takéto zistenia je nevyhnutné riešiť už počas pobytu, aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam. Čo sa týka názoru na nevkusnosť priestorov na procedúry je to vec subjektivna, iné priestorové možnosti momentálne neexistujú, ale do budúcností uvažujeme s novým riešením.
 
SlovenskoŠtefan
Termín pobytu:
28.05 - 03.06.2017
Počet dospelých / detí:
2/0
viac ako dobré
9
 
Ubytovanie, strava, personál, služby.

Slabo vybavené fitnes (nefunkčné stroje na cvičenie). Chýbali nám cyklotrasy (vyznačená iba jedna Sorea-N.Ľubovňa-S.Ľubovňa-Sorea). Po cestách je to nebezpečné ohľadom dosť frekventovanej auto dopravy.
 
SlovenskoCecília a Ján
Termín pobytu:
24.04 - 30.04.2017
Počet dospelých / detí:
2/0
10
 
 
SlovenskoSilvia
Termín pobytu:
14.04 - 18.04.2017
Počet dospelých / detí:
4/5
Niet čo vytknúť
10
 
Perfektná organizácia + personál + služby + prostredie + program.

 
SlovenskoHelena
Termín pobytu:
13.04 - 16.04.2017
Počet dospelých / detí:
2/0
Priemerna
6
 
Prostredie, strava a personal výborne. Aj program vzhladom na nie velmi priaznive počasie potešil

Trochu zastarale zariadenie izby a kupelne s wc ale čistota bola OK
 
SlovenskoBožena
Termín pobytu:
23.03 - 26.03.2017
Počet dospelých / detí:
2/0
Jarný oddychový pobyt
9
 
Veľký hotel je v peknom prostredí, izba slušne zariadená hoci kúpeľňa by si zaslúžila rekonštrukciu /spchovací kút/ . Keďže v tomto období bolo málo hostí bolo tu ticho a pokoj, výborná strava a veľmi milý a ochotný personál.

 
SlovenskoSlávka
Termín pobytu:
10.03 - 12.03.2017
Počet dospelých / detí:
2/0
9
 
 
SlovenskoMária Gregorová
Termín pobytu:
29.12 - 02.01.2017
Počet dospelých / detí:
2/0
prijemné
7
 
Bolo výborné počasie, čo ovplyvnili celý pobyť. Možnosti hrania sa pre deti a ponuky programu, ktorý pripravili vrátane transportu.

staré zariadenie, ale bolo všetko funkčné a čísté
 


Rezervuj teraz

Letný last minute Hotel Hviezda Dudince ***

od 54,83 Zľava do 28 %
od 39,67 /noc/osoba

Exkluzívny Last Moment wellness pobyt v Hoteli Kontakt ****

od 59,50 Zľava do 29 %
od 42,- /noc/osoba

TOP ZĽAVA na exkluzívny pobyt vo Vysokých Tatrách Grand hotel Bellevue ****

od 78,- Zľava do 28 %
od 56,25 /noc/osoba

Last minute Wellness pobyt v Piešťanoch cez týždeň do 31.08.2017

od 63,50 Zľava 20 %
od 50,80 /noc/osoba

Špeciálny zľavnený balík v Kúpeľoch Brusno

od 84,- Zľava 31 %
od 57,71 /noc/osoba

Pobyt pre seniorov nad 55 rokov v Piešťanoch do 31.10.2017 30 % zľava na pobyty cez týždeň

od 56,60 /noc/osoba

Letný relax pobyt pre rodiny s deťmi v Piešťanoch + 2 deti do 12 rokov ZADARMO

od 56,- /noc/osoba

Kúpele Turčianske Teplice zľava + 1 dieťa do 15 rokov GRÁTIS

od 38,- /noc/osoba

Hotel Patria **** Štrbské Pleso Zľava na exkluzívny tatranský hotel

od 49,- /noc/osoba

Luxusný wellness pobyt Hotel Kaskády **** Sliač - Sielnica

od 68,- /noc/osoba

Wellness pobyt so wstupom do Aquacity Poprad za super cenu Hotel Hills **** Stará Lesná

od 61,50 Zľava 33 %
od 41,50 /noc/osoba

Letný pobyt v Bardejovských kúpeľoch AKCIA v hoteli Alexander ****

od 49,67 /noc/osoba

Letný oddych v kúpeľoch Sliač

od 67,60 Zľava 38 %
od 41,80 /noc/osoba

Exkluzívny wellness pobyt Kúpele Vyšné Ružbachy

od 38,33 /noc/osoba

Najpredávanejší pobyt v Jasnej so vstupom do wellness Hotel Grand **** Jasná

od 31,25 Zľava 25 %
od 23,44 /noc/osoba

Akciový pobyt na Hrebienku vo Vysokých Tatrách s lanovkou v cene

od 25,- Zľava 10 %
od 22,50 /noc/osoba

Pozrite si zľavy v Zlatých Kúpeľoch Turčianske Teplice

od 46,- Zľava 20 %
od 36,80 /noc/osoba

Nový exkluzívny Hotel Lomnica **** v Tatrách

od 70,75 Zľava 25 %
od 53,06 /noc/osoba

Obľúbený aquapark na Liptove a akcia štúdiá bez doplatku + výhodná cena na prístelke

od 92,50 Zľava 13 %
od 80,50 /noc/osoba

Harmony pobyt s procedúrami Wellness hotel Park **** Piešťany

od 68,67 Zľava 20 %
od 54,93 /noc/osoba

Obľúbený pobyt Chuť Piešťan 1 noc ZADARMO Kúpele Piešťany

od 41,- Zľava 25 %
od 30,75 /noc/osoba

Leto v Lubovnianskych kúpeľoch s wellness a polpenziou + 2 deti ZADARMO

od 53,25 Zľava do 44 %
od 31,50 /noc/osoba

Zľava na wellness pobyt v Malej Fatre Hotel Bránica **** Belá

od 67,75 Zľava do 49 %
od 35,- /noc/osoba

Zľava v kúpeľnom meste Piešťany + dieťa do 12 rokov zadarmo

od 48,90 Zľava 45 %
od 26,90 /noc/osoba

Najpredávanejší pobyt PERMON ALL INCLUSIVE Grand hotel Permon**** Podbanské

od 85,57 /noc/osoba

Skvelá zľava v Tatrách Hotel Hubert **** Gerlachov

od 84,50 Zľava do 50 %
od 46,50 /noc/osoba

Letný pobyt na Orave v Hoteli Gobor *** + 1 dieťa do 11,99 rokov ubytovanie ZADARMO

od 50,- Zľava 35 %
od 32,38 /noc/osoba

Akciový wellness pobyt v Nízkych Tatrách v hoteli Repiská ***

od 65,- Zľava 29 %
od 46,17 /noc/osoba

Najvýhodnejší rodinný pobyt s aquaparkom Hotel Bešeňová ***

od 54,25 Zľava 25 %
od 40,69 /noc/osoba

Exkluzívny pobyt Super leto v Tatrách 01.07. - 31.08.2017

od 89,50 Zľava 17 %
od 73,90 /noc/osoba

Exkluzívny wellness pobyt v Tatrách Hotel Lesná ****

od 60,- Zľava 29 %
od 42,50 /noc/osoba

Zľava v exkluzívnej Grand Prahe

od 47,75 Zľava 25 %
od 35,81 /noc/osoba

Obľúbený hotel v Tatrách so vstupom do wellness v hoteli Lesná ****

od 37,- Zľava 32 %
od 25,- /noc/osoba

Akciový pobyt na Štrbskom Plese Hotel Fis ***

od 30,- Zľava 25 %
od 22,50 /noc/osoba

Obľúbený a nami odporúčaný wellness pobyt Hotel Termál *** Vyhne

od 33,- /noc/osoba

Akciový pobyt do 30.04.2017 Grandhotel **** Starý Smokovec

od 36,60 Zľava 25 %
od 27,45 /noc/osoba

Pobyt s polpenziou a wellness Hotel SOREA Urán *** Tatranská Lomnica

od 31,50 /noc/osoba

Wellness a Relax pobyt Hotel Aquatermal *** Dolná Strehová

od 31,50 /noc/osoba

ZĽAVA letný pobyt v Bešeňovej do 03.09.2017

od 53,16 Zľava 38 %
od 33,16 /noc/osoba
© 2017 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií. OK