Sorger mení svoje meno na Domalenka. Chcete vedieť viac? Kliknite sem

Apartmány Tri Studničky

Turistický región
Vysoké Tatry, Liptov, v Tatrách, Východné Slovensko, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Tatry, Račkova dolina
Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Štrbské Pleso

Apartmánové ubytovanie priamo pod Kriváňom

O ZARIADENÍ

Apartmánové ubytovanie TANAPu v tichom prostredí, na území Tatranského národného parku, v lokalite Tri Studničky, priamo pod impozantným vrchom západnej časti Vysokých Tatier, Kiváňom. V ponuke sú kompletne zariadené apartmány s bezplatným WiFi pripojením na internet a súkromným nestráženým parkoviskom. Pri objekte sa nachádza aj vonkajší altánok s posedením a ohniskom a na požiadanie je možné využiť aj spoločenskú miestnosť s kozubom. K dispozícii je aj priestor na odkladanie lyží a bicyklov. Komfortné ubytovanie pre rodiny, väčšie skupiny, ale aj pre dvojice. V cene ubytovania pre každú osobu je aj voucher na vstup do Múzea TANAPu a Expozície tatranskej prírody v Tatranskej Lomnici. Prostredie je ideálne nielen pre rodiny s deťmi, ale pre všetkých aktívnych i pasívnych návštevníkov a milovníkov Tatier.

 

Tri Studničky, niekdajšia rozsiahla Podkrivánska pol'ana na juhozápadnom úpätí Kriváňa, je najstaršou lokalitou v Tatrách, kde boli postavené prvé stabilné objekty turistického charakteru. Miesto je východiskovým bodom mimoriadne atraktívneho a obľúbeného výstupu na Kriváň, túry do Kôprovej doliny a na Kmeťov vodopád. Odporúčame aj nenáročnú prechádzku na Jamské pleso. Len 6 km od ubytovania, v malebnej osade Podbanské, sa nachádza jedinečný Grand hotel Permon s najväčším hotelovým wellness centrom na Slovensku a taktiež lyžiarske stredisko Podbanské Ski. 12 km vzdialené Štrbské Pleso je významným turisticko-lyžiarskym strediskom a zároveň najvyššie položenou osadou Vysokých Tatier. Samotné Vysoké Tatry poskytujú návštevníkom bohaté možnosti výletov a aktívneho športového vyžitia v každom ročnom období. Na svoje si tu zaručene prídu všetci nadšenci prírody, vysokohorských túr, lyžovania, milovníci histórie a kultúry, ale i aquaparkov. 

UBYTOVANIE

V budove je k dispozícii 6 samostatných apartmánov s jednou alebo dvomi spálňami. V prízemí sa nachádzajú 2 apartmány, ktoré majú zdieľanú spoločnú kuchyňu, na poschodí ďalšie 2 rodinné apartmány so samostatnou kuchyňou a v podkroví sú ešte 2menšie apartmány s kuchynským kútom. Každý apartmán je vybavený sociálnym zariadením (sprchový kút alebo vaňa, toaleta). V apartmánoch nie je TV. V prípade, že chcete využiť rekreačný poukaz, je možné na požiadanie vystaviť faktúru pre zamestnávateľa. Celková kapacita ubytovania je 20 osôb.

POLOHA

Hneď pri Ceste slobody medzi Podbanským a Štrbským Plesom, v blízkosti turistického rázcestia na Troch Studničkách a starej horárne TANAPu, ktorá tu stojí od roku 1907, v doline Belianskeho potoka. Lokalita je východiskom pre túry do Kôprovej doliny a na Kriváň. Vo vzdialenosti 12 km od Štrbského Plesa a 6 km od Podbanského, cca 30 km od podtatranského mesta Poprad s nákupnými možnosťami a celoročne otvoreným aquaparkom.

PRÍSTUP

 • Vlastná doprava (odporúčame).
 • Verejná doprava. Autobusová zastávka je vzdialená cca 1,5 km od ubytovania. Autobusy jazdia zo Štrbského Plesa i Liptovského Mikuláša. Odporúčame naštudovať si vopred cestovné poriadky, pretože hustota spojov nie je príliš veľká.

STRAVOVANIE

Ubytovaným hosťom je k príprave jednoduchého jedla k dispozícii zdieľaná alebo samostatná kuchyňa (chladnička, elektrická sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) s jedálenským sedením. Najbližší obchod s potravinami a reštaurácia sa nachádza v 6 km vzdialenom Podbanskom, alebo cca 10 km vzdialenom Štrbskom Plese.

TYPY IZIEB

 • Apartmán č. 1 a č. 2 (2+1) - prízemie
  spálňa 1: 1 veľká manželská posteľ, obývacia izba: 1 pohovka, balkón, zdieľaná kuchyňa, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, WiFi
 • Apartmán č. 3 a č. 4  (4+1) - 1. poschodie
  spálňa 1: 1 veľká manželská posteľ, spálňa 2: 1 veľká manželská posteľ + 1 pohovka, kuchyňa, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, WiFi
 • Apartmán č. 5 a č. 6 (2+0) - 2. poschodie
  1x veľká manželská posteľ, kuchynský kút, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, WiFi, balkón

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA

1500 m

NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA

7000 m

NAJBLIŽŠIE POTRAVINY

7000 m

VYBAVENIE APARTMÁNY TRI STUDNIČKY

PARKOVANIE

 • Parkovisko zadarmo

INTERNET

 • Internet Wi-Fi v celom zariadení

OBJEKT JE V PREVÁDZKE

 • Celoročne

BÝVA MAJITEĽ V OBJEKTE?

 • ÁNO, počas pobytu sa zdržiava / býva v objekte
  Správcovský byt vo vedlajšej budove

VZDIALENOSŤ PARKOVANIA OD OBJEKTU

 • Pri objekte

SPÔSOB KÚRENIA V OBJEKTE

 • Centrálne

POLOHA OBJEKTU

 • Na samote

SPRESNENIE POLOHY OBJEKTU

 • Pri lese / na okraji lesa
 • Na horách

MAXIMÁLNA KAPACITA

 • Počet osôb
  20

CENNÍK

Cena zahŕňa

 • Parkovanie
 • Posteľná bielizeň
 • Rekreačný poplatok
 • Uteráky
 • WiFi internet

Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !


Najčastejšie otázky o zariadení Apartmány Tri Studničky

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.