Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotely Štôla a v okolí

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc

Dovoľujeme si Vás informovať, že hotel funguje v obmedzenom režime prevádzky za zvýšených hygienických opatrení v súlade s aktuálnymi nariadeniami Vlády SR. A preto v súvislosti so súčasnou situáciou šírenia koronavírusu prijal až do odvolania tieto preventívne hygienické opatrenia:

  • Prevádzka hotela funguje v súlade s aktuálnymi hygienickými opatreniami, ktoré nariaďuje Vláda SR a krizový štáb.
  • Jedlá sú servírované na izbách hotela.
  • Privátne wellness je mimo prevádzky.
  • Hostia sú povinný nosiť rúška.
  • Spoločné hygienické zariadenia sú vybavené tekutým mydlom a papierovými utierkami a dezinfikujú sa každú hodinu.
  • V prevádzke kuchyne a reštaurácie je zabezpečené strojové umývanie pri teplote 80°C za používa sa vhodný umývací prostriedok (podľa § 9 ods. 3 písm. g) vyhlášky MZ SR č. 533/2007 Z.Z. a prípadne aj za použitia vhodného dezinfekčného prostriedku, možné je aj ručné umývanie riadu, pričom sa odporúča pridať pred opláchnutím kuchynského riadu dezinfekčný prostriedok vhodný na daný účel.
  • Príbor nie je voľne dostupný pre zákazníkov na stoloch, je prinesený personálom k pokrmu zabalený do papierovej vreckovky.
  • Vo výrazne zvýšenej miere pravidelne a dôkladne dezinfikujeme izby po odchode každého hosťa aj v priebehu pobytu hosťa.
  • Pri vstupe do prevádzky je pripravená dezinfekcia rúk.
  • V hoteli s malou ubytovacou kapacitou nedochádza ku stretávaniu väčšieho počtu osôb.

Atrakcie v okolí

Monty RanchRanč je situovaný v malej podtatranskej obci Štôla, cca 17 km od mesta Poprad. Návštevníkom ponúka ubytovacie služby a širokú škálu aktivít pre relax a aktívny odpočinok. Na ranči sa venujú chovu koní a zároveň...zobraziťPrešovský kraj - Štôla0.01 KmPedal Planet, planéta šliapacích autíčok Nová PoliankaGaléria patrí k jednej z najväčších súkromných zbierok šliapacích autíčok v Európe. Viac ako 110 exponátov z celkového počtu 300 ks je tu rozdelených do šiestich hlavných skupín. 50 unikátnych autíčok je rozdelených...zobraziťPrešovský kraj - Vysoké Tatry3.17 KmPoliankovo Digitálna galériaDigitálna galéria s obchodom s originálnymi suvenírmi a kaviarňou sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v Tatranskej Polianke. Spája moderné technológie ako napr. virtuálnu realitu, 3D projekcie, rozšírenú realitu, hologram, tieňohru...zobraziťPrešovský kraj - Tatranská Polianka4.76 KmMotokáry TatryMotokárová dráha vo Svite, na druhom poschodí bývalej výrobnej haly. V motokárovom parku sú v ponuke motokáry s motorom Honda GX 200 (s výkonom 6,5 HP) a Honda GX 270 (s výkonom 9 HP). Podmienkou vychutnať si pocit z jazdy na...zobraziťPrešovský kraj - Svit5.49 KmLaser aréna TatryNajväčšia laser aréna na Slovensku s rozlohou 576 m2. Laser hra je spoločenská strategická hra, ktorú hrajú vždy dva tímy v skupinách od 2 do 11 hráčov alebo každý hraje sám za seba..Štart hry je v zrkadlovom postavení,...zobraziťPrešovský kraj - Svit5.51 KmBoom House, detské interierové ihrisko (Svit)Interierové centrum pre rodiny s deťmi v typicky baťovskej stavbe bolo vybudované pred troma rokmi. Pod jednou strechou vás privíta detský svet so zameraním od najmenších až po teenagerov. Súčasťou centra je aj party...zobraziťPrešovský kraj - Svit5.97 KmNové Štrbské plesoNadmorská výška : 1315 m n. m. Rozloha : 2,128 ha Hĺbka : 9,6 m Toto menšie jazero vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese vzniklo zásahom človeka z bahenného základu v roku 1905 Karolom Mórym. Prítokom potoka z Mlynickej...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso6.03 KmSkicentrum Lopušná dolina, LučivnáSki areál zahŕňa tri strediska: Lopušná dolina SkiTatry (nadmorská výška: 784 - 1024 m.n.m.), Lopušná dolina Skichem (nadmorská výška: 750 - 930  m.n.m.) a Snowpark Lučivná (nadmorská výška‎: ‎746 - 856 m.n.m.)....zobraziťPrešovský kraj - Svit6.09 KmVyhliadka Monte Mory Štrbské PlesoZáklad dnešnej krásnej vyhliadky postavil v roku 1905 Karol Móry ako drevenú vežu na kopci nad Novým Štrbským plesom. Podarilo sa mu nájsť miesto odkiaľ je pri peknom počasí vidieť nielen Vysoké, ale aj Nízke Tatry. Rodina...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso6.19 KmVeveričí lanový park Štrbské PlesoVeveričí park sa nachádza na Štrbskom Plese, neďaleko autobusovej a vlakovej stanice. Sprístupnený je len počas letnej sezóny. Popri zábave v parku na lanách majú klienti aj krásny výhľad na štíty Vysokých Tatier. Lanový...zobraziťPrešovský kraj - Štrbské Pleso6.43 Km
© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím