Hotely s bazénom Liptovský Mikuláš

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc

Dovoľujeme si vám oznámiť, že hotel je v prevádzke, pričom bude fungovať v režime OTP prispôsobenom aktuálne platným opatreniam. OTP = osoby, ktoré sú plne očkované (14 dní po druhej dávke dvojdávkovej vakcíny, alebo 21 dní po jednodávkovej vakcíne alebo 14 dní po akejkoľvek dávke ak osoba prekonala ochorenie COVID-19 za ostatných 180 dní), testované (od odberu PCR 72 hodín, Ag 48 hodín), alebo ochorenie COVID-19 prekonali za ostatných 180 dní.

Pri tejto príležitosti si Vám dovolíme pripomenúť, že všetci hostia ubytovaní v Holiday Village Tatralandia majú v cene ubytovania garantovaný vstup do vodného parku Tatralandia na každý deň pobytu pri dodržaní vyššie uvedených podmienok. Vstup do Keltského saunového sveta si môžu Vaši klienti zakúpiť počas pobytu so zľavou 20 % z pultovej ceny doplatku (tzn. jednorázový vstup na 3 hodiny po zľave 8 € / osoba).

Pre viac info pozri TU.

Dovoľujeme si Vás informovať, že v súvislosti s prechodom okresu Liptovský Mikuláš do bordovej fázy – 2. stupeň ohrozenia od pondelka 18.10.2021 sa mení režim na prevádzkach nasledovne:

  • vstup do VP bude už len v režime „KOMPLETNE OČKOVANÍ“ – okamžitá návštevnosť areálu zostáva 625 osôb
  • hoteloví hostia HVT, ktorí spĺňajú podmienky plnej zaočkovanosti, majú naďalej garantovaný vstup do VP (celodenný vstup Aqua Ticket)
  • saunový svet prechádza do režimu „KOMPLETNE OČKOVANÍ“ a bude k dispozícii len pre hotelových hostí - kapacita sa však mení na 10 osôb a vstupy budú rezervované vopred a maximálne v blokoch po 2 hodiny
  • hostia HVT si môžu zakúpiť vstup do saunového sveta za zvýhodnený doplatok (8 €/osoba) v závislosti od kapacity saunového sveta
  • reštaurácie pri recepcii HVT bude prístupná rovnako len pre očkované osoby, avšak terasa je prístupná v režime OTP

Prevádzka Keltského saunového sveta vo VP Tatralandia v období zaradenia okresu L. Mikuláš do bordovej fázy (len pre „KOMPLETNE OČKOVANÝCH“): NE-ŠT 13:00 - 19:00 hod., PI-SO 12:00 - 20:00 hod.
 

© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím