Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Rotunda Demänovská dolina

Rezervuj teraz
Hotel Rorunda
Demänovská dolina
031 01 Liptovský Mikuláš 1

O HOTELI

Hotel Rotunda  **** je najvyššie položeným hotelom v Strednej Európe, ktorý sa nachádza na vrchole Chopku vo výške 2004 m.n.m. v známom turistickom stredisku Jasná. Hotel, ktorý bol po rekonštrukcii znovuotvorený 28.12.2013, bol aj v minulosti útočiskom pre lyžiarov a turistov pred nepriaznivým počasím. Projektant a stavebný inžinier súčasnej Rotundy Tomáš Moravčík sa pri projektovaní inšpiroval históriou a myšlienkou prepojenia severnej a južnej strany Chopku do vyhliadkovej reštaurácie. A vďaka tomu si môžu hostia hotela a návštevníci strediska užiť viac zábavy a dobrodružstva. Hotel poskytuje komfortné ubytovanie v izbách a každá z izieb prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením. V hoteli sa nachádza len pár izieb, vďaka čomu ponúka Rotunda svojím hosťom dokonalé intímne prostredie a pocit výnimočnosti. Jedinečná poloha priamo na vrchole Chopka robí z hotela výnimočné miesto. Ak ste milovníkom hôr a prírody a hľadáte dobrodružstvo alebo túžite po romantike vo dvojici, nájdete tu svoj malý raj. Hotel Rotunda na vrchole Chopku je lanovkami dostupný z oboch strán tretieho najvyššieho vrchu Nízkych Tatier – zo severnej strany zo strediska Jasná a z južnej strany zo Srdiečka.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje ubytovanie v luxusných izbách s moderným vybavením a balkónom s výhľadom na hory. Každá izba je vybavená TV s plochou obrazovkou, minibarom a súkromnou kúpeľňou so sprchou.

POLOHA HOTELA

Priamo na vrchole Chopku vo výške 2004 m.n.m. v známom turistickom a lyžiarskom stredisku Jasná (priamo pri zjazdovke).

PRÍSTUP K HOTELU

Upozorňujeme, že hotel je prístupný len lanovkou. Posledná lanovka premáva o 14:30 hod. Chopok sever a o 15:00 hod. Chopok juh. Naplánujte si svoj príchod tak, aby ste boli pri lanovke aspoň 30 min. pred poslednou jazdou. V prípade technických problémov s lanovkou alebo v prípade obmedzenia prevádzky z dôvodu zlého počasia, vám hotel poskytne alternatívne ubytovanie alebo vráti cenu rezervácie. Upozorňujeme, že zľavnené lístky na lanovku si môžete vyzdvihnúť v informačnom centre Biela Púť alebo pri lyžiarskom vleku Srdiečko. Informujte ubytovacie zariadenie Hotel Rotunda o predpokladanom čase príchodu vopred.

STRAVOVANIE

V reštaurácii Rotunda so širokou ponukou chutných špecialít s priestrannou terasou a s panoramatickým výhľadom na Tatry, Liptov a Horehronie. V hotelovom rumovom bare si vyberiete aj zo širokej ponuky kvalitných svetových rumov. V prízemí hotela sa nachádza aj rýchle občerstvenie v podobe Energy baru. Bohatý a chutný výber rýchleho občerstvenia vrátane hamburgerov či wrapov dopĺňajú osviežujúce nápoje.

TYPY IZIEB

  • DeLuxe izby
  • Tri priestranné izby hotela s balkónom poskytujú dokonalý komfort a súkromie.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE HOTEL ROTUNDA **** DEMÄNOVSKÁ DOLINA

NÁSTUPY NA POBYT A ODCHODY

  • Check in - nástup na pobyt od
    12.30 - 14.30 hod.
  • Check out - odhlásenie sa z pobytu do
    10.00 hod.

PREČO SI VYBRAŤ TENTO HOTEL
Výborná poloha a nádherný výhľad, milý personál, úžasné jedlo. Perfektné miesto na lyžovanie.


Rezervuj teraz
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.