Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Most Slávy Trenčianske Teplice

Rezervuj teraz
Hotel Most Slávy
Ul. 17. novembra 11
914 51 Trenčianske Teplice
Slovenská republika

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Poloha hotela

V centre Trenčianskych Teplíc, na okraji kúpeľného parku, v tesnej blízkosti rieky Teplička.

Internet

Internet zdarma: WiFi v celom hoteli.

Parkovanie

Parkovisko pri hoteli je strážené a neplatené.

Zvieratá

Domáce zvieratá sú povolené za poplatok.

Popis hotela

Hotel Most Slávy *** je hotel s kvalitným vybavením a výnimočným štýlom. Nachádza sa v centre známeho kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Hotel poskytuje komfortné ubytovanie, wellness, reštauráciu, kaviareň, konferenčné služby, a mnoho ďalších služieb. Okrem klasických wellness služieb ponúka aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom lekára, fyzioterapeuta a kvalifikovaných rehabilitačných pracovníkov. Hoteloví hostia majú možnosť bezplatne využívať hotelový bazén a strážené parkovisko. V hoteli je k dispozícii aj biliardový stôl, stolný futbal a spoločenské hry. Termálne kúpalisko v Trenčianskych Tepliciach je vzdialené len cca 300 m. Súčasťou hotelového komplexu sú 3 vily - MIRAMARE-CORFU, DEA a vila VERA. Výnimočnosť hotelu dodáva okrem iného aj spojenosť s filmovým festivalom ART FILM, vďaka, ktorému hotel navštívili aj rôzne hviezdy svetového filmu. Ich mená sa nachádzajú na MOSTE SLÁVY, ktorý dotvára honosný štýl hotelového komplexu. Kúpele Trenčianske Teplice patria medzi jedny z najstarších kúpeľov na Slovensku a okolité pohoria, Biele a Malé Karpaty, Považský Inovec a Strážovské vrchy, poskytujú výborné podmienky na rekreačné aktivity, najmä na pešiu turistiku, cykloturistiku, v lete s možnosťou vodných športov a v zime lyžovania.

Ubytovanie

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v priestranných izbách s krásnym výhľadom do parku. Izby sú zariadené štýlovým rustikálnym nábytkom, vybavené sú kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou, satelitnou TV, rádiom, telefónom a pripojením na internet (na vyžiadanie). V kúpeľni je k dispozícii sušič na vlasy.

Typy izieb

Rodinný apartmán s 5 lôžkami
Apartmán trojlôžkový
Apartmán dvojlôžkový
Dvojlôžková de Luxe
Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky
Dvojlôžková izba
Jednolôžková izba

Vybavenie izieb:
kúpeľňa: sušič na vlasy, 35 izieb s vaňou, 18 izieb so sprchovým kútom, rádio, satelitná TV, káblové pripojenie na internet (v prípade požiadavky), telefón, v apartmánoch nájdete aj Minibar, hygienické potreby a papuče je možné dokúpiť na recepcii

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené v štýlovej klimatizovanej hotelovej reštaurácii. Okrem štandardných jedál slovenskej a svetovej kuchyne sú ponúkané špeciality z diviny. Súčasťou reštaurácie je kútik pre deti. Hostia môžu tiež relaxovať v hotelovej kaviarni alebo si zahrať biliard.

Wellness

 • liečebné procedúry (eletroterapia, laserová terapia, oxygenoterapia, plynové injekcie - pneumopunktúra, bioptrónová lampa, rašelinový zábal, mobilizačné a mäkké techniky, bahenný zábal AHAVA, ultrazvuk, magnetoterapia, cvičenie vo vode, individuálne a skupinové cvičenie - kineziterapia, čokoládový zábal)
 • masáže (klasická masáž, reflexná masáž, reflexná masáž chodidiel, medová detoxikačná masáž, manuálna lymfodrenáž, kozmetická lymfodrenáž, masáž lávovými kameňmi, Shiatsu - japonská masáž, čínska masáž TUI-NA, aromamasáž, čokoládová masáž)
 • sauny (fínska a parná sauna)
 • bazén a výrivá vaňa
 • Slender štúdio (sústava šiestich rekondičných stolov, určené pre zdravie a kondíciu)

Bazén

Krytý bazén (rozmery 3,5 x 7 m, hĺbka 1,2 m, teplota vody 28°C).

Služby

 • stôl na stolný tenis
 • biliardový stôl
 • tenisový kurt
 • minigolfové ihrisko
 • jazdecký areál
 • požičovňa a úschovňa bicyklov
 • možnosť platiť kartou
 • hotelový trezor
 • faxové služby

Deti

na zapožičanie detské bicykle
počas pobytov s malými deťmi herňa s animátorom
personál, ktorý akceptuje detských návštevníkov
vstup do hotela s kočíkom
na požiadanie zabezpečíme opatrovanie Vašich detí
detský kútik umiestnený v nefajčiarskej reštaurácii
detské menu či ohrev detskej stravy
detská stoličky
detské postieľky

Voľný čas

Kongresy a školenia

Kongresy a školenia je možné usporiadať v priestoroch Kongresovej auly, Multifunkčnej sály, Rokovacom salóniku a Salóniku 1. Hotel ponúka balíček služieb podľa požiadaviek. Technické vybavenie miestností: dataprojektory, flipchart, video a TV, mikrofóny, premietacie plátno.


Rezervuj teraz

Najčastejšie otázky o hoteli Hotel Most Slávy *** Trenčianske Teplice

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím