Kúpele Zelená žaba

Legendárnu Zelenú žabu, budovu aj celý areál, v Trenčianskych Tepliciach, navrhol v 30. rokoch minulého storočia svetoznámy architekt Bohuslav Fuchs. Po rokoch chátrania mu jeho zašlú slávu aj s pomocou európskych fondov prinavrátila česká spoločnosť Synot Holding a moderné centrum oddychu aj pre skutočne náročných bolo znova otvorené v auguste 2015. 

Kúpalisko ponúka návštevníkom hlavný 33 m dlhý antikorový bazén s rôznymi wellness a zábavnými atrakciami (vodný gejzír, masážne lavice, divoká rieka, vlnobitie), VIP zónu s vlastným bazénom a vírivkou, detský bazén, multifunkčné športové ihrisko, tenisové dvorce, detské ihrisko, kolkáreň, stolný tenis, niekoľko bufetov, reštauráciu s terasou a vonkajší saunový svet v prírode, uprostred lesa, ktorý je svojím dizajnom unikátom v strednej Európe. Saunový svet Zelenej žaby tvorí súbor 7 tubusov orientovaných k veľkej centrálnej vírivke. V jednom tubuse sú samostatné šatne pre dámy, v druhom pre pánov, v ďalšom relaxačná miestnosť, fínska sauna, infra sauna, v inom bylinková sauna či parná sauna. V saunovom svete je pre návštevníkov pripravená aj sprcha a ochladzovací bazénik.

Kúpalisko Zelenú žabu, saunový svet v lese, unikátny svojou polohou, a oddych v nádhernom prostredí Trenčianskych Teplíc jednoznačne odporúčame. Pre aktuálne info, cenník vstupov na kúpalisko a do wellnessu pozri TU a ubytovať sa je možné napr. TU.

Najčastejšie otázky o atrakcii Kúpele Zelená žaba

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím