Dependance Diana *** Kúpele Lúčky, Kúpele Lúčky

Kúpele LúčkyKúpele Lúčky
Detailné informácie o kúpeľoch
02 21 02 57 57
Dependance Diana
Kúpele Lúčky a.s. 034 82 Lúčky 530
Slovenská republika
Turistický región
Liptov, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy
Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Lúčky

O ZARIADENÍ

Dependance Diana, Adam, Maja a Cyril  *** sa nachádzajú v tichom horskom prostredí Kúpeľov Lúčky, na rozhraní Oravy a Liptova, len 14 km od Ružomberka. Dependance Diana predstavuje novopostavené kúpeľné ubytovacie zariadenie, spĺňajúce najvyšší štandard a Dependance Adam, Maja a Cyril sú novozrekonštruované ubytovacie zariadenia bez recepcie. Nna stravu a liečebné procedúry je potrebné dochádzať do hlavnej budovy kúpeľov, KH Choč. Kúpeľný hotel Choč je prepojený s budovou balneoterapie, kde sú termálne bazény, lekárske oddelenie, sauna, elektroliečba a vańové oddelenie, presklennou spojovacou chodbou. Termálna voda kúpeľov s vysokým obsahom vápnika a železa lieči pohybový aparát, gynekologické ochorenia, stavy po onkologických operáciách, nervové choroby i choroby z povolania a prispieva aj k prevencii a podpornej liečbe osteoporózy. V kúpeľoch sa nachádza aj celoročne otvorený Aqua-Vital Park, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s rozličnými atrakciami, vonkajší sedací bazén, delený vnútorný liečivý minerálny bazén a vitálny saunový svet. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie ako obrovské šachy, volejbalové ihrisko, detská trampolína, detské hojdačky, detské preliezky. V areáli kúpeľov je k dispozícii aj Športpark Lúčky, ktorého súčasťou sú tenisové kurty a bowling. Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ponúkajú rôzne druhy pobytov a to liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské a programové pobyty pre ženy a pre mužov. Prekrásne prírodné horské prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou zaručí dokonalý oddych a relax.

UBYTOVANIE

 • Dependace Diana poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou WiFi. V dependance sa nachádzajú aj apartmány, ktorých súčasťou je obývacia izba, spálňa a kúpeľňa, tá je vybavená sprchovacím kútom.
 • Dependance Adam poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou s vaňou, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou WiFi.
 • Dependance Cyril poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou pevnej prípojky. Všetky dvojlôžkové izby majú k dispozícii balkón.
 • Dependance Maja poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou pevnej prípojky.

POLOHA

Dependance Diana je vzdialený cca 250 - 300 m, Dependance Adam pod lesom, cca 250 m, Dependance Cyril 150 m a Dependance Maja 350 m od hlavnej budovy kúpeľného hotela Choč.

STRAVOVANIE

Strava sa podáva v KH Choč formou bufetových stolov. Kúpele poskytujú takmer všetky druhy diét a klientom, ktorí majú indikovanú špeciálnu diétu, pripravujú jedálny lístok individuálne. K dispozícii sú aj Kúpeľná dvorana Restaurant & Piza, Denný bar v KH Choč a Snack bar v Aqua-Vital Parku.

TYPY IZIEB

 • Diana - dvojlôžkové izby.
 • Adam - jednolôžkové a dvojlôžkové izby. Možnosť prístelky. 
 • Maja - dvojlôžkové izby.
 • Cyril - jednolôžkové a dvojlôžkové izby.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE DEPENDANCE DIANA *** KÚPELE LÚČKY

VYBAVENIE IZBY

 • Balkón
  V izbách v Dependance Cyril a Diana.

SLUŽBY

 • Zariadenie nemá recepciu
  Recepcia sa nachádza v KH Choč.

JEDLO A NÁPOJE

 • Raňajky formou bufetu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 7:00 hod. do 7:45 hod. alebo 8:00 hod do 8:45 hod.
 • Obed formou menu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 11:30 hod do 12:00 hod. alebo 12:30 hod. do 13:30 hod. Výber z 5 jedál.
 • Večera formou menu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 17:15 hod do 18:00 hod. alebo 18:15 hod. do 18:45 hod. Výber z 5 jedál.
 • Zariadenie nemá vlastnú reštauráciu
  Reštaurácia je v KH Choč.

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Dependence Maja, Cyril, Adam a Diana sú ubytovacie zariadenia bez recepcie. Na stravu a procedúry je potrebné dochádzať do centrálnej budovy Choč (150 - 350 m). Dependence Maja, Cyril, Adam sú zrekonštruované a Diana je novopostavená budova. Odporúčame pre nenáročnú klientelu.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • príjemné horské prostredie
 • blízkosť AQUA-VITAL parkuNajčastejšie otázky o zariadení Dependance Diana *** Kúpele Lúčky

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.