Dependance Diana *** Kúpele Lúčky, Kúpele Lúčky

Dovoľujeme si vám oznámiť, že podľa COVID automatu platného od 22.11.2021 bude okres Ružomberok v bordovej farbe (2. stupeň ohrozenia) a vstup do prevádzky kúpeľov je umožnený osobám v režime OTP (OTP - osoba v režime plne očkovaná, testovaná, alebo prekonala ochorenie COVID - 19) t.j. je potrebné sa pri nástupe na kúpeľný pobyt preukázať:

 • dokladom a očkovaní proti COVID-19 alebo
 • dokladom o prekonaní ochorenia COVID-19 alebo
 • PCR negatívnym testom (od odberu 72 hodín) / Antigén negatívnym testom (od odberu 48 hodín)

Povinný je respirátor FFP2 v interiéri, rúško v exteriéri s výnimkou. Zákaz vstupu do budov Kúpeľov pre neubytované osoby. Aktualizácia na ďalšie týždne bude zverejnená na stránke https://korona.gov.sk/covid-automat-na-slovensku/. Informácie o zaradení okresu Ružomberok podľa COVID automatu nájdete TU.

V súvislosti s vyhlásením núdzového stavu na Slovensku a zavedením celoštátneho lockdownu od 25.11.2021 si vám dovoľujeme oznámiť, že kúpele PRIJÍMAJÚ KLIENTOV A NAĎALEJ POSKYTUJÚ SLUŽBY na základe výnimky z vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva (V zmysle Prílohy č.1 k uzneseniu vlády č. 6959/2021 Z.z. sa na cestu za účelom vykonania liečebných procedúr v prírodných liečebných kúpeľoch vzťahuje výnimka zo zákazu vychádzania.). Pobyt v kúpeľoch môžu len dospelí klienti absolvovať len na základe návrhu lekára, že liečba je indikovaná zo zdravotných dôvodov podľa osobitného predpisu. Všetky liečebné procedúry v kúpeľoch sú poskytované štandardne za mimoriadne zvýšených hygienických opatrení.

O ZARIADENÍ

Dependance Diana, Adam, Maja a Cyril  *** sa nachádzajú v tichom horskom prostredí Kúpeľov Lúčky, na rozhraní Oravy a Liptova, len 14 km od Ružomberka. Dependance Diana predstavuje novopostavené kúpeľné ubytovacie zariadenie, spĺňajúce najvyšší štandard a Dependance Adam, Maja a Cyril sú novozrekonštruované ubytovacie zariadenia bez recepcie. Nna stravu a liečebné procedúry je potrebné dochádzať do hlavnej budovy kúpeľov, KH Choč. Kúpeľný hotel Choč je prepojený s budovou balneoterapie, kde sú termálne bazény, lekárske oddelenie, sauna, elektroliečba a vańové oddelenie, presklennou spojovacou chodbou. Termálna voda kúpeľov s vysokým obsahom vápnika a železa lieči pohybový aparát, gynekologické ochorenia, stavy po onkologických operáciách, nervové choroby i choroby z povolania a prispieva aj k prevencii a podpornej liečbe osteoporózy. V kúpeľoch sa nachádza aj celoročne otvorený Aqua-Vital Park, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s rozličnými atrakciami, vonkajší sedací bazén, delený vnútorný liečivý minerálny bazén a vitálny saunový svet. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie ako obrovské šachy, volejbalové ihrisko, detská trampolína, detské hojdačky, detské preliezky. V areáli kúpeľov je k dispozícii aj Športpark Lúčky, ktorého súčasťou sú tenisové kurty a bowling. Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ponúkajú rôzne druhy pobytov a to liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské a programové pobyty pre ženy a pre mužov. Prekrásne prírodné horské prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou zaručí dokonalý oddych a relax.

UBYTOVANIE

 • Dependace Diana poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou WiFi. V dependance sa nachádzajú aj apartmány, ktorých súčasťou je obývacia izba, spálňa a kúpeľňa, tá je vybavená sprchovacím kútom.
 • Dependance Adam poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou s vaňou, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou WiFi.
 • Dependance Cyril poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou pevnej prípojky. Všetky dvojlôžkové izby majú k dispozícii balkón.
 • Dependance Maja poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou pevnej prípojky.

POLOHA

Dependance Diana je vzdialený cca 250 - 300 m, Dependance Adam pod lesom, cca 250 m, Dependance Cyril 150 m a Dependance Maja 350 m od hlavnej budovy kúpeľného hotela Choč.

STRAVOVANIE

Strava sa podáva v KH Choč formou bufetových stolov. Kúpele poskytujú takmer všetky druhy diét a klientom, ktorí majú indikovanú špeciálnu diétu, pripravujú jedálny lístok individuálne. K dispozícii sú aj Kúpeľná dvorana Restaurant & Piza, Denný bar v KH Choč a Snack bar v Aqua-Vital Parku.

TYPY IZIEB

 • Diana - dvojlôžkové izby.
 • Adam - jednolôžkové a dvojlôžkové izby. Možnosť prístelky. 
 • Maja - dvojlôžkové izby.
 • Cyril - jednolôžkové a dvojlôžkové izby.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE DEPENDANCE DIANA *** KÚPELE LÚČKY

VYBAVENIE IZBY

 • Balkón
  V izbách v Dependance Cyril a Diana.

SLUŽBY

 • Zariadenie nemá recepciu
  Recepcia sa nachádza v KH Choč.

JEDLO A NÁPOJE

 • Raňajky formou bufetu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 7:00 hod. do 7:45 hod. alebo 8:00 hod do 8:45 hod.
 • Obed formou menu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 11:30 hod do 12:00 hod. alebo 12:30 hod. do 13:30 hod. Výber z 5 jedál.
 • Večera formou menu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 17:15 hod do 18:00 hod. alebo 18:15 hod. do 18:45 hod. Výber z 5 jedál.
 • Zariadenie nemá vlastnú reštauráciu
  Reštaurácia je v KH Choč.

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Dependence Maja, Cyril, Adam a Diana sú ubytovacie zariadenia bez recepcie. Na stravu a procedúry je potrebné dochádzať do centrálnej budovy Choč (150 - 350 m). Dependence Maja, Cyril, Adam sú zrekonštruované a Diana je novopostavená budova. Odporúčame pre nenáročnú klientelu.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • príjemné horské prostredie
 • blízkosť AQUA-VITAL parkuNajčastejšie otázky o zariadení Dependance Diana *** Kúpele Lúčky

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím