Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotely s bazénom Ždiar a v okolí

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že sa počas pobytu v hoteli nemusíte obávať o vašu bezpečnosť. Prísne dodržiavanie hygienických predpisov je v hoteli samozrejmosťou a všetci zamestnanci boli preškolení aj ohľadom aktuálnych opatrení.

Opatrenia zo strany hotela:

  • úchyty na dverách do WC a iných spoločenských priestoroch sú každú hodinu čistené dezinfekciou
  • pri vstupoch do hotela a v priestoroch hotela budú k dispozícii dezinfekčné prostriedky
  • všetci zamestnanci pracujú s jednorazovými rukavicami a rúškami
  • dodržiavanie minimálnych stanovených odstupov pri check-in, check-out a pri konzumácii jedál na terasách

Od hostí sa očakáva, že budú dodržiavať hygienické predpisy a riadiť sa mimoriadnymi opatreniami. V prípade podozrenia na vírusové ochorenie je potrebné kontaktovať svojho obvodného lekára.

Ak budú platiť vládne opatrenia do 20.12.2020, bezplatné stornovanie bude možné 72 hodín pred plánovaným príchodom. Uhradenú zálohu budú môcť hostia vyčerpať v inom termíne, preferovanom nim a to so 6-mesačnou platnosťou. Pri stornovaní pobytu menej ako 72 hodín pred plánovaným príchodom si bude hotel uplatňovať storno poplatok vo výške 100 % z ceny pobytu.

Atrakcie v okolí

Múzeum Ždiarsky domMúzeum tradičnej goralskej kultúry v obci Ždiar. Bolo zriadené v roku 1971 na podnet miestnych ľudí, aby prezentovalo návštevníkom kúltúru a národné dedičštvo obce. Budova je postavená podľa vzoru dreveníc z roku 1911...zobraziťPrešovský kraj - Ždiar0.21 KmLyžiarske stredisko Ždiar - StrachanNadmorská výška: 965 - 1116 m.n.m. Ski Strachan je súčasťou obce Ždiar a ponúka lýžiarom dva Tatrapoma vleky a 4-sedačkovú lanovku. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Na výber sú tri modré a jedna...zobraziťPrešovský kraj - Ždiar1.89 KmStone Art GalleryStone Art Gallery je prvou Art galériou v Ždiari. Nachádza sa hneď vedľa lyžiarskeho strediska Strachan. Návštevníci su tu môžu vychutnať krásnu výstavu umelca Jána Zoričáka. Galéria je prepojená s kaviarňou a menším penziónom.zobraziťPrešovský kraj - Ždiar1.97 KmSvetelný Dóm ŽdiarSvetelný Dóm v hornej časti obce Ždiar, v blízkosti skicentier Strednica a Strachan. V originálnom stane, kupole, čaká na návštevníkov jedinečná prechádzka unikátnym svetom tajomných živočíchov v Belianskych Tatrách,...zobraziťPrešovský kraj - Ždiar2.26 KmLyžiarske stredisko Ždiar – StrednicaNadmorská výška: 967 - 1057 m.n.m. Ski areál v Belianskych Tatrách v obci Ždiar - Strednica. Lyžiarom je k dispozícii 9 vlekov vlekov s dĺžkou tratí od 80 do 460 m a 4-sedačková lanovka s dĺžkou trate 442 m. Celková...zobraziťPrešovský kraj - Ždiar2.47 KmStrachankovo Family ParkRodinný park plný zábavy a dobrodružstiev v goralskej dedine Ždiar pod Belianskymi Tatrami. V tomto zábavnom parku je pre rodiny s deťmi pripravených mnoho dobrodružstiev a atrakcií. Na malých, ale aj veľkých návštevníkov...zobraziťPrešovský kraj - Ždiar2.72 KmLyžiarske stredisko Bachledova – DenyNadmorská výška: 884 - 1009 m.n.m. Lyžiarske stredisko v Bachledovej doline v pohorí Spišská Magura, patrí k penziónu Deny. V stredisku sú k dispozícii 3 lyžiarske vleky Tatrapoma a 1 nízkolanový detský vlek (dĺžka...zobraziťPrešovský kraj - Ždiar3.44 KmBachledka Ski & SunCeloročne otvorené horské rodinné stredisko je situované v krásnom prostredí Spišskej Magury s nádherným výhľadom na Belianske Tatry a Zamagurie, v Bachledovej doline. Stredisko ponúka lyžiarske zjazdovky všetkých typov...zobraziťPrešovský kraj - Ždiar3.47 KmChodník korunami stromov BachledkaNachádza sa v Bachledovej doline, v Belianskych Tatrách. Súčasťou chodníka s dĺžkou 1234 metrov je aj 32 m vysoká vyhliadková veža, z ktorej je nádherný výhľad na Belianske Tatry, Pieniny a malebné Zamagurie. Ku...zobraziťPrešovský kraj - Ždiar4.04 KmBobová dráha v Bachledovej dolineNajdlhšia bobová dráha v Tatrách. Je dlhá 1 200 metrov, má 15 zákrut, prevýšenie dráhy je 111 m. Jazda je bezpečná, rýchlosť si regulujete sami a maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť, je 40 km/hod. Prepravná...zobraziťPrešovský kraj - Vysoké Tatry4.11 Km
© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím