Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Bachledka Strachan Ždiar

Zariadenie je momentálne vyradené z našej ponuky !

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Poloha hotela

V lyžiarskom stredisku Ski Bachledova, 4 km od obce Ždiar, 40 km od poľského mesta Zakopane.

Internet

WiFi pripojenie.

Parkovanie

Parkovisko pri hoteli a je neplatené a nestrážené.

Zvieratá

V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom za poplatok.

Check in/ Check out

14:00 hod. / 10:00 hod.

Popis hotela

Hotel Bachledka **** sa nachádza v lyžiarskom stredisku Ski Bachledová, v blízkosti goralskej obce Ždiar, v nádhernej prírode Belianských Tatier, priamo pri trojsedačkovej lanovke. V roku 2015 prešiel hotel významnou rekonštrukciou priestorov reštaurácie a izieb a v tom istom roku získal titul najlepšie ubytovacie zariadenie v prešovskom kraji a tiež popredné umiestnenie v hodnotení Top Trend najlepšie hotely na Slovensku. Hotel ponúka vysoký komfort ubytovania, výbornú kuchyňu a dokonalý relax v luxusnom wellness centre. Je kids friendly hotelom a tak je veľa akcií a podujatí cielených práve na malé ratolesti, pre ktorých sú pripravené animácie, tvorivé dielne a Berny maskot, ktorý sa teší veľkej obľube nielen u detí, ale aj u dospelých. Je turisticky veľmi obľúbeným hotelom s príjemným personálom a svojím vybavením je tento rodinný hotel vhodným miestom pre strávenie dovolenky v zimnom ako aj v letnom období. Hotel, ktorý je situovaný priamo na lyžiarskom svahu, ponúka v zime nadštandardný komfort pre milovnékov bežeckého ako aj zjazdového lyžovania. K dispozícii tu je 10 zjazdoviek v dĺžke 8,9 km (ľahká - ťažká obtiažnosť), vleky s celkovou dĺžkou 950 m, 3 bežkárske trate (19 km), lyžiarska škola , snowrafting, tubingová dráha, bobová dráha, snowrafting ai. V letnej sezóne sa hostia môžu vyviezť sedačkovou lanovkou na hrebeň Spišskej Magury, kde na nich čaká množstvo atrakcií ako napr. Bike park s piatimi downhillovými trasami, bobová dráha, Vyhliadková veža, tubing, detské ihrisko, trampolíny, Náučný chodník Macka Kubíka, discgolfové ihrisko a ďalšie atrakcie. Podtatranská obec Ždiar je východiskovým bodom pre pešiu turistiku na hrebeň Belianskych Tatier (Široké a Vyšné Kopské sedlo), z ktorého možno pokračovať do východnej časti Vysokých Tatier (Kopské sedlo, Zelené pleso). Neďaleko obce sa nachádza Belianska jaskyňa (smer Poprad), zvyšok Belianskych Tatier (Tatranská Javorina, Podspády, Lysá Polana) a známe poľské mesto Zakopane. Celoročne sa dajú navštíviť aj aquaparky Aquacity Poprad, Thermal Park Vrbov a poľské termálne aquaparky Termia Bania Bialka a Terma Bukovina. Tak teda vitajte v nádhernom hoteli Bachledka Strachan, v rázovitej podtatranskej obci Ždiar s typickými drevenicami, goralskými krojmi, kde na Vás čaká v zime vynikajúca lyžovačka a v lete nezabudnuteľná turistika v Belianskych Tatrách.

Ubytovanie

Hotel poskytuje komfortné a pohodlné ubytovanie s maximálnou kapacitou 76 lôžok, vrátane prístelkov. Disponuje dvojlôžkovými izbami typu Standard a Komfort, pre náročnejších klientov sú k dispozícii apartmány, z toho jeden apartmán s bezbariérovým prístupom.  Nábytok s čistými líniami v tradičnom a modernom štýle dohromady je prispôsobený charakteru horského hotela a dotvára prívetivú atmosféru v harmónii s prírodou. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou, prístelkom,  kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, televíziou so satelitným príjmom a WiFi free, apartmány so samostatnou spálňou a obývacou časťou so sedeníma chladničkou.

Typy izieb

Izba Standard a Komfort

Apartmán Standard

Apartmán Standard s vírivou vaňou

Stravovanie

Hotelová reštaurácia s nádherným, do detailov prepracovaným dreveným interiérom, ponúka špeciality goralského regiónu a slovenskej kuchyne. Príjemnú atmosféru reštaurácie dotvára krb a uchu lahodiaca goralská muzika. Posedieť si je možné aj na letnej terase a vo vyhrievanej zimnej záhrade. Raňajky sú formou švédskych stolov, obed výberom zmenu, večere formou bufetových stolov.

Wellness

 • vírivka
 • fínska sauna
 • parná sauna
 • infra sauna
 • oddychová zóna
 • studené ochladzovacie vedro

Wellness centrum je otvorené denne 16:00 - 22:00 hod. Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.

Bazén

Vonkajší bazén.

Služby

 • hotelová reštaurácia s krbom
 • zimná záhrada s posedením, lobby bar, terasa
 • biliard
 • spoločenské hry
 • požičovňa horských bicyklov
 • miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
 • posedenie pri ohnisku, grile
 • petangue, lezecká stena, vonkajší bazén
 • adventure minigolf a detský fun park v partnerskom Wellness Penzióne*** Strachan

Ďalšie služby nájdete v stredisku Sun & Ski Bachledova.

Deti

detský kútik
detské postieľky
detské ihrisko
mini farma
maskot Berny

Voľný čas

Kongresy a školenia

Hotel je vhodný na usporiadanie svadieb, rodinných osláv, pracovných porád, školení a firemných prezentácií. K dispozícii je komfortná konferenčná miestnosť s kapacitou 40 až 60 osôb. Miestnosť je vybavená potrebným technickým zázemím ako projektor, plátno, interaktívna tabuľa, flipchart a ozvučenie. Možnosť poskytovania cateringu.
Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !

Z dôvodu plánovanej rekonštrukcie bude hotel od 01.04.2019 zatvorený.❔ Poslať otázku
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.