Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Zlatý Kľúčik

Rezervuj teraz
Hotel Zlatý Kľúčik
Svätourbanská 27
Nitra
Slovenská republika

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Poloha hotela

Pod Zoborom s jedinečným výhľadom na panorámu starobylého mesta Nitra.

Internet

Bezplatné WiFi pripojenie v celom hoteli.

Parkovanie

Strážené parkovisko pri hoteli zadarmo.

Zvieratá

Ubytovanie so zvieraťom nie je povolené.

Popis hotela

Hotel Zlatý Kľúčik **** je štvorhviezdičkový exkluzívny boutique hotel s nezameniteľnou scenériou a s jedinečným výhľadom na panorámu starobylého mesta Nitra. Hotel má za sebou viac ako dvadsaťročnú históriu a pred dvoma rokmi sa začal meniť na boutique hotel a prešiel rekonštrukciou, ktorá bola zameraná na rozšírenie ubytovacích kapacít, luxusných apartmánov, výstavbu reprezentatívnych konferenčných priestorov a exkluzívneho wellness & spa centra Oriental Luxury Spa, ktoré  ponúka unikátnu starostlivosť, dokonalé pohodlie a súkromný relax v priestoroch s nádychom krajín Tisíc a jednej noci. Každý priestor má iný dizajn, iné vyžarovanie a reprezentuje iný štýl. K službám hotela patrí pranie, žehlenie, transfer, izbová služba, budenie telefónom, sauna, solárium, masáže, vírivý bazén, fitness centrum. Zaujímavosťou je napr. využitie zasklenia vinotéky, ktorá dotvára celkový dizajn hotela a zapadá do prepojenia retro s modernou. Svojou polohou, luxusom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb patrí k najznámejším a najvýhľadavanejším hotelom vo svojom okolí. Profesionálne služby, atraktívne priestory a dlhodobé skúseností vytvárajú ideálne podmienky aj pre usporiadanie rôznych spoločenských podujatí. Jedinečný štýl, dizajn a prostredie uspokojí aj tých najnáročnejších hostí počas ich súkromných alebo pracovných ciest.

Ubytovanie

Hotelové izby sú vkusne zariadené v klasickom štýle a poskytujú dokonalý komfort. Ubytovať sa môžete v dvojlôžkovej izbe, štýlovom alebo malom apartmáne a najvyšší komfort a maximálne súkromie poskytuje prezidentský apartmán. Samozrejmosťou každej izby je súkromná kúpeľňa a toaleta, klimatizácia, minibar, telefón a televízia, pracovný stôl s komfortnou stoličkou a súčasťou izby je aj konferenčný stolík a posedenie v pohodlných kreslách pre dve osoby. Pri svojich cestách sa môžete spoľahnúť na budenie telefónom, trezor a room service.

Typy izieb

Izba superior s king size posteľou

Izba superior s oddelenými posteľami

Stravovanie

V štýlovej A la cart CLE D´OR hotelovej reštaurácii si môžete vybrať jedlá z domácej, medzinárodnej kuchyne, vegetariánske špeciality, jedlá pre labužníkov a samozrejme špeciality hotela. Dôkazom toho je aj nejedno ocenenie, ktoré reštaurácia dostala. Hotel si dopestuje vo vlastnom sade aj sezónne ovocie a bylinky. „Gro produktov" je z vlastnej produkcie, hotel sa vracia k tradičným slovenským jedlám, pečie vlastný chlieb a robí aj domáce maslo. Štýlová terasa očarí dych berúcim výhľadom na panorámu mesta Nitra a architektonickým skvostom je Lobby bar nachádzajúci sa v priestoroch hotela, v ktorom si môžu hostia vychutnať voľné chvíle pri drinku. Výnimočný zážitok a dostatok súkromia poskytne aj posedenie v exkluzívnom koňakovo-cigarovom salóniku s nadčasovým a intímnym dizajnom.

Kongresy a školenia

Súčasťou hotela sú klimatizované kongresové priestory s kapacitou 150 miest, ktoré ktoré slúžia tak pre konferenčné, ako i spoločenské účely. Priestory hotela sú aj ideálnym miestom pre vytvorenie dokonalej svadobnej atmosféry so všetkými službami, ktoré k nej patria. Kongresová sála je plne klimatizovaná, vybavená konferenčnou technikou a so širokou variabilitou stolov a stoličiek.


Rezervuj teraz

Najčastejšie otázky o hoteli Hotel Zlatý Kľúčik ****

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím