Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Boutique Hotel Pošta Jasná

Rezervuj teraz
Boutique Hotel Pošta ****
Jasná
Demänovská Dolina 72 Liptovský Mikuláš 1 031 01
Slovenská republika

O HOTELI

Boutique Hotel Pošta ****  sa nachádza prekrásnej prírode, na konci Demänovskej doliny, priamo pri lyžiarskej zjazdovke. Štýlový, 6-podlažný moderný hotel, spadajúci pod holding Tatry Mountain Resorts, vznikol v priestoroch pôvodnej pošty, ktorá bola otvorená v roku 1988. Hotel ponúka svojim klientom luxus a väčšie súkromie s prvotriednymi hotelovými službami a to v duchu hesla „Hosť do domu, pán do domu“. Je postavený v nadmorskej výške 1117 m.n.m. a dokonalý súzvuk s okolitou prírodou, komorná atmosféra hotela a individuálny prístup k jednotlivým klientom sú zárukou relaxu a úniku od každodennej reality. Klientom sú k dispozícii moderné avantgardné izby, ktorých dominantným prvkom je drevo,  hotelový boutique wellness s masážnym nerezovým bazénom, saunami a relaxačnou zónou, reštaurácia so slnečnou terasou inšpirovaná americkou kuchyňou, vital bar a nálepku exkluzivity hotelu zabezpečujú služby osobných pomocníkov (starostlivosť o batožinu hosťov, zaparkovanie auta, čistenie topánok, umývanie automobilu či starostlivosť o deti a domácich miláčikov). Jasná je celoročne obľúbenou destináciou pre návštevníkov, ktorí tu nachádzajú únik od každodennej reality a ktorých očaruje svojimi prírodnými krásami v lete či zime. V lete je v Jasnej návštevníkom k dispozícii množstvo turistických chodníkov a cyklistických trás. Pre všetkých milovníkov cyklistiky je v letných mesiacoch k dispozícii aj moderný bike park Rocky Mountain Bike World. Prírodné danosti terénu, drevené prekážky a terénne úpravy poskytujú kvalitné podmienky pre tréning, aj prekonávanie svojich hraníc. Zima v Jasnej ponúka na jednom mieste všetko, čo sa dá od zimnej dovolenky očakávať, a to takmer 46 km zjazdoviek, 30 vlekov a lanoviek, 8 freeridových zón, Snowpark pre milovníkov adrenalínu, najväčší detský zimný areál Maxiland a Funtools pre milovníkov zábavy (pri hoteli sa nachádza lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa lyžiarskeho, bežkárskeho a snowboardového vybavenia, úschovňa lyží a tiež športový obchod). Stredisko Jasná sa právom pýši niekoľkými prestižnými oceneniami a jedným z ocenení je Test Winner 2015 (ocenenie portálu skiresort.info) čo znamená, že stredisko bolo zaradené medzi 18 najlepších svetových „Insider Tips“ s dĺžkou zjazdoviek do 60 kilometrov. Výbornú polohu hotela pri lanovke Grand Jet ocenia nielen lyžiari v zime, ale i turisti na horských letných výpravách. Deň nabitý aktivitami môžu hostia zavŕšiť skvelou zábavou v hotelových lobby baroch a nočných klubov v Jasnej a spoznávať aj nočnú zvodnú tvár Nízkych Tatier.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje ubytovanie v izbách, ktoré sú ladené v modernom dizajne so štipkou avantgardy aj dôrazom na okolitú prírodu. Dominantným prvkom v hotelových izbách je drevo, ktoré spolu s príjemnými zemitými farbami a starostlivo vybranými dizajnovými prvkami dotvára dizajnovú horskú atmosféru. Vybavenie izieb: selekcia kníh priamo na izbe, satelitná televízia, WiFi, prírodná kozmetika z kolekcie Tatry Wellness Elixír priamo na izbe, štýlová kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič na vlasy, župan a papuče pre dokonalé pohodlie, minibar s bohatou ponukou drobného občerstvenia, trezor. V hoteli sa nachádza aj 1 bezbariérová izba.

POLOHA HOTELA

Priamo v stredisku Jasná Nízke Tatry - Centrum, v tesnej blízkosti Hotela Grand Jasná a nástupnej stanice lanoviek Grand Jet a Biela Púť. 1 hod. autom od popradského letiska, 3 hod. od letiska v Krakove a 4 hod.od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

STRAVOVANIE

V reštaurácii Angus, ktorá je inšpirovaná americkou gastronómiou, pripravuje jedlá šéfkuchár Adam Czirák. Väčšina surovín sa odoberá od lokálnych výrobcov, vďaka čomu sú jedlá a špeciality nielen čerstvé ale majú v sebe aj príchuť regiónu Liptov. K dispozícii je aj hotelový Lobby bar a terasa s kapacitou 40 miest, kde si hostia môžu spríjemniť večer posedením pri poháriku vínka.

TYPY IZIEB

 • Izba Deluxe
 • Väčšina izieb má aj vlastný balkón.
 • Izba Deluxe Saffron
 • Izby určené pre tých, ktorí si chcú dopriať ešte viac pohodlia a dokonalý spánok na matracoch Saffron - Phantasia. Niektoré izby majú aj balkón.
 • Jedno- a dvojlôžkový apartmán
 • Apartmány ponúkajú ničím nerušený spánok v samostatnej spálni, zatiaľ čo obývacia miestnosť poslúži pre večerné posedenie, či relax pri čítaní kníh. V každom apartmáne sa nachádza aj balkón s výhľadom na Tatry. Dvojlôžkové apartmány navyše disponujú aj vlastnou kuchynkou a niektoré apartmány sú dokonca dvojposchodové. Balkón je v každom apartmáne.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE BOUTIQUE HOTEL POŠTA **** JASNÁ

NÁSTUPY NA POBYT A ODCHODY

 • Check in - nástup na pobyt od
  14.00 hod.
 • Check out - odhlásenie sa z pobytu do
  10.00 hod.

NÁŠ NÁZOR NA HOTEL
Hotel je prvým hotelom v lyžiarskom stredisku Jasná svojho druhu. Pre náročných klientov túžiacich po súkromí, pokoji a relaxe v horách ponúka presne to, čo veľkokapacitné hotely nevedia poskytnúť.
PREČO SI VYBRAŤ TENTO HOTEL
 • boutique hotel
 • výhodná poloha
 • wellness s konceptom Tatry Wellness Elixír
 • moderné avantgardné izby
 • individuálny prístup  
 • komorná atmosféra
 • výborná gastronómiaRezervuj teraz
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.