Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Boutique Hotel Pošta Jasná

Rezervuj teraz
Boutique Hotel Pošta ****
Jasná
Demänovská Dolina 72 Liptovský Mikuláš 1 031 01
Slovenská republika

Dovoľujeme si vám oznámiť, že hotel bude opäť v prevádzke od 21.4.2021, pričom bude fungovať v režime prispôsobenom aktuálne platným opatreniam. Stravovanie bude možné výlučne formou donášky na izbu (room service) alebo prípravou na vyzdvihnutie klientom (take away) pre konzumáciu na izbe. Hostia musia byť pripravení preukázať sa negatívnym testom na Covid-19 nie starším ako 72 hod. Wellness centrá ostávajú naďalej zatvorené. Možnosť využitia bazénov vo vybraných prevádzkach bude upresnená po vydaní príslušných vyhlášok ÚVZ SR. Sedačkové lanovky a vleky v strediskách budú v prevádzke od štvrtka 22.4. do nedele 25.4.2021 (nasledujúce týždne v závislosti od opatrení a podmienok). 

O HOTELI

Boutique Hotel Pošta ****  sa nachádza prekrásnej prírode, na konci Demänovskej doliny, priamo pri lyžiarskej zjazdovke. Štýlový, 6-podlažný moderný hotel, spadajúci pod holding Tatry Mountain Resorts, vznikol v priestoroch pôvodnej pošty, ktorá bola otvorená v roku 1988. Hotel ponúka svojim klientom luxus a väčšie súkromie s prvotriednymi hotelovými službami a to v duchu hesla „Hosť do domu, pán do domu“. Je postavený v nadmorskej výške 1117 m.n.m. a dokonalý súzvuk s okolitou prírodou, komorná atmosféra hotela a individuálny prístup k jednotlivým klientom sú zárukou relaxu a úniku od každodennej reality. Klientom sú k dispozícii moderné avantgardné izby, ktorých dominantným prvkom je drevo,  hotelový boutique wellness s masážnym nerezovým bazénom, saunami a relaxačnou zónou, reštaurácia so slnečnou terasou inšpirovaná americkou kuchyňou, vital bar a nálepku exkluzivity hotelu zabezpečujú služby osobných pomocníkov (starostlivosť o batožinu hosťov, zaparkovanie auta, čistenie topánok, umývanie automobilu či starostlivosť o deti a domácich miláčikov). Jasná je celoročne obľúbenou destináciou pre návštevníkov, ktorí tu nachádzajú únik od každodennej reality a ktorých očaruje svojimi prírodnými krásami v lete či zime. V lete je v Jasnej návštevníkom k dispozícii množstvo turistických chodníkov a cyklistických trás. Pre všetkých milovníkov cyklistiky je v letných mesiacoch k dispozícii aj moderný bike park Rocky Mountain Bike World. Prírodné danosti terénu, drevené prekážky a terénne úpravy poskytujú kvalitné podmienky pre tréning, aj prekonávanie svojich hraníc. Zima v Jasnej ponúka na jednom mieste všetko, čo sa dá od zimnej dovolenky očakávať, a to takmer 46 km zjazdoviek, 30 vlekov a lanoviek, 8 freeridových zón, Snowpark pre milovníkov adrenalínu, najväčší detský zimný areál Maxiland a Funtools pre milovníkov zábavy (pri hoteli sa nachádza lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa lyžiarskeho, bežkárskeho a snowboardového vybavenia, úschovňa lyží a tiež športový obchod). Stredisko Jasná sa právom pýši niekoľkými prestižnými oceneniami a jedným z ocenení je Test Winner 2015 (ocenenie portálu skiresort.info) čo znamená, že stredisko bolo zaradené medzi 18 najlepších svetových „Insider Tips“ s dĺžkou zjazdoviek do 60 kilometrov. Výbornú polohu hotela pri lanovke Grand Jet ocenia nielen lyžiari v zime, ale i turisti na horských letných výpravách. Deň nabitý aktivitami môžu hostia zavŕšiť skvelou zábavou v hotelových lobby baroch a nočných klubov v Jasnej a spoznávať aj nočnú zvodnú tvár Nízkych Tatier.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje ubytovanie v izbách, ktoré sú ladené v modernom dizajne so štipkou avantgardy aj dôrazom na okolitú prírodu. Dominantným prvkom v hotelových izbách je drevo, ktoré spolu s príjemnými zemitými farbami a starostlivo vybranými dizajnovými prvkami dotvára dizajnovú horskú atmosféru. Vybavenie izieb: selekcia kníh priamo na izbe, satelitná televízia, WiFi, prírodná kozmetika z kolekcie Tatry Wellness Elixír priamo na izbe, štýlová kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič na vlasy, župan a papuče pre dokonalé pohodlie, minibar s bohatou ponukou drobného občerstvenia, trezor. V hoteli sa nachádza aj 1 bezbariérová izba.

POLOHA HOTELA

Priamo v stredisku Jasná Nízke Tatry - Centrum, v tesnej blízkosti Hotela Grand Jasná a nástupnej stanice lanoviek Grand Jet a Biela Púť. 1 hod. autom od popradského letiska, 3 hod. od letiska v Krakove a 4 hod.od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

STRAVOVANIE

V reštaurácii Angus, ktorá je inšpirovaná americkou gastronómiou, pripravuje jedlá šéfkuchár Adam Czirák. Väčšina surovín sa odoberá od lokálnych výrobcov, vďaka čomu sú jedlá a špeciality nielen čerstvé ale majú v sebe aj príchuť regiónu Liptov. K dispozícii je aj hotelový Lobby bar a terasa s kapacitou 40 miest, kde si hostia môžu spríjemniť večer posedením pri poháriku vínka.

TYPY IZIEB

 • Izba Deluxe
 • Väčšina izieb má aj vlastný balkón.
 • Izba Deluxe Saffron
 • Izby určené pre tých, ktorí si chcú dopriať ešte viac pohodlia a dokonalý spánok na matracoch Saffron - Phantasia. Niektoré izby majú aj balkón.
 • Jedno- a dvojlôžkový apartmán
 • Apartmány ponúkajú ničím nerušený spánok v samostatnej spálni, zatiaľ čo obývacia miestnosť poslúži pre večerné posedenie, či relax pri čítaní kníh. V každom apartmáne sa nachádza aj balkón s výhľadom na Tatry. Dvojlôžkové apartmány navyše disponujú aj vlastnou kuchynkou a niektoré apartmány sú dokonca dvojposchodové. Balkón je v každom apartmáne.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE BOUTIQUE HOTEL POŠTA **** JASNÁ

NÁŠ NÁZOR NA HOTEL
Hotel je prvým hotelom v lyžiarskom stredisku Jasná svojho druhu. Pre náročných klientov túžiacich po súkromí, pokoji a relaxe v horách ponúka presne to, čo veľkokapacitné hotely nevedia poskytnúť.
PREČO SI VYBRAŤ TENTO HOTEL
 • boutique hotel
 • výhodná poloha
 • wellness s konceptom Tatry Wellness Elixír
 • moderné avantgardné izby
 • individuálny prístup  
 • komorná atmosféra
 • výborná gastronómia

Dovoľujeme si vám oznámiť, že hotel bude opäť v prevádzke od 21.4.2021, pričom bude fungovať v režime prispôsobenom aktuálne platným opatreniam. Stravovanie bude možné výlučne formou donášky na izbu (room service) alebo prípravou na vyzdvihnutie klientom (take away) pre konzumáciu na izbe. Hostia musia byť pripravení preukázať sa negatívnym testom na Covid-19 nie starším ako 72 hod. Wellness centrá ostávajú naďalej zatvorené. Možnosť využitia bazénov vo vybraných prevádzkach bude upresnená po vydaní príslušných vyhlášok ÚVZ SR. Sedačkové lanovky a vleky v strediskách budú v prevádzke od štvrtka 22.4. do nedele 25.4.2021 (nasledujúce týždne v závislosti od opatrení a podmienok). Rezervuj teraz

Najčastejšie otázky o hoteli Boutique Hotel Pošta **** Jasná

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím