Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Relax snov s masážou a wellness v Grand Hoteli Permon ****, Hotel Pieris Podbanské

Hotel Pieris *** PodbanskéHotel Pieris Podbanské
Detailné informácie o hoteli
Upozorniť na podobný pobyt

Dĺžka pobytu: od 127 nocí

Možnosti stravovania: polpenzia

Dátum platnosti pobytu do: 01.01.2000
Okrem termínov 17.12.2017-02.01.2018 a 29.03.-02.04.2018.

Cena: od 80,- Zľava 100 %
od 0,- /noc/osoba

Hotel PIERIS ***
032 42 Pribylina 1336
Slovenská republika
Platnosť pobytu vypršala.
Pobyt momentálne nie je v ponuke.
Náš tip

Informácie o pobyte

Pobyt zahŕňa

 • ubytovanie
 • raňajky formou bufetu
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • daň z ubytovania
 • voľný vstup do Wellness Pieris - Oddychový relaxačný bazén (7,90 x 3,20m) s vodopádom a protiprúdom, Vírivá vaňa, Oddychové ležadlá, Infrasauna, Eukalyptová parná sauna, Klasická fínska sauna, SPA časť s   množstvom relaxačných procedúr
 • klasická masáž (25 min.)

  + navyše služby ZADARMO v Grand hoteli Permon****:
 • voľný vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise

  AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m).
  KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď).
  SAUNA Paradise: Bylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere.

 • ranné plávanie v plaveckom bazéne v čase 07:00 – 10:00 hod.
 • neobmedzený vstup do fitness centra

Poznámka - V deň odchodu je možné zakúpiť si 2-hodinový vstup do AQUA & KIDS ́& SAUNA Paradise za špeciálnu zvýhodnenú cenu 10 € / osoba alebo ktorýkoľvek vstup za cenu ako pre ubytovaných hostí. Na uplatnenie špeciálnej ceny je potrebné odovzdať na balneorecepcii hotelový preukaz.

Deti

 • Deti majú v cene pobytu ubytovanie, raňajky, vstup do wellness (bez masáže).
 • Detská postieľka zadarmo.

Dôležité informácie

 • Check in - nástup na pobyt od: 15.00 hod.
 • Check out - odhlásenie sa z pobytu do: 11.00 hod.
 • Nástupný deň: Pobyt od nedele do piatku.
 • Pobyt začína (stravou): Raňajkami.
 • Pobyt končí (stravou): Raňajkami.
 • Parkovanie: Bezplatné parkovisko pri hoteli.
 • Internet: WiFi na recepcii zadarmo.
 • Zvieratá: Ubytovanie s domácim miláčikom nie je možné.
 • Check in/ Check out: 15:00 hod. / 11:00 hod.

Hotel Pieris *** (pôvodne Hotel Kriváň) sa nachádza v tatranskej osade Podbanské, na hranici Vysokých a Západných Tatier.  Zrekonštruovaný moderný a štýlový hotel ponúka komfortné ubytovanie a nový wellness Pieris s plaveckým bazénom, saunami a množstvom relaxačných procedúr. Hostia ubytovaní v hoteli môžu  využívať aj doplnkové služby Grand Hotela Permon, jedného z najnavštevovanejších slovenských hotelov s najväčším hotelovým wellness komplexom, ktorý je vzdialený od hotela Pieris len 1200 m.  

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v moderných, štýlovo zariadených izbách a apartmánoch a disponuje kapacitou 62 izieb (112 lôžok a 53 prísteliek). Všetky izby sú v atraktívnom dizajne, vybavené kvalitným nábytkom. V každej izbe je elegantná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, TV a telefónom. Izby a menšie apartmány typu „Standard“ sa nachádzajú na 1. poschodí a sú bez balkóna. Izby a menšie apartmány typu „Superior“ majú francúzske okná a balkón.

Gastronómia

Stravovanie je poskytované v zrekonštruovanej, modernej hotelovej reštaurácii s letnou terasou. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov, obedy a večera výberom z menu. Podávané sú gurmánske špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Posedieť si s priateľmi pri šálke dobrej kávy je možné v lobby bare Café Pieris.

Wellness Pieris

Vírivka Pieris

Wellness centrum v hoteli Pieris

V modernom wellness centre nájdete všetko čo potrebujete na blahodárnu stimuláciu zmyslov i tela.

 • vírivka s 35°C teplou vodou
 • oddychové ležadlá
 • sauny (infrasauna, fínska sauna, eukalyptová parná sauna)
 • SPA - masáže (klasická, aromamasáž, lomi-lomi, jogurtová, lymfodrenáž), zábaly (rašelinový, bahenný, čokoládový, voskový, škoricový), morská terapia (zábal z morských rias, thermo zábal z morského bahna)

Ubytovaní hostia hotela Pieris môžu využiť aj služby wellness centra AQUA & KIDS & SAUNA Paradise v susednom hoteli Grand Hotel Permon.

Wellness v hoteli Grand hotel Permon

Wellness v hoteli Permon pir hoteli Pieris

V cene pobytu je aj vstup do najväčšieho hotelové wellness centra na Slovensku AQUA & KIDS & SAUNA Paradise v susednom hoteli Grand Hotel Permon.

 • AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m).
 • KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď).
 • SAUNA Paradise: Bylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere.

Sauna v hoteli Permon pri hoteli Pieris Wellness Pieris

Voľný čas

Nedotknutá príroda a relax, ktoré ponúka pokojné lesné prostredie, sú vyhľadávaným cieľom väčšiny návštevníkov v každom ročnom období. Medzi najčastejšie vyhľadávané aktivity patrí turistika s možnosťou absolvovania vysokohorskej túry po nespočetných tatranských štítoch, cyklotrasy v Tichej a Kôprovej doline a výlety po Vysokých Tatrách a Liptove. Záujemcovia o aktívny oddych určite využijú možnosť raftingu a splavov na rieke Belá. V zime si na svoje prídu aj lyžiari a milovníci zimných športov, pre ktorých sú určené lyžiarske svahy a bežecké trate Podbanského, Štrbského plesa, Starého Smokovca alebo Tatranskej Lomnice. Neďaleko hotela sa nachádza lyžiarske stredisko Ski Podbanské. V stredisku sú 3 lyžiarske vleky a zjazdovky sú vhodné pre začiatočníkov a priam ideálne pre rodiny s deťmi. K dispozícii je lyžiarska škôlka a požičovňa lyží. V rámci svahu je vyhradená časť aj na sánkovanie. V hoteli, ktorý prekvapí svojím interiérom, štýlovým izbami, kvalitnými službami a atraktívnou polohou, si užijú skutočný oddych a relax v spojení s prírodou všetky vekové kategórie.

Príroda v okolí hotela Pieris

Cykloturistika hotel Pieris Turistika v hoteli Pieris

Naše tipy na výlet

Tichá dolina, Podbanské
Tichá dolina je mohutná 17 km dlhá dolina Západných Tatier. Na západe lemovaná hrebeňom Liptovských Tatier, na východe Liptovskými Kopami. Dolina nemá typický vysokohorský charakter. Nenájdeme tu skalné prahy ani plesá.

Múzeum Liptovskej dediny, Pribylina (9,1 km)
V skanzene liptovskej dediny sa natáčala aj Jakubiskova Bátoryčka. Okrem drevených obytných a hospodárskych stavieb, reprezentujúcich typické znaky ľudového staviteľstva roľníckych a remeselníckych vrstiev, sú tu aj dva vzácne stredoveké kamenné objekty. Všetky stavby spolu vytvárajú jedinečnú skladbu historického a kultúrneho prostredia dávneho Liptova. Goticko-renesančný kaštieľ z Parížoviec je najstarším zachovaným zemianskym sídlom v Liptove zo 14. - 16. storočia a je spájaný s kráľom Matejom Korvínom a jeho synom Jánom Korvínom, kniežaťom liptovským. Atraktívnou expozíciou je ranogotický kostol Panny Márie z obce Liptovská Mara s fragmentmi pôvodných nástenných malieb zo 14. a 15. storočia. V hornej časti areálu múzea sa nachádza statická expozícia historickej Považskej lesnej železnice. Viac info Múzeum liptovskej dediny Pribylina.

https://fotky.sme.sk/foto/115441/pribylina

Račkova dolina, Pribylina (16 km)
Turisticky pomerne významná dolina v liptovskej časti Západných Tatier, dlhá viac ako 5 km. Jej začiatok leží v nadmorskej výške 960 m.n.m., kde zároveň s ňou začína aj susedná Jamnícka dolina. Tieto dve doliny rozdeľuje hrebeň Otrhance, s najvyšším vrchom Jakubina. V strednej časti doliny ústi do nej jej bočná odnož Gáborova dolina, ktorou vedie zelená turistická značka č. 5617. Celou dolinou preteká potok Račková. Počas nenáročnej túry Račkovou dolinou môžete tiež vidieť množstvo zaujímavých rastlín a živočíchov. Nie je problém natrafiť ani na svišťa.

Amfiteáter Východná (32 km)
Obec Východná, si zachovala tradičnú ľudovú architektúru. Drevený areál v obci je dejiskom národopisných slávností priamo s výhľadom na majestátnu panorámu Kriváňa a Tatier.

Štrbské Pleso (17,6 km)
Najnavštevovanejšie tatranské morénové a druhé najväčšie pleso na Slovensku, významné tatranské stredisko cestovného ruchu. Zo železničnej stanice Štrba vedie k nemu ozubnicová železnica. V letných mesiacoch je na plese možné člnkovanie.

Popradské Pleso (18,2 km)
Je ľahko dostupné po asfaltovej ceste v lete pešo, na bicykli, aj pre rodiny s deťmi s kočíkom. Na brehu plesa stojí Horský hotel a Majláthova chata, kde sa dá okrem ubytovania aj výborne najesť a oddýchnuť si pred túrou napr. na Rysy, Ostrvu a iné. V limbovom háji neďaleko plesa je Symbolický cintorín obetiam Vysokých Tatier.

Važecká jaskyňa (33 km)
Jaskyňa je dlhá 530 m a nachádza sa vo Važeckom krase, na západnom okraji obce Važec.V jej podzemných priestoroch sa nachádzajú najmä stalaktity, stalagmity a sintrové jazierka. Važecká jaskyňa je tiež významné paleontologické nálezisko kostí jaskynného medveďa (Ursus spelaeus), ktorý bol väčší a ťažší ako dnešný medveď hnedý. Najviac kostí možno zhliadnuť v naplaveninách jaskynnej chodby nazývanej Kostnica. Maketu tejto pravekej šelmy môžu návštevníci zhliadnuť v jaskyni aj dnes. Viac info Važecká jaskyňa - Správa slovenských jaskýň.

Termálne kúpalisko Termal Raj, Liptovský Ján (25 km)
Kúpalisko Termal Raj je v prevádzke len počas letnej sezóny od júna do konca septembra a nachádza sa v krásnom prostredí nad obcou Liptovský Ján. Je súčasťou hotela Sorea Máj. Minerálna voda vo všetkých štyroch bazénoch pochádza z prameňa Rudolf a má liečivé účinky na reumatické ochorenia, ochorenia ženských orgánov, či kožné ochorenia.

Park Mini Slovensko, Liptovský Ján (25 km)
13 pôsobivých modelov slovenských kultúrnych pamiatok. Modely sú v mierke 1:25 so silným dôrazom pre detail a venujeme im nezanedbateľné množstvo času a pozornosti. Viac info Minislovensko - Úvod.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mini park liptovsky jan

Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš (33 km)
Najväčší celoročne otvorený vodný park nielen na Slovensku ale aj v Čechách a v Poľsku. Aquapark ponúka množstvo vodných atrakcií, tobogánov, welness, relaxačné bazény a pod. Termálna minerálna voda aquaparku  blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

GinoParadise Bešeňová (43 km)
Celoročne otvorený s 12 vonkajšími i vnútornými bazénmi s liečivou geotermálnou vodou. Súčasťou thermal parku je aj Vitálny svet, ktorý poskytuje množstvo relaxačných procedúr.

Podrobné informácie o hoteli

recenzie užívateľov

9,0Vynikajúce
Veľmi príjemné, čisté, tiché a vkusné zariadenie Slovensko Stanislav - 13.3.2019
Navštívené v termíne: 02.03 - 09.03.2019
Počet dospelých/detí: 2/2
Plusy: Denne živá hudba v loby bare, výborná a chutná kuchyňa, wellness, pekné ubytovanie
9,0Vynikajúce
Veľmi príjemné, čisté, tiché a vkusné zariadenie Slovensko Stanislav - 13.3.2019
Navštívené v termíne: 02.03 - 09.03.2019
Počet dospelých/detí: 2/2
Plusy: Denne živá hudba v loby bare, výborná a chutná kuchyňa, wellness, pekné ubytovanie
8,0Vynikajúce
Veľmi dobre Slovensko Rudolf - 24.2.2019
Navštívené v termíne: 19.02 - 22.02.2019
Počet dospelých/detí: 2/1
Plusy: Ubytovanie, strava, prístup personálu
Mínusy: Pomerne male wellness v porovnani s kapacitou hotela
Zobraziť ďaľšie recenzie
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.