Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Lesana Stará Lesná

Rezervuj teraz
Hotel Lesana *** Stará Lesná 152
05952 Stará Lesná - Tatranská Lomnica

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že s ohľadom na vývoj situácie COVID-19 a vzhľadom k aktuálnym opatreniam nariadenými ÚVZ SR, bude prevádzka hotela až do odvolania uzavretá. Pevne veríme, že daná situácia sa stabilizuje v čo možno najkratšom časovom období. O znovuotvorení Vás budeme informovať.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Poloha hotela

V Starej Lesnej (časť Tatranskej Lomnice).

Internet

WiFi pripojenie v celom hoteli zadarmo.

Parkovanie

Pri hoteli zadarmo.

Podávanie stravy

Raňajky: 08:00 – 10:00 hod., večere: 17:30 – 19:00 hod.

Popis hotela

Hotel Lesana *** sa nachádza v malebnej obci Stará Lesná, v príjemnom prostredí Vysokých Tatier, a ponúka ubytovanie v priestranných izbách, apartmánoch či chate so službami hotela. V roku 2014 hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou a pribudlo novučičké wellness, detské centrum a renovovaná konferenčná miestnosť. Vo wellness centre sa hostia môžu uvoľniť v jacuzzi, vyhriať sa vo fínskej, parnej či infra saune, dopriať si Kneipov kúpeľ, siľnú terapiu, masáže alebo načerpať energiu tatranských hôr v oddychovej miestnosti. V blízkosti hotela je aj detské ihrisko s preliezačkami a oddychový park s rozlohou až 300 árov a milovníci prírody tu nájdu výborné podmienky nielen na oddych, ale i šport, a to v každom ročnom období. Skvelá poloha hotela je ideálnym východiskovým bodom pre vychádzky a cyklotúry v lete a rovnako aj pre zimné športy. Hotel Lesana je ideálnou voľbou na strávenie príjemnej dovolenky s kamarátmi, pre školské výlety, pracovné ale aj väčšie skupinové podujatia.

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v 40 dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky, 3 dvojlôžkových apartmánoch s možnosťou 1 prístelky a v Chate Lesana s kapacitou 8+1. Každá izba, s očarujúcim panoramatickým výhľadom na Lomnický štít a okolité štíty, má vlastné sociálne zariadenie – WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom , TV s kanálmi v slovenskom jazyku. Chata disponuje 2 spáľňami, sociálnym zariadením s vaňou a sprchovacím kútom, priestrannou kuchyňou s vybavením a obývačkou / spoločenskou miestnosťou s krbom a televíziou. Je vo vyššom štandarde a nachádza sa v skutočne malebnom prostredí tatranskej prírody.

Typy izieb

Dvojlôžkové izby

Izby s vlastnou loggiou a kompletným sociálnym zariadením. Na každej izbe je možnosť 1 prístelky.

Apartmány

Tri priestorovo bohaté apartmány v podkroví s nádhernými výhľadmi, vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou izbou a spálňou pre 2 osoby.

Chata Lesná

Vybavená vo vysokom štandarde a s kapacitou 8+1.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácii s kapacitou 100 miest. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov, večera je dvojchodová a tradičná slovenská kuchyňa je spojená s obľúbenými medzinárodnými špecialitami. Obedy je možné doobjednať. Šálku kávy či čaju si môžu hostia dať vo vynovenej kaviarni a večer si môžu posedieť v hotelovom bare.

Služby

 • Hotelová kaviareň a bar s výhľadmi na Tatry
 • Spoločenské aktivity – vzdušný hokej, biliard
 • Wellness centrum – jacuzzi, sauny, soľná jaskyňa, masáže – Viac info o Wellness
 • Skibus zdarma do Tatranskej Lomnice / Starého Smokovca z autobusovej zastávky (400m od hotela) – zimná sezóna
 • Oddychový park s rozlohou 300 árov pri hoteli
 • Detské ihrisko
 • Konferenčné služby pre firemné podujatia, svadby, rodinné oslavy
 • Kapacita a vybavenie aj pre skupinové podujatia, zájazdy, kondičné pobyty

Na požiadanie

 • Taxi, mikrobus či autobus
 • Cestovné lístky na električky a vlaky v Tatrách
 • Lístky na lanovky a lyžiarske vleky
 • Jazdu na koni, poníkoch a výletnom koči
 • Splav Dunajca na raftoch a pltiach
 • Bowling, kolky, lezecká stena
 • Tematické prednášky s odborníkmi Tatranského národného parku, návštevu hvezdárne na Skalnatom plese

Voľný čas

Kongresy a školenia

Konferenčná miestnosť – kapacita 60 stolové sedenie / 90 kino sedenie. Rokovací salónik (12 miest) - ideálny priestor pre obchodné stretnutie, komorné firemné porady, výročné stretnutia či užšie brainstormingové sedenie.

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že s ohľadom na vývoj situácie COVID-19 a vzhľadom k aktuálnym opatreniam nariadenými ÚVZ SR, bude prevádzka hotela až do odvolania uzavretá. Pevne veríme, že daná situácia sa stabilizuje v čo možno najkratšom časovom období. O znovuotvorení Vás budeme informovať.Rezervuj teraz

Najčastejšie otázky o hoteli Hotel Lesana *** Stará Lesná

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím