Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Letný last minute pobyt, Hotel Hviezda Dudince

Hotel Hviezda *** DudinceHotel Hviezda Dudince
Detailné informácie o hoteli
Hotel Hviezda Dudince
s.r.o.
Okružná 123
962 71 Dudince
Slovenská republika
GPS:
N +48° 10' 6.44''
E +18° 53' 6.38''
Zobraziť trasu z:
Platnosť pobytu vypršala.
Náš tip

Informácie o pobyte

Letná Last Minute dovolenka v kúpeľoch Dudince. V zrekonštruovanom hoteli Hviezda s bazénom, wellness a balneo centrom, kozmetickým salónom, bowlingom a 18-jamkovým Adventure golfovým ihriskom na Vás čaká dokonalý oddych a relax.

Pobyt zahŕňa

 • ubytovanie
 • polpenzia - raňajky formou bufetových stolov a večere výberom zo 4-chodového menu
 • neobmedzený vstup do bazénového sveta
 • 1x 25 min. klasická masáž (podľa výberu)
 • 1x 1 hod. Adventure Golf / izba (v rámci dostupnosti)
 • 1x 1 hod. bicykel / osoba (v rámci dostupnosti)
 • parkovisko
 • WiFi pripojenie na internet 
 • zľava 20 % na bowling 
 • zľava 20 % na masáže, zábaly a kúpele, tvárové a telové ošetrenia

Deti

 • Dieťa do 5,99 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
 • Cena pre deti na prístelke do 11,99 rokov 25 € / noc (ubytovanie, raňajky, neobmedzený bazén), doplatok za polpenziu 6 € / deň.

Vyberte si z nasledujúcich verzií kupónu pre
 

4 dni (3 noci) pre 2 osoby viac info

Podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

4 dni (3 noci) pre 2 osoby
Platnosť kupónu je od 15.07.2017 do 03.09.2017
 • ubytovanie
 • polpenzia - raňajky formou bufetových stolov a večere výberom z 4 chodového menu
 • neobmedzený vstup do bazénového sveta
 • 1x 25 min. klasická masáž - podľa výberu
 • 1x 1 hod. Adventure Golf / izba (v rámci dostupnosti)
 • 1x 1 hod. bicykel / osoba (v rámci dostupnosti)
 • parkovisko
 • WiFi pripojenie na internet 
 • zľava 20 % na bowling 
 • zľava 20 % na masáže, zábaly a kúpele, tvárové a telové ošetrenia
238,00 € 28% / 329,00€
3 noci
polpenzia
2 osoby
 
Platnosť ponuky skončila
Bežná cena: 0,00  Ušetríte: 0,00 

Spracovávame Vašu objednávku.Spracovávame vašu otázku.
Prosíme Vás, nezatvárajte prehliadač. Môže to trvať aj 1 alebo 2 minúty.

Príplatky

 • miestny poplatok 1 € / osoba / noc
 • za domáce zviera 5 € / noc
 • za neskorý check-out (po 10:00 hod.) 10 € / izba
 • cena pre dospelého na prístelke 25 € / noc (ubytovanie, raňajky, neobmedzený bazén, doplatok za polpenziu 12 € / deň
 • príplatok za apartmán klasik 30 € / noc
 • príplatok za rodinnú izbu 50 € / noc
 • detská postieľka 10 € / noc

Dôležité informácie

Ako uplatniť kupón

 • Rezervovať na termín: Po vyplnení rezervačného formulára preveríme termín Vášho pobytu a budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
 • Kúpiť bez termínu: Ihneď po zakúpení Vám príde do Vašej e-mailovej schránky kupón s kontaktnými údajmi, kde si môžete rezervovať termín Vášho pobytu sami na recepcii hotela.
 • Je možné zakúpiť si viac kupónov a pobyt si predĺžiť.
 • Pri ubytovaní je potrebné preukázať sa platným kupónom.

Storno podmienky

 • Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dní vopred. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá.
 • Rezerváciu pobytu je možné zrušiť písomne, e-mailom alebo telefonicky.

Parkovanie: Parkovisko je nestrážené, uzavreté rampou a neplatené.

Internet: WiFi v celom hoteli okrem wellness priestorov.

Zvieratá: Ubytovanie so zvieraťom za poplatok.

Check in/ Check out: Check in:14:00 hod. / Check out: 10:00 hod.

Informácie o pobyte


Hotel Hviezda *** sa nachádza priamo v centre malého kúpeľného mestečka Dudince. Celý hotelový komplex je obklopený zeleňou a parkom a ponúka tak klientom možnosť nerušeného oddychu a strávenia príjemnej dovolenky v pokojnej časti mesta. Hotel so širokou ponukou služieb je čiastočne zrekonštruovaný a má veľký bazén, nové balneo centrum, 18-jamkové Adventure golfové ihrisko, bowling s 2 dráhami s vlastným barom a obsluhou a dokonca aj vlastný salón krásy. Hotel, jeho príjemné rodinné prostredie a profesionálne služby personálu, sú tým správnym výberom pre dovolenku.

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v zrekonštruovaných jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmánoch. Každá izba je vybavená funkčným pripojením na pevnú telefónnu sieť i káblovú televíziu, samostatnú sprchu, WC a loggiu.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia s kapacitou 196 osôb ponúka pre hostí celodenné menu s možnosťou zabezpečenia diétneho stravovania: Raňajky sú podávané formou švédskych stolov v čase 7:30 – 10:00 hod, obedy formou švédskych stolov v čase 12:00 - 14:00 hod. Na večeru je možnosť výberu z mäsitých alebo vegetariánskych hlavných jedál v čase od 18:00 do 20:00 hod.

Wellness a Balneo centrum

Priamo v budove hotela sa nachádza wellness a nové balneo centrum, ktoré poskytuje na vysokej odbornej úrovni širokú škálu rekondično-relaxačných služieb. Ubytovaným hosťom je k dispozícii aj hotelový bazén, ktorý okrem plaveckej časti ponúka aj unikátnu hydro-masážnu časť.

Voľný čas

V hoteli a jeho okolí je možné si zahrať aj adventure golf, tenis, bedminton, squash, bowling, stolný tenis, k dispozícii je okrem wellness centra aj fitness centrum, požičovňa bicyklov (18 nových bicyklov rôznej veľkosti pre malých aj veľkých) ai. Unikátne 18-jamkové adventure golfové ihrisko AURELIUS GOLF PARK je  prvým certifikovaným majstrovským ihriskom na Slovensku. Možnosť zahrať si je každý deň v čase otváracích hodín kaviarne. Adventure golf je v podstate kombinácia golfu a minigolfu. Okolie Dudiniec ponúka množstvo turistických zaujímavosti, prírodných pamiatok a rezervácii. Kúpeľné mestečko Dudince patrí medzi najteplejšie miesta na Slovensku a je známe najmä svojimi minerálnymi liečivými prameňmi. Tieto vody blahodárne pôsobia na liečbu najmä pohybového systému.

Naše tipy na výlet:

Dudinka Termálne kúpalisko (v areáli kúpeľov Dudince)
Nájdete tu štyri bazény (detský, bazén s vodnými atrakciami, rekreačný a minerálny bazín s dudinskou liečivou vodou) s teplotou vody od 28 do 38°C. Kúpalisko nazvali podľa víly Dudinky. Podľa legendy dala miestnej vode liečivú silu, ktorá pomáha vyliečiť nervové ochorenia a ťažkosti s pohybom.
Kúpalisko Dudinka

Santovka Wellness a Travertínova kopa (7 km)
Relaxačné centrum dostalo svoj názov podľa obce, rovnako ako aj známa minerálna voda Santovka. Voda z vrtu sa nachádza priamo v areáli kúpaliska. V areáli sú 4 bazény (plavecký, rodinný, detský, krytý relaxačný), travertínové rímske sedavé bazéniky z prírodného kameňa, ďalej 2 masážne vodopády, ktoré sú vybudované z prírodného kameňa a tečie tu čistá Santovská voda, horúce vaňové boxy a telocvičňa. Uprostred obce Santovka sa nachádza aj prírodní pamiatka Travertínová alebo Tufová kopa. Na jej vrchu je malý kráter bez jazierka a na jej úpätí nájdeme upravený minerálny prameň.
kupalisko santovka

Kúpalisko Margita-Illona (14 km)
Rekreačný areál sa nachádza 6 km od centra Levíc v mestskej časti Kalinčiakovo. Kúpalisko má 4 bazény s termálnou vodou a teplotou vody 25°C. Súčasťou areálu je aj 71 m dlhý tobogán a rôzne možnosti športového vyžitia.

Skalné obydlia Brhlovce (10 km)
Skalné obydlia v Brhlovciach, vtesané do tufu (usadená hornina vulkanického pôvodu), patria bezpochyby k najvýznamnejším pozostatkom ľudovej architektúry. Hovorí sa, že v 16. a 17. storočí chránili domáce obyvateľstvo pred nájazdmi Turkov, neskôr slúžili ako domy pre chudobných. Viac info Skalné obydlia Brhlovce - TEKOVSKÉ MÚZEUM v Leviciach.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt skalne obydlia brhlovce

Pamiatková rezervácia Sebechleby (13 km)
Vinohradnícka osada zapísaná do zoznamu Pamiatkových rezervácií ľudovej architektúry na Slovensku. Ide o súbor vinohradníckych pivníc ručne kopaných do tufového podložia (sopečného pôvodu) a chyžky postavené nad nimi. Viac info Stará Hora Sebechleby.

Oldo Ranč Plášťovce (6,5 km)
Ranč celoročne ponúka jazdeckú školu pre začiatočníkov i pokročilých v krytej jazdiarni a tí pokročilejší môžu spoznávať zo sedla aj okolitú prírodu.

Kaštieľ v Sv. Antone (28 km)
Národná kultúrna pamiatka. Postavený bol na mieste opevneného stredovekého hrádku z 15. storočia. Kaštieľ má symbolicky 4 vchody (ročné obdobia), 7 arkád (dni v týždni), 12 komínov (mesiace v roku), 52 izieb (týždne v roku) a 365 okien (dni v roku). Nachádza sa tu aj poľovnícke múzeum s mnohými zbraňami a loveckými trofejami. Skvostom múzea je však Zlatý salón s nábytkom, ktorý venovala Mária Terézia ako súčasť svadobného daru svojej dcére Márii Antoinette. Viac info Múzeum vo Svätom Antone.

http://vopz.sk/wp-content/uploads/2016/04/01-3.jpg

Levický hrad (30 km)
Hrad vznikol v druhej polovici 13. storočia a jeho úlohou bolo chrániť cestu k stredoslovenským banským mestám. Z pôvodného gotického hradu však zostali iba ruiny a zachovaná zostala iba gotická kruhová bašta, v ktorej sa v súčasnosti nachádza čajovňa. V areály hradu je umiestnené aj Tekovské múzeum. Viac info Levický hrad /* Levice Castle /Muzeum.SK - múzeum, galéria, hrad
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4a/Hrad_Levice_%28L%C3%A9va_v%C3%A1ra%29.jpg

Pivnice v Hrušove (32 km)
Pivnice vytesane do pieskového tufu (usadená hornina vulkanického pôvodu). Uskladňujú sa v nich zemiaky, zelenina a víno. Pivnice sú súčasťou Náučného Turistického chodníka ľudovej architektúry a starých hospodárskych prác v obci Hrušov.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pivnice v hrusove

Hrad Čabraď (35 km)
Zrúcanina hradu pri obci Čabradský Vrbovok. Hrad bol postavený v 13. storočí za účelom ochrany ciest vedúcich k banským mestám. V 16. storočí bol aj dôležitou protitureckou pevnosťou a Turci sa ho niekoľkokrát márne snažili dobyť. Na hrad Čabraď je prístup autom z obce Čabradský Vrbovok. Do tejto obce sa dostanete tak, že odbočíte z hlavnej cesty Krupina – Šahy smerom na obec Bzovík.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hrad cabrad

Podrobné informácie o hoteli

recenzie užívateľov

10,0Vynikajúce
Príjemný relax v hoteli Hviezda Slovensko Marcela
Navštívené v termíne: 27.05 - 29.05.2018
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Na pobyte sme boli už 4. krát, čo svedčí o tom, že sa radi vraciame do prostredia, v ktorom sa cítime dobre. Je to vďaka službám, ústretovosti personálu, čistote, dobrej kuchyni, možnosti kedykoľvek využiť bazén a vybrať si z ponuky balneo procedúr a ďalších voľnočasových aktivít.
10,0Vynikajúce
Služby a prístup personálu na veľmi vysokej úrovni. Slovensko Jozef
Navštívené v termíne: 22.05 - 25.05.2018
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Ponuka služieb, prístup pracovníkov a ich správanie na vynikajúcej úrovni. Možnosť využitia bazénu počas celého dňa, ponuka jedla a jeho kvalita na vysokej kvalitatívnej úrovni.
10,0Vynikajúce
Vynikajúce Slovensko Antónia Kotasekova
Navštívené v termíne: 06.05 - 11.05.2018
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Všetko užastné služby.
Mínusy: Žiadna pripomienka chystáme sa znova prísť.
Zobraziť ďaľšie recenzie
© 2018 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.