Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Letný last minute pobyt
Hotel Hviezda Dudince

Adresa : Hotel Hviezda Dudince, s.r.o., Okružná 123, 962 71 Dudince, Slovenská republika
GPS : N +48° 10' 6.44'' , E +18° 53' 6.38''
Platnosť pobytu vypršala.
Náš tip

Kúpiť teraz

Predané: 55ks

UPOZORNENIE - v termíne 17.12.2017 - 25.12.2017 bude hotel zatvorený.

Letná Last Minute dovolenka v kúpeľoch Dudince. V zrekonštruovanom hoteli Hviezda s bazénom, wellness a balneo centrom, kozmetickým salónom, bowlingom a 18-jamkovým Adventure golfovým ihriskom na Vás čaká dokonalý oddych a relax.

Pobyt zahŕňa

 • ubytovanie
 • polpenzia - raňajky formou bufetových stolov a večere výberom zo 4-chodového menu
 • neobmedzený vstup do bazénového sveta
 • 1x 25 min. klasická masáž (podľa výberu)
 • 1x 1 hod. Adventure Golf / izba (v rámci dostupnosti)
 • 1x 1 hod. bicykel / osoba (v rámci dostupnosti)
 • parkovisko
 • WiFi pripojenie na internet 
 • zľava 20 % na bowling 
 • zľava 20 % na masáže, zábaly a kúpele, tvárové a telové ošetrenia

Deti

 • Dieťa do 5,99 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.
 • Cena pre deti na prístelke do 11,99 rokov 25 € / noc (ubytovanie, raňajky, neobmedzený bazén), doplatok za polpenziu 6 € / deň.

Vyberte si z nasledujúcich verzií kupónu pre
 

4 dni (3 noci) pre 2 osoby viac info

Podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

4 dni (3 noci) pre 2 osoby
Platnosť kupónu je od 15.07.2017 do 03.09.2017
 • ubytovanie
 • polpenzia - raňajky formou bufetových stolov a večere výberom z 4 chodového menu
 • neobmedzený vstup do bazénového sveta
 • 1x 25 min. klasická masáž - podľa výberu
 • 1x 1 hod. Adventure Golf / izba (v rámci dostupnosti)
 • 1x 1 hod. bicykel / osoba (v rámci dostupnosti)
 • parkovisko
 • WiFi pripojenie na internet 
 • zľava 20 % na bowling 
 • zľava 20 % na masáže, zábaly a kúpele, tvárové a telové ošetrenia
238,00 € 28% / 329,00€
3 noci
polpenzia
2 osoby
 
Platnosť ponuky skončila
Bežná cena: 0,00  Ušetríte: 0,00 

Spracovávame Vašu objednávku.Spracovávame vašu otázku.
Prosíme Vás, nezatvárajte prehliadač.

Príplatky

 • miestny poplatok 1 € / osoba / noc
 • za domáce zviera 5 € / noc
 • za neskorý check-out (po 10:00 hod.) 10 € / izba
 • cena pre dospelého na prístelke 25 € / noc (ubytovanie, raňajky, neobmedzený bazén, doplatok za polpenziu 12 € / deň
 • príplatok za apartmán klasik 30 € / noc
 • príplatok za rodinnú izbu 50 € / noc
 • detská postieľka 10 € / noc

Dôležité informácie

Ako uplatniť kupón

 • Rezervovať na termín: Po vyplnení rezervačného formulára preveríme termín Vášho pobytu a budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
 • Kúpiť bez termínu: Ihneď po zakúpení Vám príde do Vašej e-mailovej schránky kupón s kontaktnými údajmi, kde si môžete rezervovať termín Vášho pobytu sami na recepcii hotela.
 • Je možné zakúpiť si viac kupónov a pobyt si predĺžiť.
 • Pri ubytovaní je potrebné preukázať sa platným kupónom.

Storno podmienky

 • Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dní vopred. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá.
 • Rezerváciu pobytu je možné zrušiť písomne, e-mailom alebo telefonicky.

Parkovanie: Parkovisko je nestrážené, uzavreté rampou a neplatené.

Internet: WiFi v celom hoteli okrem wellness priestorov.

Zvieratá: Ubytovanie so zvieraťom za poplatok.

Check in/ Check out: Check in:14:00 hod. / Check out: 10:00 hod.

Informácie o pobyte


Hotel Hviezda *** sa nachádza priamo v centre malého kúpeľného mestečka Dudince. Celý hotelový komplex je obklopený zeleňou a parkom a ponúka tak klientom možnosť nerušeného oddychu a strávenia príjemnej dovolenky v pokojnej časti mesta. Hotel so širokou ponukou služieb je čiastočne zrekonštruovaný a má veľký bazén, nové balneo centrum, 18-jamkové Adventure golfové ihrisko, bowling s 2 dráhami s vlastným barom a obsluhou a dokonca aj vlastný salón krásy. Hotel, jeho príjemné rodinné prostredie a profesionálne služby personálu, sú tým správnym výberom pre dovolenku.

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v zrekonštruovaných jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmánoch. Každá izba je vybavená funkčným pripojením na pevnú telefónnu sieť i káblovú televíziu, samostatnú sprchu, WC a loggiu.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia s kapacitou 196 osôb ponúka pre hostí celodenné menu s možnosťou zabezpečenia diétneho stravovania: Raňajky sú podávané formou švédskych stolov v čase 7:30 – 10:00 hod, obedy formou švédskych stolov v čase 12:00 - 14:00 hod. Na večeru je možnosť výberu z mäsitých alebo vegetariánskych hlavných jedál v čase od 18:00 do 20:00 hod.

Wellness a Balneo centrum

Priamo v budove hotela sa nachádza wellness a nové balneo centrum, ktoré poskytuje na vysokej odbornej úrovni širokú škálu rekondično-relaxačných služieb. Ubytovaným hosťom je k dispozícii aj hotelový bazén, ktorý okrem plaveckej časti ponúka aj unikátnu hydro-masážnu časť.

Voľný čas

V hoteli a jeho okolí je možné si zahrať aj adventure golf, tenis, bedminton, squash, bowling, stolný tenis, k dispozícii je okrem wellness centra aj fitness centrum, požičovňa bicyklov (18 nových bicyklov rôznej veľkosti pre malých aj veľkých) ai. Unikátne 18-jamkové adventure golfové ihrisko AURELIUS GOLF PARK je  prvým certifikovaným majstrovským ihriskom na Slovensku. Možnosť zahrať si je každý deň v čase otváracích hodín kaviarne. Adventure golf je v podstate kombinácia golfu a minigolfu. Okolie Dudiniec ponúka množstvo turistických zaujímavosti, prírodných pamiatok a rezervácii. Kúpeľné mestečko Dudince patrí medzi najteplejšie miesta na Slovensku a je známe najmä svojimi minerálnymi liečivými prameňmi. Tieto vody blahodárne pôsobia na liečbu najmä pohybového systému.

Naše tipy na výlet:

Dudinka Termálne kúpalisko (v areáli kúpeľov Dudince)
Nájdete tu štyri bazény (detský, bazén s vodnými atrakciami, rekreačný a minerálny bazín s dudinskou liečivou vodou) s teplotou vody od 28 do 38°C. Kúpalisko nazvali podľa víly Dudinky. Podľa legendy dala miestnej vode liečivú silu, ktorá pomáha vyliečiť nervové ochorenia a ťažkosti s pohybom.
Kúpalisko Dudinka

Santovka Wellness a Travertínova kopa (7 km)
Relaxačné centrum dostalo svoj názov podľa obce, rovnako ako aj známa minerálna voda Santovka. Voda z vrtu sa nachádza priamo v areáli kúpaliska. V areáli sú 4 bazény (plavecký, rodinný, detský, krytý relaxačný), travertínové rímske sedavé bazéniky z prírodného kameňa, ďalej 2 masážne vodopády, ktoré sú vybudované z prírodného kameňa a tečie tu čistá Santovská voda, horúce vaňové boxy a telocvičňa. Uprostred obce Santovka sa nachádza aj prírodní pamiatka Travertínová alebo Tufová kopa. Na jej vrchu je malý kráter bez jazierka a na jej úpätí nájdeme upravený minerálny prameň.
kupalisko santovka

Kúpalisko Margita-Illona (14 km)
Rekreačný areál sa nachádza 6 km od centra Levíc v mestskej časti Kalinčiakovo. Kúpalisko má 4 bazény s termálnou vodou a teplotou vody 25°C. Súčasťou areálu je aj 71 m dlhý tobogán a rôzne možnosti športového vyžitia.

Skalné obydlia Brhlovce (10 km)
Skalné obydlia v Brhlovciach, vtesané do tufu (usadená hornina vulkanického pôvodu), patria bezpochyby k najvýznamnejším pozostatkom ľudovej architektúry. Hovorí sa, že v 16. a 17. storočí chránili domáce obyvateľstvo pred nájazdmi Turkov, neskôr slúžili ako domy pre chudobných. Viac info Skalné obydlia Brhlovce - TEKOVSKÉ MÚZEUM v Leviciach.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt skalne obydlia brhlovce

Pamiatková rezervácia Sebechleby (13 km)
Vinohradnícka osada zapísaná do zoznamu Pamiatkových rezervácií ľudovej architektúry na Slovensku. Ide o súbor vinohradníckych pivníc ručne kopaných do tufového podložia (sopečného pôvodu) a chyžky postavené nad nimi. Viac info Stará Hora Sebechleby.

Oldo Ranč Plášťovce (6,5 km)
Ranč celoročne ponúka jazdeckú školu pre začiatočníkov i pokročilých v krytej jazdiarni a tí pokročilejší môžu spoznávať zo sedla aj okolitú prírodu.

Kaštieľ v Sv. Antone (28 km)
Národná kultúrna pamiatka. Postavený bol na mieste opevneného stredovekého hrádku z 15. storočia. Kaštieľ má symbolicky 4 vchody (ročné obdobia), 7 arkád (dni v týždni), 12 komínov (mesiace v roku), 52 izieb (týždne v roku) a 365 okien (dni v roku). Nachádza sa tu aj poľovnícke múzeum s mnohými zbraňami a loveckými trofejami. Skvostom múzea je však Zlatý salón s nábytkom, ktorý venovala Mária Terézia ako súčasť svadobného daru svojej dcére Márii Antoinette. Viac info Múzeum vo Svätom Antone.

http://vopz.sk/wp-content/uploads/2016/04/01-3.jpg

Levický hrad (30 km)
Hrad vznikol v druhej polovici 13. storočia a jeho úlohou bolo chrániť cestu k stredoslovenským banským mestám. Z pôvodného gotického hradu však zostali iba ruiny a zachovaná zostala iba gotická kruhová bašta, v ktorej sa v súčasnosti nachádza čajovňa. V areály hradu je umiestnené aj Tekovské múzeum. Viac info Levický hrad /* Levice Castle /Muzeum.SK - múzeum, galéria, hrad
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4a/Hrad_Levice_%28L%C3%A9va_v%C3%A1ra%29.jpg

Pivnice v Hrušove (32 km)
Pivnice vytesane do pieskového tufu (usadená hornina vulkanického pôvodu). Uskladňujú sa v nich zemiaky, zelenina a víno. Pivnice sú súčasťou Náučného Turistického chodníka ľudovej architektúry a starých hospodárskych prác v obci Hrušov.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pivnice v hrusove

Hrad Čabraď (35 km)
Zrúcanina hradu pri obci Čabradský Vrbovok. Hrad bol postavený v 13. storočí za účelom ochrany ciest vedúcich k banským mestám. V 16. storočí bol aj dôležitou protitureckou pevnosťou a Turci sa ho niekoľkokrát márne snažili dobyť. Na hrad Čabraď je prístup autom z obce Čabradský Vrbovok. Do tejto obce sa dostanete tak, že odbočíte z hlavnej cesty Krupina – Šahy smerom na obec Bzovík.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hrad cabrad

Akcia do 22.12.2017 Kúpele Číž

od 42,- Zľava 7 %
od 39,- /noc/osoba

Jesenný relax extra s procedúrami v kúpeľných Dudinciach

od 39,67 /noc/osoba

Predvianočný relax pobyt 14.12. - 18.12.2017 Wellness hotel Patince ****

od 49,17 /noc/osoba

Exkluzívny jesenný wellness pobyt v Hoteli Kontakt ****

od 74,50 Zľava 24 %
od 56,25 /noc/osoba

Zľava 20 % z ceny víkendov 24.11. -26.11.2017 a 08.12.-10.12.2017. Hotel Flóra *** Trenčianske Teplice

od 48,- /noc/osoba

39 % zľava + 1 dieťa do 6 rokov ZADARMO Hotel Slovan *** Tatranská Lomnica

od 66,- Zľava 44 %
od 37,- /noc/osoba

Relax snov v Pierise s masážou a so vstupom do wellness v Hoteli Permon

od 47,40 /noc/osoba

Darčekový poukaz wellness pobyt alebo na dovolenku

od 25,- od 25,- /noc/osoba

TOP ZĽAVA na exkluzívny pobyt vo Vysokých Tatrách Grand hotel Bellevue ****

od 78,- Zľava do 28 %
od 56,25 /noc/osoba

Komplexný kúpeľný pobyt 10% zľava do 28.02.2018 pre termíny od 14.01.2018 do 31.12.2018 Kúpele Piešťany

od 55,- Zľava 15 %
od 46,80 /noc/osoba

Akciový regeneračný pobyt na 3 a 5 nocí Kúpele Sliač

od 56,30 Zľava 40 %
od 33,80 /noc/osoba

Špeciálny liečebný pobyt na naštartovanie funkcií v tele s procedúrou BODYFORMING

od 74,- Zľava 25 %
od 55,50 /noc/osoba

Zľava 25 % na liečebný pobyt DR.KLASIK v termíne od 02.01.2018 do 28.02.2017 Kúpele Trenčianske Teplice

od 61,- Zľava 25 %
od 45,75 /noc/osoba

Last minute Wellness pobyt v Piešťanoch cez týždeň do 31.01.2018

od 63,50 Zľava 30 %
od 44,45 /noc/osoba

Špeciálny zľavnený balík v Kúpeľoch Brusno

od 84,- Zľava 31 %
od 57,71 /noc/osoba

Hotel Patria **** Štrbské Pleso Zľava na exkluzívny tatranský hotel

od 49,75 /noc/osoba

Luxusný wellness pobyt Hotel Kaskády **** Sliač - Sielnica

od 68,- /noc/osoba

Exkluzívny pobyt so zľavou až do 46 % Bardejovské Kúpele

od 82,66 Zľava 40 %
od 49,33 /noc/osoba

Exkluzívny wellness pobyt Kúpele Vyšné Ružbachy

od 36,67 /noc/osoba

Najpredávanejší pobyt v Jasnej so vstupom do wellness Hotel Grand **** Jasná

od 45,60 Zľava 25 %
od 34,20 /noc/osoba

Pozrite si zľavy v Zlatých Kúpeľoch Turčianske Teplice

od 42,- /noc/osoba

Nový exkluzívny Hotel Lomnica **** v Tatrách

od 69,60 Zľava 25 %
od 52,20 /noc/osoba

Obľúbený pobyt Chuť Piešťan ´+ 1 noc ZADARMO Kúpele Piešťany

od 48,- Zľava 25 %
od 36,- /noc/osoba

Zľava na wellness pobyt v Malej Fatre Hotel Bránica **** Belá

od 67,75 Zľava do 51 %
od 33,50 /noc/osoba

Zľava v kúpeľnom meste Piešťany + dieťa do 12 rokov zadarmo

od 48,90 Zľava do 45 %
od 26,90 /noc/osoba

Jesenný last minute Hotel Hviezda Dudince ***

od 45,- Zľava 27 %
od 33,- /noc/osoba

Zľava 25 % na liečebný pobyt DR.SENIOR od 02.01.2018 do 28.02.2017 Kúpele Trenčianske Teplice

od 57,- Zľava 25 %
od 42,75 /noc/osoba

Najpredávanejší pobyt PERMON ALL INCLUSIVE Grand hotel Permon**** Podbanské

od 87,- /noc/osoba

Skvelá zľava v Tatrách Hotel Hubert **** Gerlachov

od 63,17 Zľava do 56 %
od 33,17 /noc/osoba

Akciový pobyt na Orave v Hoteli Gobor *** + 1 dieťa do 11,99 rokov ubytovanie ZADARMO

od 50,- Zľava do 45 %
od 27,25 /noc/osoba

Akciový wellness pobyt v Nízkych Tatrách v hoteli Repiská ***

od 65,- Zľava 54 %
od 29,75 /noc/osoba

Zimný pobyt v Tatrách Wellness hotel Kontakt ****

od 57,- /noc/osoba

Najvýhodnejší rodinný pobyt s aquaparkom Hotel Bešeňová ***

od 54,20 Zľava 25 %
od 40,65 /noc/osoba

Exkluzívny wellness pobyt v Tatrách Hotel Lesná ****

od 60,- Zľava 29 %
od 42,50 /noc/osoba

Zľava v exkluzívnej Grand Prahe

od 45,60 Zľava 25 %
od 34,20 /noc/osoba

Obľúbený hotel v Tatrách so vstupom do wellness v hoteli Lesná ****

od 37,- Zľava 32 %
od 25,- /noc/osoba

Akciový pobyt na Štrbskom Plese Hotel Fis ***

od 33,- Zľava 25 %
od 24,75 /noc/osoba

Obľúbený a nami odporúčaný wellness pobyt Hotel Termál *** Vyhne

od 38,- /noc/osoba

Akciový wellness pobyt v Tatrách Grandhotel **** Starý Smokovec

od 42,- Zľava 25 %
od 31,50 /noc/osoba

Exkluzívny pobyt v Tatrách do 30.04.2018

od 49,80 Zľava 25 %
od 37,35 /noc/osoba

Pobyt s polpenziou a wellness Hotel SOREA Urán *** Tatranská Lomnica

od 30,- /noc/osoba

Wellness a Relax pobyt Hotel Aquatermal *** Dolná Strehová

od 31,50 /noc/osoba
© 2017 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií. OK