Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
 
pobyty na Slovensku

Horský hotel Teplica Brezovica

Zariadenie je momentálne vyradené z našej ponuky !

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Poloha hotela

V lyžiarskom stredisku Si centrum Brezovica.

Internet

V hotelovej reštaurácii a na recepcii je wifi free zone.

Parkovanie

Pred hotelom je nonstop monitorované parkovisko.

Zvieratá

Ubytovanie sa so zvieraťom (pes, mačka...) noc: 5€

Popis hotela

Horský hotel Teplica sa nachádza na Orave, 2 km za obcou Brezovica cca 5km od mesta Trstená. Hotel je súčasťou lyžiarského strediska Brezovica v ktorom nájdete 6 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 4,5 km pre začiatočníkov ako aj pre náročnejších lyžiarov. Na svoje si prídu aj milovníci bežeckého lyžovania.

Ubytovanie

Celková kapacita hotela je aj s prístelkami 73 lôžok. Ubytovanie je poskytované v 21 dvojlôžkových izbách, jednom štvorlôžkovom apartmáne a jednom dvojlôžkovom apartmáne. Izby sú štandardne vybavené kúpeľňou s WC, TV a rádiom s možnosťou prístelky na každej izbe.

Stravovanie

Všetky pokrmy z jedálneho lístku sú servírované s estetikou na Váš stôl pozornými čašníkmi a sú pripravované s radosťou kompetentnými kuchármi a ich asistentkami, zo starostlivo vyberaných a predovšetkým čerstvých surovín, tradičnými technikami varenia s dôrazom na zachovanie si všetkých výživových látok, minerálov a vitamínov, prezentujúce čerstvosť, prirodzenú chuť a vôňu. Vinná karta pre vinárov, dobrý koňak, kvalitný rum, či whisky sú samozrejmé.

Služby

- Požičovňa lyží a lyžiarskej výstroje
- Svadby, oslavy, stužkové slávnosti, catering na kľúč, firemné a koncoročné akcie
- Pre najmenších detský kútik
- Plánovanie aktívnej dovolenky: nechajte na nás naplánovanie programu Vašej dovolenky, podľa typu, aký si zvolíte (aktívny, zábava, odpočinok...). Stačí si vybrať, prísť a my Vám poskytneme plán Vašej dovolenky
- Animátorské služby pre skupiny
- Organizačné zabezpečenie spoločenských podujatí od A po Z
- Turistický vodca na požiadanie
- Wellness na objednávku v susednom zariadení

Voľný čas

Lyžiarsky areál Ski centrum Brezovica sa nachádza 2 km za obcou Brezovica. V lyžiarskom areáli sa nachádzjú 3 zjazdovky pre menej i viac náročných.

Náročnejšia trať č.1, ktorá dosahuje v najstrmšom mieste stúpanie 45°, uspokojí aj tých najnáročnejších lyžiarov. Pre slabších lyžiarov je k dispozícii trať č.3.

Po začatí zimného obdobia, keď teplota poklesne pod -2 °C, začína sa s umelým zasnežovaním na trati č.1 a č.2, systémom HKD, ktorý vytvára sneh najviac podobný prírodnému. Všetky lyžiarske svahy sú každodenne upravované snežnými mechanizmami.

V hotely s vchodom priamo zo svahu sa nachádza bufet FAST FOOD. Samozrejmosťou je  požičovňa lyží, servis a predaj lyží a zimných doplnkov, hotelová lyžiareň.

Pre milovníkov bežeckého lyžovania je v ponuke trasa z Brezovice cez Ostrý vrch /t.j. koniec vlekov/ na Skorušinu, ktorá sa nachádza v nadmorskej výške 1314 m a určite očarí a uspokojí i náročných lyžiarov. Na vrchole Skorušiny sa nachádza 12 m vysoká rozhladňa.

Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !


❔ Poslať otázku

Najčastejšie otázky o hoteli Horský hotel Teplica * Brezovica

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím