Chalupa Mlyn4U Hrabušice

O ZARIADENÍ

Turistické ubytovanie v príjemne zariadenej chalupe bý valeho vodného mlyna v nádhernom prostredí Slovenského raja, v Hrabušiciach. Ponúka ubytovanie v pohodlne zariadených izbách, pre príjemné posedenie priestrannú spoločenskú miestnosť s krbom a vo dvore altánok so záhradným grilom. Pripravené je tu taktiež ohnisko, kotlík a prenosný rošt na živánsku. Ubytovanie nemá pripojenie na internet. Parkovanie áut je možné priamo vo dvore chalupy. Chalupu si je možné prenajať ako celý objekt ale aj jednotlivo, po izbách. 

 

Obec Hrabušice so strategickou polohou v blízkosti Slovenského raja ponúka široké možnosti aktívneho oddychu v podobe turistiky a cykloturistiky, celodenných poznávacích výletov po okolí za historickými pamiatkami Spiša (Levoča, Spišský hrad, Kežmarok, Betliar, Spišská Sobota), ale aj do Vysokých Tatier. Za návštevu určite stojí aj termálne kúpalisko vo Vrbove a aquapark v Poprade. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období. Domáci radi pomôžu s plánovaním trás a výletov do okolia.

UBYTOVANIE

Hosťom je v chalupe k dispozícii päť pohodlne zariadených izieb, pričom každá z nich disponuje vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, toaleta). Ubytovaní hostia môžu v chalupe za nízky poplatok využívať aj kompletne vybavenú kuchyňu. Celková kapacita ubytovania je 15 osôb. Doplnkové služby podľa dohody: Drevo do krbu a pre ohnisko, 2 horské bicykle, doprava odvoz/vyzdvihnutie. Domáci miláčikovia vítané len po predchádzajúcej dohode s majiteľom.

POLOHA

V malebnej obci Hrabušice na Spiši. Rázcestie medzi obcami Hrabušice a Betlanovce (známe aj ako Mýto). Obec je výborným východiskom do Slovenského raja, priamo k ústiam roklín a hlavných turistických chodníkov (Prielom Hornádu, Suchá Belá, Veľký Sokol, Kláštorská roklina, Piecky), na Kláštorisko a Tomášovský výhľad. Turistické stredisko Podlesok (15 min pešo), Poprad (14 km), Spišská Nová Ves (19 km), Levoča (19 km), Národný park Vysoké Tatry (30 km) a Vrbov s termálnym kúpaliskom (17 km).

PRÍSTUP

 • Vlastná doprava.
 • Verejná doprava (autobusová zástavka Rázcestie (3 min. pešo), železničná stanica Vydrník (5 km)).

STRAVOVANIE

Za poplatok v kompletne zariadenej kuchyni (elektrický sporáko, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar a základný kuchynský riad). Reštaurácie a obchody sú v blízkych dedinách Hrabušice, Betlanovce a Podlesok.

TYPY IZIEB

 • Dvojlôžkové izby (Riečna, Mlynská a Záhradná)
  1x manželská posteľ, kúpelňa (sprchovací kút, umývadlo, toaleta)
 • Dvojlôžkova izba (Lúčna)
  1x manželská posteľ, 1x alebo 2x prístelka, kúpelňa (sprchovací kút, umývadlo, toaleta)
 • Štvorlôžková izba (Štúdio)
  2x jednolôžková posteľ (možnosť spojiť do dvojlôžka), 1x poschodová posteľ kuchyňa (elektrický varič, chladnička, kávovar, jedálenské posedenie), TV/SAT, krb / kachle na izbe, kúpelňa (sprchovací kút, umývadlo, toaleta)

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE CHALUPA MLYN4U HRABUŠICE
Rezervujte si pobyt

 

Spracovávame Vašu objednávku.Spracovávame vašu otázku.
Prosíme Vás, nezatvárajte prehliadač. Môže to trvať aj 1 alebo 2 minúty.
Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !


Najčastejšie otázky o zariadení Chalupa Mlyn4U Hrabušice

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím