AquaRelax Dolný Kubín

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Dolný Kubín

Aquapark v centre mesta Dolný Kubín má dve časti, vnútornú časť, ktorá je v prevádzke počas celého roka a vonkajšiu časť, ktorá je návštevníkom k dispozícií počas letných mesiacov. V areáli aquaparku je možnosť využitia detského bazéna, lanového parku, lezeckej steny, detského ihriska, detský raj Fun Park s nafukovacou atrakciou hradu a občerstviť sa je možné v bufete. Trávnatá plocha areálu má vybudovanú terasu s ležadlami na opaľovanie.

Vnútornú časť aquaparku tvorí vodný a saunový svet, fitness centrum, masážne centrum a reštaurácia. Vodný svet pozostáva s veľkého multifunkčného bazéna pod základňou pyramídy (26 x 19 m, hĺbka 110 - 130 cm) s teplotou vody 32°C (súčasťou bazéna a jeho okolia sú bublinkovače, masážna lavica pre 6 osôb, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 vírivé vaňe s teplotou vody 36°C, 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou, 2 tobogány, dvojšmýklavka Niagara a relaxačná terasa na opaľovanie v letnej sezóne) a plaveckého bazéna so 6 dráhami (25 x 15 m, hĺbka 1,5 - 2,0 m) a s teplotou vody 27°C.

V novootvorenom wellness centre je k dispozícii infra, fínska, parná bylinková a parná soľná sauna, ochladzovací bazén, vírivka pre 6 osôb a relaxačná miestnosť.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo pred areálom aquaparku. Pre viac info o cenníku aquaparku pozri TU.

Najčastejšie otázky o atrakcii AquaRelax Dolný Kubín

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.