Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotely vo Vysokých Tatrách

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc
Hotel Atrium Nový Smokovec Nový Smokovec Vynikajúce 9,6 23 recenzií Hotel Atrium *** je svojou atypickou kruhovou architektúrou takmer neprehliadnuteľný. Nachádza sa v Novom Smokovci na úpätí Slavkovského štítu cca 300 m od nástupnej stanice lanovky na Hrebienok. Od roku 2009 je jedným z členov...
od 49,50 /noc/osoba

NOVÝ VODNÝ SVET v hoteli ATRIUM "4 Elements Aqua" (oddychový bazén, detský bazén, jaccuzzi, tobogan, detské šmykľavky, sauny, pool bar, oddychová relaxačná zóna s ponukou masáží). Vstup do bazénového komplexu pre ubytovaných hostí ZADARMO (v cene ubytovania).

Hotel SOREA Hutník II. Tatranské Matliare Tatranské Matliare Vynikajúce 8,5 68 recenzií Hotel Sorea Hutník II. ** sa nachádza v peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu. Je súčasťou hotelového komplexu, ktorý sa skladá z dvoch častí - hotel Hutnik I. je jeho trojhviezdičková...
od 22,50 /noc/osoba

1. Dovoľujeme si Vás informovať, že od septembra 2019 je plánovaná druhá etapa rekonštrukcie bazéna a z tohoto dôvodu bude hotelový bazén mimo prevádzky.

2. Dovoľujeme si vás upozorniť, že z technicko-prevádzkových dôvodov bude hotel v termíne 02.12.2019 - 02.01.2020 zatvorený.

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry sú najvýznamnejším zoskupením vysokohorských foriem na Slovenku s dĺžkou 26 km. Takmer v strede Vysokých Tatier leží najvyšší vrchol Gerlachovský štít 2655 m), ktorý je súčasne najvyšším bodom Slovenska. Západnej časti dominuje Kriváň (2494 m) a východnej Lomnický štít (2632 m). Medzi Kriváňom a Lomnickým štítom je 25 štítov, ktoré majú výšku nad 2500 m. Vysoké Tatry majú v 35 údoliach pozoruhodný glaciálny reliéf, pozostatok ľadovcovej činností. Medzi najvýznamnejšie doliny patria: Tichá dolina, Kôprová dolina, Mengusovská dolina, Veľká a Malá Studená dolina, dolina Zeleného plesa, Javorová dolina a Bielovodská dolina.

© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.