Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Horský hotel Remata Ráztočno

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Poloha hotela

V dedinke Ráztočno, 20 km od kúpeľného mesta Bojnice.

Internet

WiFi pripojenie na internet vo verejných priestoroch a v niektorých izbách.

Parkovanie

Bezplatné verejné parkovisko.

Zvieratá

Domáce zvieratá sú povolené za poplatok.

Check in/ Check out

14:00 hod. / 10:00 hod.

Popis hotela

Horský hotel Remata *** je situovaný v malebnom horskom prostredí, medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik, a je vzdialený 20 km od mesta Bojnice, centra turizmu v regióne Hornej Nitry. Hotelvý komplex patrí medzi najmodernejšie ubytovacie zariadenia v hornonitrianskom regióne a svojim klientom ponúka wellness centrum s vnútorným bazénom a saunami, letné kúpalisko, športové služby (tenisový kurt s umelou trávou, dva stolnotenisové stoly, nohejbalové ihrisko, volejbal, squash) a kompletné kongresové a teambuildingové vybavenie. K dispozícii je aj Bowlingové centrum s bowling barom, biliard, stolný futbal a šípky a plne vybavený detský kútik. Súčasťou hotelového komplexu je reštaurácia, nočný bar, relax bar a vysunutá terasa nad vodnými kaskádami. Pre najmenších sú pripravené rôzne hojdačky a preliezačky. Denne sa počas rôznych rodinných pobytov a akcií stará o deti v detských kútikoch hotelový maskot Bralko, ktorý vymýšľa zaujímavé hry a kreatívne dielničky. Hotel je umiestnený v horskom prostredí s množstvom turistických chodníkov (pre náročnejších ako aj pre deti a menej zdatných turistov) a zaujímavostí. Najznámejšou dominantou je Bralová skala, ktorá sa majestátne týči nad hotelom a v prípade priaznivého počasia je viditeľnosť z Bralovej skaly až na najvyšší vrchol kraja, Kľak. Neďaleko od hotela sa nachádzajú Okrasné rybníky Remata, kde si hostia môžu vyskúšať lov rýb (k dispozícii je aj požičovňa kompletného rybárskeho vybavenia) ako aj jazdecký klub Navaho. Vo vzdialenosti len 300 m je lyžiarske stredisko Remata, ktoré má v ponuke dva vleky v dĺžke 650 m a jeden detský vlek. Lyžiarske stredisko disponuje požičovňou lyží, umelým zasnežovaním a nočným lyžovaním. Hotel Remata je jednoducho nielen rajom pre rodinnú dovolenku, zamilované páry či detské tábory a školské výlety, ale je aj vhodný pre firemné akcie a školenia, tréningové a športové tábory.

Ubytovanie

Hotelový komplex ponúka komfortné ubytovanie v 41 moderne zariadených izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 110 lôžok. Možnosť ubytovať sa je aj v apartmánových domoch s kapacitou 30 lôžok či turistickej ubytovni, ktorá je vhodná pre školy v prírode, či lyžiarske výcviky.

Typy izieb

Dvojlôžková izba LUX

Izba s oddelenými lôžkami s možnosťou prísteliek ako aj izba s manželskou posteľou. Súčasťou vybavenia je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, TV, rádio, telefón. K dispozícii je 8 izieb.

Dvojlôžková izba Business

Izba s oddelenými lôžkami s možnosťou prísteliek ako aj izba s manželskou posteľou. Súčasťou vybavenia je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, TV, rádio, minibar, trezor, telefón, WiFi pripojenie na internet. K dispozícii je 18 izieb.

Dvojlôžková izba Superior

Izba s oddelenými lôžkami s možnosťou prísteliek ako aj izba s manželskou posteľou. Súčasťou vybavenia je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, TV, rádio, minibar, telefón, WiFi pripojenie na internet, župany, kávový a čajový set. K dispozícii je 5 izieb.

Apartmán a rodinná izba

Exkluzívny typ ubytovania s wellness vybavením vhodné pre náročných klientov prípadne rodiny s deťmi.

Apartmánový dom

Samostatné budovy vzdialené len pár metrov od hotela vybavené vstupnou chodbou, vybavenou kuchynkou s chladničkou, rádiom, samostatným sociálnym zariadením so sprchou a väčšou izbou, ktorá je prepojená s kuchynkou. Tieto domy poskytujú maximálne pohodlie pre 2, maximálne 4 osoby.

Turistická ubytovňa

Kompletne zrekonštruovaná turistická dvojpodlažná ubytovňa s maximálnou kapacitou 48 lôžok. Izby sú rozdelené na 8 x 4-lôžková izba, 2 x 2-lôžklová izba a jedna izba s 12 lôžkami. Vybavenie turistickej ubytovne: Sociálne zariadenie so sprchami pre dámy, sociálne zariadenie so sprchami pre pánov, vybavená kuchynka s mikrovlnkou, spoločenská miestnosť s krbom a kapacitou 50 osôb s možnosťou školského vybavenia.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia s kapacitou 120 – 140 miest ponúka výbornú kuchyňu zameranú na domáce tradičné jedlá ako aj zahraničné špeciality. Ochotný personál v spolupráci so šéfkuchármi Ludvikom Turčanom a Michalom Hrebíčkom Vám zabezpečia nezabudnuteľný gastronomický zážitok. K servírovaným jedlám si môžete vybrať aj zo širokej ponuky domácich i zahraničných vín ako aj iných nápojov.

Wellness

 • Bazény (vnútorný, vonkajší, detský).
 • Sauny (fínska, parná a infra sauna, ochladzovacia sprcha).
 • Masáže a procedúry (na výber sú klasické masáže chrbta, šije či celého tela, ako aj medová či reflexná masáž).

Bazén

Vnútorný bazén s protiprúdom (rozloha 70 m2, teplota vody 29 - 30°C).
Vonkajší vyhrievaný bazén s vírivkami (rozloha 15 x 9 m) s možnosťou prekrytia počas nepriaznivého počasia.
Detský vonkajší bazén s hĺbkou vody 30 cm a teplotou vody 28 - 30°C. V prípade nepriaznivého počasia s možnosťou prekrytia.

Deti

detské postieľky
detské stoličky a podsedáky
detské stoly a stoličky na terase (počas letnej sezóny)
detské menu
detský kútik priamo v reštaurácii s premietaním rozprávok
detský kútik pri squashovom ihrisku
detský bazén s vodným ježkom a medveďou šmýkalou
hojdačky a preliezačky
workoutové ihrisko
skakací hrad
hotelový maskot Bralko

Voľný čas

 • bowling
 • wellness centrum
 • kryté ohniská pre rodinné opekačky
 • preliezačky, hojdačky
 • multifunkčný tenisový kurt
 • petang, volejbal, nohejbal, trampolína
 • turistické trasy v okolí
 • hubárčenie

V blízkom okolí sú zaujímavé hlavne tieto letné a zimné aktivity:

 • okrasné rybníky remata 2 km
 • jazdecký klub navaho 4 km
 • Bojnice - zoo, zámok, múzeum praveku - 20 km
 • Aquapark Turčianske teplice - 25 min vlakom (vlaková stanica sa nachádza 5 min. od hotela)
 • Banský skanzen v Cígli - 18 km
 • jazda na snežnom skútri so skúseným inštruktorom
 • jazda na štvorkolkách s pásmi
 • sánkovanie, bobovanie
 • stavanie snežných hradov a bunkrov
 • Ski centrum Remata (300 m)
 • Ski centrum Cígel (18 km)
 • Ski aréna Fačkovské sedlo (39 km)

Kongresy a školenia

Hotel Remata má pre svojich klientov k dispozícii 4 školiace miestnosti s maximálnou kapacitou 180 miest. Hlavná kongresová sála + 3 menšie miestnosti poskytnú príjemné prostredie na vzdelávanie prípadne prezentáciu výrobkov alebo služieb. Celkovú atmosféru meetingu doplnia hotelové gastro služby so širokou ponukou coffee breakov.


Rezervuj teraz
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.