Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Wellness hotely na Západnom Slovensku

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že s ohľadom na vývoj situácie COVID-19 a vzhľadom k aktuálnym opatreniam nariadenými ÚVZ SR, bude prevádzka hotela do 30.11.2020 uzavretá. Pevne veríme, že daná situácia sa stabilizuje v čo možno najkratšom časovom období. O znovuotvorení Vás budeme informovať.

Dovoľujeme si Vás informovať, že hotel je od 20.11.2020 opäť otvorený za dodržania prísnych hygienických opatrení a podľa aktuálnych nariadení bude fungovať v režime bez wellness centra a reštaurácie. Tešiť sa môžete na:

  • ubytovanie so zľavou až 25 % z pultovej ceny
  • polpenziu či plnú penziu formou roomservice
  • relax vďaka masážam aj párovým procedúram
  • fitness centrum s moderným vybavením
  • tradičné jedlá v okienku hotelovej Furmanky

Dovoľujeme si oznámiť Vám, že v nadväznosti na aktuálnu situáciu Vám hotel naďalej ponúka bezpečné a kvalitné služby s obmedzeniami, ktoré budú platiť až do odvolania. V ponuke je len ubytovanie so stravou servírovanou v priestoroch vyhrievanej terasy, wellness centrum je zatvorené (ako kompenzáciu klient dostane masáž).

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že hotel je po nútenej prestávke vzhľadom k aktuálnym opatreniam nariadenými ÚVZ SR opäť otvorený.

Vianoce

Nnádherne vyzdobený vianočný strom v hotelovej hale a vianočná výzdoba.
24.12. Štedrovečerná večera so symbolickým darčekom
26.12. Štefanská veselica

Pobyty cez Silvestra a Nový rok

Silvetrovská zábava s tombolou, večerou, studeným bufetom a polnočným sektom a kapusnicou. Do tanca hrá DJ aj živá hudba.
Novoročný slávnostný obed.
Silvestrovská noc v novo renovovaných priestoroch tanečnej kaviarne. 

Dovoľujeme si Vás informovať, že s ohľadom na súčasnú situáciu bude hotel do 30.01.2021 zatvorený. Veríme, že všetky opatrenia a zodpovednosť ľudí prispejú k skorému riešeniu vzniknutej situácie a v dohľadnej dobe Vás bude hotel môcť opäť privítať vo svojich priestoroch.

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že s ohľadom na vývoj situácie COVID-19 a vzhľadom k aktuálnym opatreniam nariadenými ÚVZ SR, bude prevádzka hotela až do konca novembra uzavretá. Pevne veríme, že daná situácia sa stabilizuje v čo možno najkratšom časovom období. 

© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím