Wellness hotely Štrbské Pleso

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc

Dovoľte nám, aby sme vás informovali, že vzhľadom na zaradenie okresu Poprad do bordovej farby zo strany ÚVZ SR od 25.10.2021 bude hotel poskytovať služby iba pre osoby plne zaočkované proti ochoreniu Covid-19. Uvedené rozhodnutie prijal hotel výhradne z prevádzkovo ekonomických dôvodov. V prípade, že nespĺňate podmienky pre pobyt v hoteli (od 25.10.2021 do odvolania) vám radi bezplatne poskytneme zmenu termínu na neskorší termín mimo sezóny. Navyše vám bude poskytnutý bonus a to exteriérová jacuzzi na streche hotela s panoramatickým výhľadom na Tatry zdarma (1x počas pobytu).

Dovoľte nám informovať vás, že okres Poprad je podľa COVID automatu v červenej farbe (https://automat.gov.sk/poprad). Vzhľadom na to je možné od tohto termínu ponúkať iba klasické pobyty, ale klienti budú mať možnosť zakúpiť si jednorázové vstupy do wellness centra v dvojhodinových intervaloch (jednorázový vstup 3,00 €). Nakoľko hotel poskytuje služby v režime OTP, vo wellness centre môže byť naraz len 10 osôb, a vo vnútorných priestoroch je nutné používať respirátory.

Hotel bude od 5.11.2021 až do 17.12.21 zatvorený. 

© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím