Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Village resort Hanuliak Belá

Rezervuj teraz
Village resort Hanuliak
Oslobodenia 1071/118
013 05 Belá
Slovensko

O HOTELI

Štýlovo zariadený hotelový komplex Village resort Hanuliak **** sa nachádza uprostred nádhernej prírody Národného parku Malá Fatra v malebnej dedinke Belá. Okrem komforného ubytovania je k dispozícii  luxusné wellness & spa, kde okrem bazénového a saunového sveta čaká na klientov množstvo lákavých masáží a procedúr. Ďalej ponúka reštauráciu, bar, herňu s dvoma prodesionálnymi biliárdovymi stolami a stolným futbalom a estetické centrum krásy. Najväčšou atrakciou vo Village resort Hanuliak je lezecká stena, ktorá patrí medzi najvyššie lezecké steny nielen v okolí Žiliny, ale aj na Slovensku. Je určená pre všetkých, ktorých tento šport zaujíma alebo a pre najmenších sú pripravené bezpečné detské lezecké línie. V resorte je klientom k dispozícii aj úschovňa lyží a požičovňa bicyklov a áut. V priestoroch resortu aj v jeho blízkom okolí sa nachádza veľa možností , ako tráviť voľné chvíle nielen s rodinou, ale aj s priateľmi. Či už preferujete aktívny oddych a vydáte sa na výlet po majestátnych končiaroch alebo alebo sa necháte rozmaznávať vo wellness alebo zábavať pri biliarde, hotelový komplex predstavuje dokonalé miesto pre relax s rodinou i priateľmi v jedinečnej prírodnej scenérii pohoria Malá Fatra.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje ubytovanie v komfortne zariadených izbách a apartmánoch s kuchynkou. Celková kapacita Village resort Hanuliak je 91 lôžok, z toho 62 pevných lôžok a 4 prístelky (Apartmán Grand de Luxe, Mezonet de Luxe, Izba Superior, Izba Standard, Izba Single) a v apartmánovom dome Iňuščák, vo vzdialenosti 100 m od hotela je k dispozícii 32 pevných lôžok a 7 prísteliek. Izby v jemných zemitých farbách sú doplnené dreveným nábytkom s modernými prvkami tak, aby sa tu hostia cítili pohodlne a čo najpríjemnejšie.

POLOHA HOTELA

Hotelový resort sa nachádza v jednej z najkrajších lokalít Slovenska, Malej Fatre, v dedinke Belá,  iba 20 km od mesta Žilina a 6 km od známeho kultúrneho strediska Terchová. 

STRAVOVANIE

Medzinárodná hotelová kuchyňa je charakteristická moderným a šetrným spôsobom prípravy jedál. Základným princípom pri príprave jedál sú čerstvé a kvalitné bio suroviny a predovšetkým vlastná výroba so zameraním na sezónne a domáce suroviny.

TYPY IZIEB

 • Jednolôžková izba
  K dispozícii je LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj.
 • Dvojlôžková izba Standard
  Poskytuje maximálne pohodlie a vo vybavení dvojlôžkovej izby je samozrejmosťou LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj.
 • Dvojlôžková izba Superior
  Priestranná izba s veľkou kúpeľnou. Medzi vybavením nechýba veľký LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj a plne vybavená kúpeľňa s francúzskou kozmetikou.
 • Mezonet de Luxe
  Poschodový apartmán oceňovaný za svoj dizajn a pohodlnosť. Hostia na ňom vyzdvihujú najmä netradičné dizajnové riešenie, ktoré v spojení s luxusným vybavením umocňuje zážitok z tohto mezonetového apartmánu. K dispozícii je pre hostí vyhradené parkovacie miesto, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj, room service a luxusná francúzska kozmetika.
 • Apartmán Grand de Luxe
  Apartmán najvyššieho štandardu. Okrem luxusnej spálne je jeho súčasťou obývacia miestnosť, kuchyňa a jedáleň. Samozrejmosťou je vyhradené parkovacie miesto,  bezpečnostný trezor, minibar, room service či luxusná francúzska kozmetika. Za ideálne ubytovanie ho považujú najmä nároční hostia, ktorí si potrpia na luxus a služby na najvyššej úrovni.
 • Apártmanové byty (Standard, Superior, Inuščák 1, Inuščák 2)

  Apartmánové byty Iňuščák ponúkajú luxusný priestor ideálny pre viacero osôb.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE VILLAGE RESORT HANULIAK **** BELÁ

NÁŠ NÁZOR NA HOTEL
Nádherné prostredie Malej Fatry, pohodlné ubytovanie, výborná medzinárodná kuchyňu, luxusné wellness & spa, relaxačné procedúry, lezecká stena a množstvo atrakcií v okolí.
PREČO SI VYBRAŤ TENTO HOTEL
 • výborná lokalita
 • komfortne zariadené izby a apartmány
 • wellness & spa, fitness
 • letné kúpalisko Aquabela (otvorené v r. 2020)
 • estetické centrum krásy
 • najväčšia horolezecká stena na Slovensku pre malých aj veľkých
 • letná záhrada s jazierkom a grilom
 • dobrá kuchyňa


Rezervuj teraz
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.