Задать свой вопрос

послать
Туристическое агентство Sorger
+421 2 21 02 57 57
остается в Словакии

Тренчанске Теплице

Kúpele Trenčianske Teplice a.s.
T.G. Masaryka 21
914 51 Trenčianske Teplice
Slovenská republika

ПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Расположение Спа

V juhozápadnej časti Strážovských vrchov, 13 km od mesta Trenčín.

Интернет

WiFi pripojenie na internet v KH Pax, Krym a Slovakia zadarmo. V ostatných liečebných domoch nie je pripojenie na internet k dispozícii.

Парковка

Parkovanie pri hoteli Slovakia (chránené rampou) za poplatok 2 € / deň a strážené parkovanie na hospodárskom dvore (od KH Krym cca 200 m) za poplatok 2 € / deň - vjazd a výjazd je možný len s platnou parkovacou kartou, pri príchode ubytovaného klienta je umožnený krátkodobý vjazd, parkovanie je umožnené len ubytovaným hosťom, ďalej možnosť parkovania na parkovacích miestach patriacich mestu, tu je možné zakúpiť si momentálne iba parkovaciu kartu na 7 dní za zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov (parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 2,00 € / 1 deň).

Животные

Ubytovanie so zvieraťom v kúpeľoch nie je možné až na KH Pax a to za poplatok.

Еда

V jednotlivých liečebných domoch je vždy v jednotnom čase, okrem KH Slovakia, tu sa strava podáva na 2 smeny. Ra 7:00 - 9:00, O 11:45 - 13:30, VE 17:15 - 18:30 hod. Konkrétny rozpis stravovania dostanú klienti pri príchode na recepcii kúpeľov.

Заезд / Выезд

Nástup na pobyt od: 14.00 hod. (v piatok sa na pobyty, kde je potrebná lekárska konzultácia nastupuje po 11:00 hod.). Odhlásenie sa z pobytu do: 10.00 hod. (ak sa nastupuje na pobyt v piatok po 11.00 hod., check out je do 9.00 hod.).

Описание курортов

В западной части Словакии мы известны противоревматической спа-центр, которые принадлежат к старейшим в Словакии. Благоприятный климат подходит не только для санаторно-курортного лечения, но и для активного отдыха спорта.

Часто задаваемые вопросы о СПА Тренчанске Теплице

Указанные расстояния измерены по прямой, реальная длина пути может отличаться.
Какие достопримечательности расположены поблизости?
1
3
© 2021 CA SORGER - Правила и условия - Контакт | Все права защищены.
По просматривающие этот сайт, Вы соглашаетесь с использованием печенья. Узнать больше. OK