Задать свой вопрос

послать
Туристическое агентство Sorger
+421 2 21 02 57 57
остается в Словакии

Спа Брусно

Kúpele Brusno
a.s.
Liečebný dom Poľana
Kúpeľná 1/2
976 62 Brusno
Slovenská republika

ПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Расположение Спа

Severovýchodne (cca 28 km) od mesta Banská Bystrica a 24 km od mesta Brezno. V údolí Slovenského Rudohoria na úpätí severných svahov Vepra a v ústí doliny Peklo.

Интернет

WiFi v celom zariadení zadarmo.

Парковка

Parkovanie (nestrážené) priamo pri liečebnom dome zadarmo.

Животные

V kúpeľoch nie je možné ubytovanie so zvieraťom.

Еда

Podávanie stravy: raňajky 7:00 - 9:00 hod., počas víkendu 8:00 - 10:00 hod., obedy 12:00 - 14:00 hod. a večere 17:30 - 19:30 hod.

Описание курортов

Спа Брусно , лежащий в Центральной Словакии, в тихом Словацкий Рудных гор на высоте 424 м в окружении хвойных лесов. Большая гордость курорта является чистый воздух, тишина, красивая окружающая местность, окружающая среда, в которой каждый забывает повседневных забот и насладиться моментами отдыха и мира.

Фокус ванны

V kúpeľoch sa liečia choroby obehového, tráviaceho, neurologického, pohybového ústrojenstva, choroby z povolania a choroby z látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou. Minerálne vody sa používajú najmä na pitné kúry a minerálne kúpele. Účinok pitných kúr je najvýraznejší pri ochorení tráviaceho ústrojenstva a účinok minerálnych kúpeľov je najmä pri ochoreniach srdcovo-cievneho, pohybového a kožného aparátu.

Природные лечебные ресурсы

K liečebným účinkom sa využívajú pramene prírodných liečivých minerálnych vôd klasifikovaných ako „prírodná minerálna voda, vysoko mineralizovaná, kyselka, hydrogén-uhličitanovo-síranovo, vápenato-horečnatá so zvýšeným obsahom hydrogénuhličitanov a síranov, so zvýšeným obsahom vápnika, horčíka a fluoridového iónu, slabo kyslá, studená. Využívajú sa štyri minerálne pramene, Ondrej, Ludvik, Paula a Ďumbie. Všetky pramene majú prakticky rovnaké chemické zloženi a využívajú sa na pitnú kúru a prameň Ondrej súčasne aj k príprave minerálnych uhličitých kúpeľov. Prameň „Ondrej“ je tiež plnený v plniarni Kúpeľov Brusno vo viacerých objemoch vo fľašiach a expedovaný do maloobchodnej siete pod obchodným názvom „Brusnianka“.

Хорошее здоровье

 • rehabilitačný bazén s teplotou vody 32°C
 • sauna
 • parný kúpeľ
 • vírivá vaňa 

Служба

 • požičiavanie žehličiek (bezplatne)
 • pranie (za poplatok)
 • predajňa darčekových predmetov
 • trezory na izbách
 • pripojenie na internet, free WiFi pripojenie
 • transfer klientov (za poplatok)
 • kongresová sála a salónik (za poplatok)
 • požičiavanie spoločenských hier
 • požičiavanie bicyklov (za poplatok)
 • knižnica
 • tanečné večierky
 • koncerty a vystúpenia
 • prednášky

Для детей

 • Deti do 3 rokov zdarma bez nároku na lôžko a služby. K dispozícii detská postieľka.

История

Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1818, ale až do roku 1834, kedy sa začala stavba prvého kúpeľného domu, dokončeného v roku 1837, sa v dokumentoch neuvádza kúpeľné využitie prameňov. Prvá sezóna v kúpeľoch sa začala v roku 1838 a trvala až do roku 1859, kedy kúpeľný dom zhorel a bol obnovený v roku 1861. Počas druhej svetovej vojny boli kúpele v zlom technickom stave, ktorý ešte zhoršil požiar v roku 1947a o ich obnovu sa postaral až komunistický štát, ktorý kúpele v roku 1948 znárodnil. Najväčšie architektonické zmeny zaznamenali kúpele po roku 1974, kedy sa začalo s výstavbou pavilónu Poľana, ktorý bol otvorený v roku 1985. V súčasnosti sú Kúpele Brusno akciovou spoločnosťou.

Велнесс уик-энд в Спа Брусно 4 процедуры, парафиновые обертывания, массажи, джакузи целом ванна, гидромассажная ванна от 81,- /Ночь/человек Срок пребывания: от 2 ночью диета: полный пансион дисплей Мини расслабиться в спа-центре Брусно 6 терапевтических, бесплатный вход в реабилитационном центре. бассейн, сауна и паровая баня ... от 54,- /Ночь/человек Срок пребывания: от 3 ночью диета: полный пансион дисплей Пенсионера Тур 3 лечебные процедуры в день, полный пансион, вход в бассейн, медицинские консультации. от 65,- /Ночь/человек Срок пребывания: от 3 ночью диета: полный пансион дисплей Новый год в спа Brusno Гала-ужин, пользование сауной, бассейном ... от 70,- /Ночь/человек Срок пребывания: от 4 ночью диета: полный пансион дисплей Рождество в спа Brusno Рождественский ужин, пользование сауной, бассейном ... от 70,- /Ночь/человек Срок пребывания: от 3 ночью диета: полный пансион дисплей Májová Горящие 52% скидка 3.5. - 10/05/2015 2 лечебные процедуры, крытый бассейн и сауна .... от 98,90 Скидка 31 %
от 68,04 /Ночь/человек
Срок пребывания: от 4 ночью диета: полный пансион дисплей
Sviatočný vianočný a silvestrovský relax Vianočná a silvestrovská večera, procedúry, vstup do bazéna, sáun ... от 75,- /Ночь/человек Срок пребывания: от 10 ночью диета: полный пансион дисплей

Часто задаваемые вопросы о СПА Спа Брусно

Указанные расстояния измерены по прямой, реальная длина пути может отличаться.
Какие достопримечательности расположены поблизости?
1
3
© 2020 CA SORGER - Правила и условия - Контакт | Все права защищены.
По просматривающие этот сайт, Вы соглашаетесь с использованием печенья. Узнать больше. OK