Dependance Barbora ***, Kúpele Lúčky

O ZARIADENÍ

Dependance Barbora *** sa nachádza v tichom horskom prostredí Kúpeľov Lúčky, na rozhraní Oravy a Liptova, len 14 km od Ružomberka. Dependance je čiastočne zrekonštruované dvojpodlažné ubytovacie zariadenie bez výťahu, v ktorom sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, spoločná kuchynka a žehliareň. Dependance nie je s hlavným hotelom Choč spojený chodbou a na stravu, procedúry a do AQUA-VITAL Parku je potrebné dochádzať približne 250 m. Kúpeľný hotel Choč je prepojený s budovou balneoterapie, kde sú termálne bazény, lekárske oddelenie, sauna, elektroliečba a vańové oddelenie, presklennou spojovacou chodbou. Termálna voda kúpeľov s vysokým obsahom vápnika a železa lieči pohybový aparát, gynekologické ochorenia, stavy po onkologických operáciách, nervové choroby i choroby z povolania a prispieva aj k prevencii a podpornej liečbe osteoporózy. V kúpeľoch sa nachádza aj celoročne otvorený Aqua-Vital Park, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s rozličnými atrakciami, vonkajší sedací bazén, delený vnútorný liečivý minerálny bazén a vitálny saunový svet. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie ako obrovské šachy, volejbalové ihrisko, detská trampolína, detské hojdačky, detské preliezky. V areáli kúpeľov je k dispozícii aj Športpark Lúčky, ktorého súčasťou sú tenisové kurty a bowling. Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ponúkajú rôzne druhy pobytov a to liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské a programové pobyty pre ženy a pre mužov. Prekrásne prírodné horské prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou zaručí dokonalý oddych a relax.

UBYTOVANIE

 • Dependance Balneo poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách s oddelenými lôžkami. Izby sú vybavené kúpeľnou s vaňou, WC, TV, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou WiFi.
 • Dependance Barbora poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách s kúpeľňou s WC, na izbe sa nachádza televízor, chladnička, telefón, pripojenie na internet WiFi.

POLOHA

Dependance Barbora cca 250 m od hlavnej budovy kúpeľného hotela Choč a Dependance Balneo priamo v budove Balneoterapie, ktorá je prepojená s KH Choč.

STRAVOVANIE

Strava sa podáva v KH Choč formou bufetových stolov. Kúpele poskytujú takmer všetky druhy diét a klientom, ktorí majú indikovanú špeciálnu diétu, pripravujú jedálny lístok individuálne. K dispozícii sú aj Kúpeľná dvorana Restaurant & Piza, Denný bar v KH Choč a Snack bar v Aqua-Vital Parku.

TYPY IZIEB

 • Dvojlôžková izba

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE DEPENDANCE BARBORA ***

VYBAVENIE IZBY

 • TV so SAT programami
 • Chladnička
 • Sprchovací kút

PARKOVANIE

 • Parkovisko zadarmo
  Priamo pred penziónom.

SLUŽBY

 • Zariadenie nemá recepciu
  Recepcia sa nachádza v KH Choč.

JEDLO A NÁPOJE

 • Raňajky formou bufetu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 7:00 hod do 7:45 hod. alebo 8:00 hod. do 8:45 hod.
 • Obed formou menu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 11:30 hod do 12:00 hod alebo 12:30 hod. do 13:30 hod. Výber z 5 jedál.
 • Večera formou menu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 17:15 hod do 18:00 hod alebo 18:15 hod. do 18:45 hod. Výber z 5 jedál.
 • Zariadenie nemá vlastnú reštauráciu
  Strava sa podáva v KH Choč cca 250 m.

DOMÁCE ZVIERATÁ

 • Domáce zviera zakázané

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE

Dependance Barbora sa nachádza v tichom horskom prostredí kúpeľov. Čiastočne zrekonštruovaná budova bez výťahu poskytuje len ubytovanie, strava a procedúry sú podávané v centrálnej budove Choč a Balneoterapii, ktoré sú vzdialené 250 m. Vhodné pre nenáročnú klientelu.

PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • príjemné horské prostredie
 • blízkosť AQUA-VITAL parkuNajčastejšie otázky o zariadení Dependance Barbora ***

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím