Kérdést küldeni

küld
Utazási iroda Sorger
+421 2 21 02 57 57
tartózkodás Szlovákiában

Trencsénteplic

Kúpele Trenčianske Teplice a.s.
T.G. Masaryka 21
914 51 Trenčianske Teplice
Slovenská republika

HASZNOS INFORMÁCIÓK

Helyszín Spa

V juhozápadnej časti Strážovských vrchov, 13 km od mesta Trenčín.

Internet

WiFi pripojenie na internet v KH Pax, Krym a Slovakia zadarmo. V ostatných liečebných domoch nie je pripojenie na internet k dispozícii.

Parkolás

Parkovanie pri hoteli Slovakia (chránené rampou) za poplatok 2 € / deň a strážené parkovanie na hospodárskom dvore (od KH Krym cca 200 m) za poplatok 2 € / deň - vjazd a výjazd je možný len s platnou parkovacou kartou, pri príchode ubytovaného klienta je umožnený krátkodobý vjazd, parkovanie je umožnené len ubytovaným hosťom, ďalej možnosť parkovania na parkovacích miestach patriacich mestu, tu je možné zakúpiť si momentálne iba parkovaciu kartu na 7 dní za zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov (parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 2,00 € / 1 deň).

Állatok

Ubytovanie so zvieraťom v kúpeľoch nie je možné až na KH Pax a to za poplatok.

Étkezés

V jednotlivých liečebných domoch je vždy v jednotnom čase, okrem KH Slovakia, tu sa strava podáva na 2 smeny. Ra 7:00 - 9:00, O 11:45 - 13:30, VE 17:15 - 18:30 hod. Konkrétny rozpis stravovania dostanú klienti pri príchode na recepcii kúpeľov.

Érkezés / Távozás

Nástup na pobyt od: 14.00 hod. (v piatok sa na pobyty, kde je potrebná lekárska konzultácia nastupuje po 11:00 hod.). Odhlásenie sa z pobytu do: 10.00 hod. (ak sa nastupuje na pobyt v piatok po 11.00 hod., check out je do 9.00 hod.).

Leírás gyógyfürdők

A Szlovákia nyugati részén ismertek vagyunk reuma elleni spa, amely tartozik a legrégebbi Szlovákiában. A kedvező éghajlat alkalmas nem csak a spa kezelés, hanem az aktív szabadidős sportok.

Gyakran feltett kérdések a fürdőkkel kapcsolatban Trencsénteplic

A bemutatott távolságokat légvonalban mérik, az út tényleges hossza eltérő lehet.
© 2021 CA SORGER - Feltételek - Érintkezés | Minden jog fenntartva.
Böngészve az oldalt, akkor elfogadja a cookie-k használatát. Tudjon meg többet. OK