Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotely Nízke Tatry

Nájdite si svoj pobyt

Cena na osobu / noc
Holiday Village Tatralandia Liptovský Mikuláš Vynikajúce 8,6 29 recenzií Ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia **** je súčasťou Tatralandia Holiday Resortu, ktorý je najväčším celoročne otvoreným areálom vodnej zábavy, aquaparkom, aj s ubytovaním v strednej Európe. Celoročnosť aquaparku...
od 27,39 /noc/osoba

Dovoľujem si Vás informovať o odstávke celoročných toboganov Rapido, Monkey Slide, Jungle Raft, Black & White a Tornado vo vodnom parku Tatralandia, ktoré sú z dôvodu poškodenia silným vetrom počas predchádzajúceho víkendu dočasne mimo prevádzky. Uvedomujeme si, že odstávka toboganov môže pre klientov predstavovať obmedzenie rozsahu služieb a značné sklamanie, preto sa bude hotel snažiť vychádzať im v  ústrety nasledovne:

  • v čase, kedy bude odstávka toboganov, si klient môže zakúpiť vstup do Surf vlny v akciovej cene 5 € / 20 min. (štandardná cena 11 €)
  • v prípade, ak klient nebude mať záujem využiť vstup do Tatralandie práve z  dôvodu, že plánoval využívať tobogany, recepcia Holiday Village Tatralandia mu môže na vyžiadanie ako náhradu vstupu do Tatralandie aktivovať celodenný vstup AQUA ticket do vodného parku Bešeňová. V tomto prípade ide o jednorázový vstup bez možnosti viacnásobného vstupu / výstupu do vodného parku. Zároveň si dovolíme upozorniť, že klientom nebude poskytnutá preprava do vodného parku Bešeňová a klient sa musí prepraviť individuálne (cesta autom cca 20 min.).

O ďalšej zmene a opätovnom spustení toboganov do prevádzky Vás budeme informovať.

Hotel SOREA SNP Demänovská Dolina Jasná Vynikajúce 8,7 80 recenzií Hotel SOREA SNP *** sa nachádza v Demänovskej doline, v jednej z najkrajších dolín, v Národnom parku Nízke Tatry. Leží priamo v známom turistickom a lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie...
od 30,75 /noc/osoba

Vážení hostia, pre skvalitnenie hotelových služieb sa pripravuje pre Vás nový WELLNESS rezort. V období realizácie výstavby (august 2018 - august 2019) sa môžu vyskytnúť niektoré obmedzenia, za ktoré sa hotel vopred ospravedlňuje a ďakuje za Vaše pochopenie a zhovievavosť. V termíne od 24.04 do 05.05.2019 bude hotel mimo prevádzky z dôvodu prác na novom WELLNESS rezorte.

© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.