Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Summit Bešeňová

Hotel Summit
034 83 Bešenová 155
Slovenská republika
GPS:
N +49° 5' 57.54''
E +19° 26' 2.51''

Poloha hotela: 500 m od termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová.
Internet: WiFi pripojenie na internet v celom hoteli zadarmo.
Parkovanie: Parkovisko pri hoteli je monitorované kamerovým systémom a je zadarmo.
Zvieratá: Po dohode možnosť ubytovania so psom.
Check in/ Check out: 14.00 hod. / 10.00 hod.

Popis hotela

Hotel Summit *** je situovaný v srdci atraktívneho regiónu Liptov v obci Bešeňová, ktorá je známa komplexom kúpalísk napájaných geotermálnym prameňom. Vzdialenosť hotela od vodného parku Gino Paradise Bešeňová je 500 metrov. V blízkom okolí sa nachádza množstvo turisticky vyhľadávaných atrakcií. Okrem kvalitného ubytovania hotel ponúka svojim klientom relax centrum s privátnym vstupom, vlastný tenisový kurt, univerzálne športové ihrisko, požičovňu bicyklov a športových potrieb. Vďaka liečivej sile geotermálnej vody, ktorá vyviera z hĺbky 1987 m, je aquapark Gino Paradise Bešeňová dokonalým miestom na uvoľnenie, nový príval stratenej energie a pôsobenie účinkov termálnej vody. Termálna voda totiž pôsobí priaznivo na psychiku, pleť, dýchacie a pohybové ústrojenstvo. Vďaka ideálnej polohe  je hotel vhodný pre všetkých a to tak pre milovníkov lyžovania ako aj letnej turistiky, ktorí môžu spoznávať krásy jedného z najkrajších a pre turistov najzaumavejšieho regiónu Slovenska, Liptova. Oblasť Liptova je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom. Obklopujú ju aj najväčšie hory na Slovensku: Vysoké Tatry, Západné Tatry a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu, Veľká Fatra na západe a Popradská kotlina na východe. Nachádza sa tu známa priehrada, vodná nádrž Liptovská Mara. Okrem lyžovania a turistiky ponúka región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku, poľovníctvo, rybárstvo. Známy je aj ďalší aquapark Tatralandia a termálne kúpalisko v  Liptovskom Jáne. V zimnej sezóne sú vyhľadávanými zimnými strediskami Jasná Nízke Tatry, Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo, Park Snow Donovaly, Ski Park Kubínska hoľa, Park Snow Štrbské Pleso, Ski Opalisko - Závažná Poruba a Lyžiarsky areál Žiar - Dolinky. Na Liptove sa nachádza mnoho sprístupnených krásnych jaskýň. Jedinečná poloha hotela na Liptove, v srdci termálnych prameňov a bohatej kultúry, umožňuje hosťom užiť si vodnú zábavu, relax, ale aj aktívny oddych. Svojou polohou a vybavením je hotel predurčený na trávenie aktívnej dovolenky s relaxom pre rodiny s deťmi, ale aj pre firemné a spoločenské podujatia, školenia, semináre, obchodné stretnutia, oslavy a pre rýchlu dostupnosť z diaľnice tiež pre tranzitné prenocovanie.

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v osemnástich dvojlôžkových izbách, dvoch štúdiách a dvoch luxusných mezonetových apartmánoch s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Celková kapacita hotela je 44 lôžok a 22 prísteliek.

Typy izieb

2 lôžkové izby

kúpeľňa - sprchový kút alebo vaňa, samostatné WC, chladnička, minibar, balkón, TV so satelitným príjmom, pripojenie na internet, rádiobudík, telefón

Štúdia

kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa - sprchový kút alebo vaňa, samostatné WC, chladnička, minibar, balkón, TV so satelitným príjmom, pripojenie na internet, rádiobudík, telefón

Apartmány

2 x kúpelňa, masážna vaňa, chladnička, minibar, balkón, TV so satelitným príjmom, pripojenie na internet, rádiobudík, telefón

Stravovanie

Hotelová reštaurácia kapacitou do 44 miest ponúka pestrý výber tradičných jedál, ako aj jedlá pripravované podľa súčasných gastronomických trendov. Príjemný gurmánsky zážitok môžete mať doplnený širokou ponukou nealkoholických aj alkoholických nápojov. Vínotéka zložená z kvalitných ročníkových slovenských a zahraničných vín uspokojí aj náročného labužníka. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov, obedy - denné menu alebo výber z jedálneho lístka, večere formou trojchodového menu.

Wellness

 • vírivá masážna vaňa pre 4 osoby
 • fínska saunu s kapacitou 6 osôb, teplota saunovania 85 – 100°C
 • parný hydromasážny box s masážnymi tryskami pre 2 osoby (kombinácia pary, vodných masážnych dýz odstraňuje únavu a pôsobí ako prevencia proti vzniku celulitídy)
 • odpočiváreň
 • masáže (čiastková, celková)

Služby

 • monitorované parkovisko
 • tenisový kurt
 • požičovňa bicyklov
 • požičovňa športových potrieb
 • biliard
 • požičiavanie spoločenských hier (karty, šachy, monopoly a ďalšie hry)
 • športové ihrisko (futbal, basketbal, badmington, volejbal)
 • stolný tenis a futbal
 • šípky

Deti

spoločenské hry
detské menu v reštaurácii
detské ihrisko
požičovňa bicyklov

Voľný čas

Kongresy a školenia

Pre usporiadanie firemných podujatí, kongresov a rodinných osláv je k dispozícii konferenčná miestnosť s kapacitou 60 osôb a salónik s kapacitou 20 osôb. Na požiadanie zabezpečíme komplexné služby ako občerstvenie, výzdobu, živú hudbu. Technické vybavenie: káblové internetové pripojenie, TV s VHS prehrávačom, rečnícky pult, flipchart, dataprojektor, plátno, CD prehrávač, ozvučenie, bezdrôtové mikrofóny, meotar.


Rezervuj teraz
© 2018 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.