Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Rysy Tatranská Štrba

O HOTELI

Hotel Rysy *** leží v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v horskej obci Tatranská Štrba. Nachádza sa len 8 km od najvyššie položenej turistickej osady Štrbské Pleso, ktorá v zime láka vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami  so skvelými traťami na zjazd či bežecké lyžovanie a v lete je možné absolvovať množstvo trás a túr, vhodných tak pre začínajúcich turistov, ako aj pre náročných obdivovateľov hôr. Poloha hotela je dobrým východiskovým bodom na výlety do celých Vysokých a Nízkych Tatier, Levoče, termálnych kúpalísk, skanzenov a neďalekých jaskýň. Okrem príjemného ubytovanie ponúka reštauráciu, relaxačné centrum so 4 biliardovými stolmi, stolným tenisom, suchou fínskou saunou a vírivkou, úschovňu lyží a požičovňu športových potrieb. V blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka, zastávka tatranskej elektrickej železnice (zubačky)  a železničná stanica. Hotel je vďaka svojej vynikajúcej polohe a výhodnými cenami vhodný na individuálnu či rodinnú rekreáciu alebo dovolenku pre seniorov.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a rodinných izbách a apartmáne. Každá izba má vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom a WC. Väčšina izieb má vlastný balkón.

POLOHA HOTELA

Hotel sa nachádza cca 8 km od centra Štrbského Plesa, neďaleko od  železničnej a autobusovej stanice.

STRAVOVANIE

Hotelová reštaurácia ponúka jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne a jej súčasťou je tiež kaviareň.

TYPY IZIEB

 • Dvojlôžková izba
  Izba s možnosťou pripraviť 1 – 2 pevné prístelky (pohodlné aj pre dospelú osobu). Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Väčšina izieb má vlastný balkón.
 • Rodinná izba
  Bunka, ktorá sa skladá z dvoch dvojlôžkových izieb, v každej izbe je možnosť pripraviť 1 pevnú prístelku. Izby sú navzájom prepojené spojovacími dverami. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Izby majú vlastný balkón.
 • Apartmán
  Priestrannejšia bunka, ktorá sa skladá z predchodbičky, kuchynského kútu s jedálenským kútom, je tu obývačka s TV, spálňa a kúpelňa so sprchovacím kútom a wc. Apartmán nedisponuje balkónom.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

PARKOVANIE

Parkovanie pri hoteli zadarmo.

VYBAVENIE HOTEL RYSY *** TATRANSKÁ ŠTRBA

NÁŠ NÁZOR NA HOTEL
Menší hotel v peknom prostredí. Príjemný personál, zrekonštruované, čisté a priestranné izby. Odporúčame pre menej náročnú klientelu, zvlášť vhodné ubytovanie pre rodiny s deťmi a seniorov.
PREČO SI VYBRAŤ TENTO HOTEL
 • výborná poloha
 • pekné prostredie
 • zrekonštruované pekné a čisté izby
 • súkromné wellness (vírivka, sauna)
 • výhodné ceny


Rezervuj teraz
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.