Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Ostredok Demänovská Dolina Jasná

Rezervuj teraz
Hotel Ostredok ***
Demänovská Dolina
032 51 Jasná
Slovenská republika

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Poloha hotela

V centre lyžiarskeho strediska Jasná. Demänovská jaskyňa je od hotela vzdialená 3 km, Liptovský Mikuláš 15 km, Aquapark Tatralandia 20 km a Thermal park Gino Paradise Bešňová 30 km.

Internet

WiFi v celom hoteli (na niektorých izbách slabší signál).

Parkovanie

Parkovisko pri hoteli je strážené kamerovým systémom.

Zvieratá

V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom za poplatok.

Popis hotela

Hotel Ostredok  ***, zrekonštruovaný hotel rodinného typu, sa nachádza priamo v centre najznámejšieho lyžiarskeho strediska Jasná pod Chopkom, na úpätí Ostredku, v nadmorskej výške 1100 m.n.m. Neďaleko hotela, cca 50 m, je nástupná stanica novej sedačkovej lanovky, ktorá nadväzuje na ďalšie lanovky a vleky. Nádherné prostredie Nízkych Tatier je bohaté na kultúrné a historické pamiatky, priehľadne značené turistické trasy od náročných až po tie, ktoré su vhodné pre rodiny s deťmi alebo začiatočníkov, množstvo kilometrov terénnych a prírodných cyklistických trást po lúkach, alebo cez lesy,  zimných športov (zjazdové a bežecké lyžovanie) a je vhodné na strávenie dovolenky tak v letnom ako aj v zimnom období.  Niekoľko km od hotela sú aj známe aquaparky a to Aquapark Tatralandia a termálny park Gino Paradise Bešeňová a vedľa hotela sa nachádza aj jedno zo stredísk adrenalínovej zábavy, najväčšej siete lanových parkov na Slovensku, Tarzánia Jasná. Postavená je na stromoch a pozostáva z dvoch trás vybudovaných pomocou 34 plošín a 95 prekážok vo výške približne 4 až 7 m nad zemou. Hotel sa môže pochváliť výbornou talianskou reštauráciou a vďaka presným postupom a dovozu všetkých surovín priamo z Talianska, majú jedlá nezameniteľnú chuť a vôňu, ďalej pekným Cigar Lounge s kozubom, wellness centrom s vonkajšou vírivkou, veľkým a dobre vybaveným detským kútikom. Zaujímavosťou hotela je, že jeho krstnou mamou sa stala najúspešnejšia slovenská olympionička zo ZOH 2010, Anastasiya Kuzmina, ktorá má v hoteli stálu izbu aj so svojím menom. Panoramatický výhľad, blízkosť a dostupnosť služieb a zároveň dokonalé súkromie a pokoj, to všetko na Vás čaká v hoteli Ostredok.

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v priestraných dvojlôžkovch izbách a luxusných apartmánoch. Na výber sú izby s manželskou a oddelenou posteľou, všetky s možnosťou prístelky. Druhá prístelka je možná v prípade, že na oboch prístelkách spia deti do 12 rokov. V každej izbe sa nachádza štandardné vybavenie – predsieň, farebný televízor a satelit, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, sociálne zariadenie, WiFi a v apartmáne aj minibar. Celková kapacita hotela je 98 lôžok s možnosťou prístelky.

Typy izieb

Dvojlôžková izba

Veľmi priestranná izba. V izbe sa nachádzajú dve pevné lôžka. Do každej izby je možné umiestniť jednu prístelku. Druhá prístelka je možná v prípade, že na oboch prístelkách spia deti do 12 rokov.

Apartmán

Poskytuje príjemné priestranné ubytovanie. V hoteli sa nachádzajú štyri apartmány s jednou spálňou a jeden apartmán s dvoma spálňami.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia La Collina ponúka vynikajúcu kuchyňu s tradičnými slovenskými, talianskymi a medzinárodnými špecialitami z čerstvých a kvalitných surovín. Pobyt milovníkom dobrého vína je k dispozícii široká ponuka kvalitných slovenských a zahraničných vín.

Wellness

 • 3 druhy sauny (fínska, infra, parná)
 • vírivka
 • ochladzovacia kaďa
 • masáže – klasická, relaxačná, športová, medová, reflexná masáž chodidiel, anticelulitídna, aróma masáž, čokoládové ošetrenie

Služby

 • reštaurácia s talianskou kuchyňou, bar, terasa
 • lyžiarska škola
 • požičovňa a úschovňa lyží
 • ski in / ski out
 • predaj športového oblečenia
 • biliard
 • strážené parkovisko 24 hodín
 • vedľa hotela sa nachádza stredisko adrenalínovej zábavy Tarzánia Jasná

Deti

Detský kútik (počas zimnej sezóny aj s animátorom).
Detské stoličky v reštaurácii.
Zadarmo detská postieľka pre deti do 2 rokov.
Pieskovisko so šmýkačkou.

Voľný čas

Kongresy a školenia

Cigar lounge miestnosť na sedenie pre max. 30 ľudí.


Rezervuj teraz
© 2019 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.