Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Hviezdoslav Kežmarok

Hotel Hviezdoslav
Hlavné námestie 95/49
060 01 Kežmarok
Slovenská republika
GPS:
N +49° 8' 14.16''
E +20° 25' 53''
Zobraziť trasu z:
Zariadenie je momentálne vyradené z našej ponuky !
Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !

Poloha hotela: V centre historického mesta Kežmarok, neďaleko (200 m) od Kežmarského hradu.
Internet: Na izbách LAN pripojenie cez kábel, v ostatných priestoroch WiFi pripojenie.
Parkovanie: Parkovisko pri hoteli je neplatené a nestrážené + v areáli hotela neplatené a nestrážené (na noc uzamykateľná brána).
Zvieratá: V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom po schválení vedením hotela za poplatok.
Check in/ Check out: Check in 14:00 hod. / Check ou 12:00 hod.

Popis hotela

Hotel Hviezdoslav **** je prvý „boutique“ hotel pod Vysokými Tatrami, ktorý sa nachádza v centre starobylého kráľovského mesta Kežmarok. Privíta Vás osobitá architektúra, história ktorej siaha až do 17. storočia, wellness, historický punc a výborná gastronómia. Hotel je pome­novaný podľa najväčšieho slovenského básnika P. O. Hviezdoslava, ktorý práve tu býval počas svojich študentských rokov. Malý hotel s veľkým srdcom ponúka príjemnú atmosféru napríklad aj v podobe literárnych večerov. V hotelovej reštaurácii s výhľadom na gotickú baziliku ponúkajú regionálne aj medzinárodné jedlá, pripravené vždy z čerstvých surovín. Wellness centrum Harmónia so saunou, štýlovou jacuzzi a masážami, sa postará o váš oddych, vi­talitu a radosť zo života. Vysoké Tatry, Slovenský raj či Levočské vrchy alebo významné pamiatky ako sú Kežmarský hrad, Kaštieľ Strážky, Spišský hrad, hrad Stará Ľubovňa alebo  splav rieky Dunajec na drevených pltiach a termálne kúpalisko Vrbov, robí z hotela priam dokonalú voľbu na trávenie letnej alebo zimnej dovolenky. Hotel je nositeľom ocenenia Najpo­hostinnejší hotel Európy 2017 a pýši sa aj prestížnym ti­tulom Najluxus­nejší butik hotel roku 2016 na Slovensku. Ak rozmýšľate nad dovolenkou v Tatrách ev. hľadáte miesto  pre kongres či konferenciu, tak hotel Hviezdoslav je určite tou správnou voľbou.

Ubytovanie

Hotel ponúka komfortne zariadené ubytovanie v 4 historických budovách s 30 izbami v členení Apartmány, Izby DeLuxe a Izby Štandard. Možnosť prístelky na izbách Deluxe a apartmánoch. Všetky izby sú dostatočne priestranné s elegantným interiérom v klasickom štýle, sú vybavené minibarom, telefónom, káblovou televíziou, trezorom, sušičom na vlasy a pripojením na internet. Vo všetkých izbách sú zaujímavé maľované obrazy dokumentujúce históriu mesta Kežmarok a jeho okolia.

Typy izieb

Standard izba

manželská posteľ so zdravotnými matracmi (oddeliteľná na 2 samostatné postele), kúpelňa s WC a sprchou, TV s káblovým príjmom, minibar, fén, župan, papuče. Na 2. (výhľad na letnú terasu a Baziliku) a 3. poschodí (podkrovné).

DeLuxe izba

komfortné izby v historickom štýle s benátskymi maľbami, priestranná manželská posteľ, historický nábytok, trezor, kúpeľňa, župany, papuče, TV, minibar, klimatizácia. Na 1. (výhľad na Belianske Tatry, Baziliku a letnú terasu) a 2. poschodí (výhľad do centra). K dispozícii aj 1-lôžková izba. Možnosť prístelky.

Apartmán

v luxusnom štýle s výhľadom na Belianske Tatry, Baziliku a letnú terasu, veľká manželská posteľ, zdravotné matrace, v niektorých apartmánoch krb na drevo a balkón, historizujúci nábytok, kúpelňa, trezor, TV, župany, papuče, wellness vak, minibar, deka. Možnosť prístelky.

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené v štýlovej hotelovej á la carte reštaurácii Poézia s ponukou regionálnych a medzinárodných kulinárskych špecialít z čerstvých sezónnych surovín. Na šálke kvalitnej kávy, chutnom dezerte či belgických pralinkách si môžete pochutnať v Literárnej kaviarni, kde si môžete čas spríjemniť aj čítaním zaujímavých kníh. Pre posedenie s priateľmi či obchodnými partnermi je určený Lobby bar Múza s letnou terasou. V ponuke sú miešané kokteily, kvalitné alkoholické a nealkoholické nápoje. Súčasťou baru je aj galéria historických osobností.

Wellness

  • jacuzzi
  • masáže
  • bylinková sauna
  • fínska sauna
  • infra sauna
  •  oddychová miestnosť

Služby

  • predaj suvenírov
  • degustačné večery
  •  bowling

Voľný čas

Kežmarský hrad
Drevený artikulárny kostol Kežmarok
Mestská výstavná sieň Barónka Kežmarok
Kaštieľ Strážky
Múzeum J.M. Petzvala Spišská Belá
termálne kúpalisko Thermal Park Vrbov
aquapark AquaCity Poprad

Kongresy a školenia

Pre obchodné rokovania, semináre, tréningové podujatia a rodinné oslavy sú v hoteli k dispozícii dva salóny a Eventová sála. Thökölyho salón v historickom štýle je určený na menšie spoločenské akcie, rodinné oslavy, menšie školenia a obchodné rokovania. Miestnosť salónu je prepojená s Lobby barom Múza. Maršalský salón predstavuje krásnu, luxusnú romantickú miestnosť, ktorá je ideálna na rodinné oslavy a romantické večere. Eventová sála Sophia - štýlová eventová sála s kapacitou do 100 miest - ideálny priestor pre Váš event - svadbu, ples, kongres.
Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !

Mapa

Zobraziť trasu z:


❔ Poslať otázku
© 2018 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.