Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Hotel Galeria Thermal Bešeňová

Rezervuj teraz
Hotel Galeria Thermal Bešeňová
Bešeňová 136
034 83 Bešeňová
Slovakenská republika

Dovoľujeme si vás informovať, že vzhľadom na súčasnú situáciu ohľadom COVID-19, bude prevádzka hotela do 24.06.2021 zatvorená. V prípade, že sa situácia zmení, vás budeme informovať. Klientovi s rezerváciou s termínom nástupu do 30.06.2021 ponúkame:

Presun rezervácie vytvorenej na konkrétny termín na iný konkrétny termín, než na ktorý je vytvorená pôvodná rezervácia.
Rezervácia na konkrétny termín musí byť vytvorená s nástupom najneskôr do 31.10.2021 a to za podmienky doplatku cenového rozdielu, prípadne preplatok vo forme kreditu na služby v hoteli, alebo vrátenie rozdielu (ak klient nesúhlasí s kreditom).

Presun pôvodnej rezervácie vytvorenej na otvorený termín.
Klientom bude umožnené predĺžiť termín pôvodnej rezervácie na otvorený termín s vyčerpaním pobytu do 31.10.2021. Pri týchto presunoch rezervácii na otvorený termín platí, že presun je možné realizovať len v tom istom hoteli, na ktorý je vytvorená pôvodná rezervácia. Platí, že ak si klient neskôr urobí rezerváciu už na konkrétny termín pobytu, tak cenový rozdiel (ak nastane) doplatí, alebo preplatok dostane do kreditu, resp. mu bude vrátený (ak nesúhlasí s kreditom).

Vrátenie úhrady za rezerváciu na účet z akého bola platba prijatá.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Poloha hotela

Hotel je súčasťou termálneho parku Bešeňová a nachádza sa 12 km od mesta Ružomberok, 18 km od Liptovského Mikuláša a 17 km od ďalšieho Aquaparku Tatralandia a 30 km od lyžiarskeho strediska Jasná.

Internet

WiFi pripojenie na internet v celom hoteli.

Parkovanie

Vyhradené parkovanie pri hoteli za poplatok, na okolitých parkoviskách rezortu zadarmo.

Zvieratá

V hoteli nie je možné ubytovanie so zvieraťom.

Podávanie stravy

Raňajky 7:00 - 10:00 hod. a večera 17:00 – 21:00 hod.

Check in/ Check out

15:00 hod. / 10:00 hod.

Popis hotela

Hotel Galeria Thermal  **** Bešeňová, nový 4-hviezdičkový hotel vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, je súčasťou rovnomenného vodného aquaparku Bešeňová. Klientom, okrem komfortného ubytovania a individuálneho a VIP prístupu, ponúka privátny vstup k bazénom s blahodarnou termálnou vodou priamo z izieb hotela, súkromné jacuzzi pre dvoch vo vybraných izbách, lokálne občerstvenie vo Fresh zóne ako i ďalšie benefity a služby. Len pár krokov od izby čaká na klientov hotela liečivá sila geotermálnej vody celoročne otvoreného areálu s množstvom termálnych bazénov, tobogánov a wellness centra so saunami a masážami, jednoducho svet vodnej zábavy s množstvom atrakcií pre všetky vekové skupiny. Vďaka liečivej sile geotermálnej vody, ktorá vyviera z hĺbky 1987 m, je aquapark Bešeňová dokonalým miestom na uvoľnenie, nový príval stratenej energie a pôsobenie účinkov termálnej vody. Termálna voda totiž pôsobí priaznivo na psychiku, pleť, dýchacie a pohybové ústrojenstvo. Vďaka ideálnej polohe  je hotel vhodný pre všetkých a to tak pre milovníkov lyžovania ako aj letnej turistiky, ktorí môžu spoznávať krásy jedného z najkrajších a pre turistov najzaumavejšieho regiónu Slovenska, Liptova. Oblasť Liptova je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom. Obklopujú ju aj najväčšie hory na Slovensku: Vysoké Tatry, Západné Tatry a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu, Veľká Fatra na západe a Popradská kotlina na východe. Nachádza sa tu známa priehrada, vodná nádrž Liptovská Mara. Okrem lyžovania a turistiky ponúka región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku, poľovníctvo, rybárstvo. Známy je aj ďalší aquapark Tatralandia a termálne kúpalisko v  Liptovskom Jáne. V zimnej sezóne sú vyhľadávanými zimnými strediskami Jasná Nízke Tatry, Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo, Park Snow Donovaly, Ski Park Kubínska hoľa, Park Snow Štrbské Pleso, Ski Opalisko - Závažná Poruba a Lyžiarsky areál Žiar - Dolinky. Na Liptove sa nachádza mnoho sprístupnených krásnych jaskýň. Jedinečná poloha hotela na Liptove, v srdci termálnych prameňov a bohatej kultúry, umožňuje hosťom užiť si vodnú zábavu, relax, ale aj aktívny oddych. Holistický koncept hotela, ako jediného hotela na Slovensku,  umožňuje dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“ t.j. sústreďuje sa na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ.

Ubytovanie

Moderný dizajn hotelového interiéru je doplnený nadčasovým travertínom, moderným presvetleným priestorom so zvýšenými stropmi a presklennými stenami s galériou nádherných výhľadov na Chopok, Chočské vrchy či areál vodného parku Bešeňová. Hotel poskytuje ubytovanie v 45 moderne zariadených izbách. Niektoré izby ponúkajú okrem moderného dizajnu aj priamy prístup k súkromným bazénom s termálnou liečivou vodou priamo pri terase hotela a samozrejmosťou je aj VIP prístup zo strany personálu. Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatným WC, sušič na vlasy, LCD televízor, trezor, telefón, mini bar, čajový set, WiFi pripojenie na internet, župan a papuče, klimatizácia

Typy izieb

Izby Thermal Exclusive s priamym prístupom do privátnej thermal zóny

Dvojlôžkové izby na prízemí hotela, k dispozícii je vlastná terasa s priamym prístupom do bazénov s geotermálnou vodou. Rozloha izieb umožňuje umiestnenie až 2 prísteliek.

Izby Thermal s balkónom a možnosťou prepojenia izieb

Svetlé izby so zvýšeným stropom a výhľadom na areál, Chopok i okolitú prírodu. Dvojlôžkové izby Deluxe majú vlastný balkón a niektoré z izieb ponúkajú aj možnosť prepojenia 2 susediacich izieb, vďaka čomu vzniká veľkorysý priestor pre rodiny a skupiny hľadajúce súkromie. Z hotela je jednoduchý prístup k súkromným bazénom s blahodarnou termálnou vodou.

Priestranné Apartmány s balkónom

Svetlé dvojlôžkové apartmány ponúkajú vďaka svojmu veľkorysému priestoru možnosť umiestnenia prístelky. Z hotela je jednoduchý prístup k súkromným bazénom s blahodarnou termálnou vodou.

Izby Galéria

Dvojlôžkové izby umiestnené na druhom a treťom poschodí s jacuzzi pre dvoch priamo v izbe s presklenou stenou a nádherným výhľadom na Chopok. Z hotela je jednoduchý prístup k súkromným bazénom s blahodarnou termálnou vodou.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu sa podávajú v neďalekej reštaurácii Culinaria, obed a večera formou bufetu alebo 3-chodového menu (bohatý výber špecialít domácej aj medzinárodnej kuchyne). V areáli vodného parku sa nachádzajú ďalšie tri reštaurácie, v ktorých si môžete vychutnať obed alebo večeru. Reštaurácia Giovanni (talianske špeciality pripravené z čerstvých surovín, lahodné vína, znamenité vône a atmosféra prímoria), samoobslužná reštaurácia Bistro (široký výber tradičných jedál doplnený o dezerty vlastnej výroby, príjemný dizajn reštaurácie doplní atmosféru oddychu pri chutnom jedle) a Hawaii bar (pestrý výber rýchlych snack jedál, pre milovníkov sladkých jedál vynikajúce čerstvé palacinky, najmenší návštevníci môžu využiť nielen detský bazén, ale aj detský hrad s loptičkami a šmýkačkami, ktoré sú hneď vedľa baru).

Wellness

 • holistické wellness rituály (harmónia elementov, dotyk zeme, peelingová procedúra, bylinkový, citrusová a show rituál, pohladnie vetra)
 • sauny (saunové rituály - výnimočné spestrenie saunovania v réžii skúseného sauna mastera, ktorý pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu, trvanie procedúry je približne 10 minút.)
 • masáže a procedúry - na výber z niekoľkých druhov masáží, ktoré zregenerujú unavené telo
 • solárium
 • fitness
 • nová krytá relaxačno-oddychová zóna Átrium -  ponúka až 250 nových oddychových ležadiel. Interiér relaxačnej zóny zaplnený zeleňou, doplní jazierko s rybičkami a motívy liptovskej architektúry, takže sa počas celého roka budete cítiť ako na Liptove počas horúcich letných dní. Priestor Átria zároveň prepojí kryté bazény s adrenalínovou zónou, wellness centrom, saunovým svetom. Átrium ponúka: celoročný oddychový priestor s prvkami liptovskej prírody, 250 nových ležadiel s možnosťou rezervácie na recepcii, bar s ponukou nápojov, detský kútik s hračkami.

Bazén

Vodný park Bešeňová:

Vonkajšie termálne bazény (teplota vody 26 – 39°C):
2 plavecké bazény
5 relaxačných bazénov
1 neplavecký, dopadový bazén
3 vonkajšie tobogány
FUN Bubble pool

Vonkajšie bazény s čírou vodou (teplota vody 24 – 37°C):
olympijský plavecký bazén
relaxačný bazén Mara
detský bazén
divoká rieka Raft River
neplavecký dopadový bazén s tobogánmi

Vnútorné bazény:
veľký plavecký bazén
sedací bazén
detský bazén
átrium s vírivkami

Služby

 • prístup do privátnej termálnej zóny
 • Fresh zóna – ponuka vody, čajov, sezónneho ovocia a zeleniny ZADARMO
 • holistické wellness rituály
 • rezervácia ležadiel v Bešeňovej
 • obsluha v privátnych bazénoch
 • wellness taška (župan, uterák)
 • 20 % zľava do reštaurácie Giovanni
 • nonstop hotelová recepcia
 • knižnica v lobby bare
 • domáca tlač
 • Taxi služba na vyžiadanie
 • všetky služby rezortu Bešeňová v predaji na recepcii
 • skibus počas zimnej sezóny (január - marec)
 • úschovňa batožiny
 • zvýhodnený vstup (za príplatok) do Aqua & Thermal parku Bešeňová
 • ďalšie služby aquaparku cez hotelovú recepciu
 • požičovňa bicyklov

Voľný čas

Kongresy a školenia

3 nové kongresové sály pre viac ako 300 účastníkov, moderná technológia a technické zázemie. Sály sa nachádzajú na prvom poschodí a je z nich exkluzívny výhľad na Liptovské pohoria. Všetky tri miestnosti majú nezávislý vchod a zároveň sú prepojené dverami, čo umožňuje ich variabilné využívanie.

Dovoľujeme si vás informovať, že vzhľadom na súčasnú situáciu ohľadom COVID-19, bude prevádzka hotela do 24.06.2021 zatvorená. V prípade, že sa situácia zmení, vás budeme informovať. Klientovi s rezerváciou s termínom nástupu do 30.06.2021 ponúkame:

Presun rezervácie vytvorenej na konkrétny termín na iný konkrétny termín, než na ktorý je vytvorená pôvodná rezervácia.
Rezervácia na konkrétny termín musí byť vytvorená s nástupom najneskôr do 31.10.2021 a to za podmienky doplatku cenového rozdielu, prípadne preplatok vo forme kreditu na služby v hoteli, alebo vrátenie rozdielu (ak klient nesúhlasí s kreditom).

Presun pôvodnej rezervácie vytvorenej na otvorený termín.
Klientom bude umožnené predĺžiť termín pôvodnej rezervácie na otvorený termín s vyčerpaním pobytu do 31.10.2021. Pri týchto presunoch rezervácii na otvorený termín platí, že presun je možné realizovať len v tom istom hoteli, na ktorý je vytvorená pôvodná rezervácia. Platí, že ak si klient neskôr urobí rezerváciu už na konkrétny termín pobytu, tak cenový rozdiel (ak nastane) doplatí, alebo preplatok dostane do kreditu, resp. mu bude vrátený (ak nesúhlasí s kreditom).

Vrátenie úhrady za rezerváciu na účet z akého bola platba prijatá.Rezervuj teraz

Najčastejšie otázky o hoteli Hotel Galeria Thermal **** Bešeňová

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím