Send your question

Send
Travel agency Sorger
+421 2 21 02 57 57
stays in Slovakia

Hotel Zlatý Kľúčik

USEFUL INFORMATION

Hotel Location

Pod Zoborom s jedinečným výhľadom na panorámu starobylého mesta Nitra.

Internet

Bezplatné WiFi pripojenie v celom hoteli.

Parking

Strážené parkovisko pri hoteli zadarmo.

Animals

Ubytovanie so zvieraťom povolené za poplatok.

Check in / Check out

14:00 / 12:00

Check Price

Hotel Zlatý Kľúčik **** je štvorhviezdičkový exkluzívny boutique hotel s nezameniteľnou scenériou a s jedinečným výhľadom na panorámu starobylého mesta Nitra. Hotel má za sebou viac ako dvadsaťročnú históriu a pred dvoma rokmi sa začal meniť na boutique hotel a prešiel rekonštrukciou, ktorá bola zameraná na rozšírenie ubytovacích kapacít, luxusných apartmánov, výstavbu reprezentatívnych konferenčných priestorov a exkluzívneho wellness & spa centra Oriental Luxury Spa, ktoré  ponúka unikátnu starostlivosť, dokonalé pohodlie a súkromný relax v priestoroch s nádychom krajín Tisíc a jednej noci. Každý priestor má iný dizajn, iné vyžarovanie a reprezentuje iný štýl. K službám hotela patrí pranie, žehlenie, transfer, izbová služba, budenie telefónom, sauna, solárium, masáže, vírivý bazén, fitness centrum. Zaujímavosťou je napr. využitie zasklenia vinotéky, ktorá dotvára celkový dizajn hotela a zapadá do prepojenia retro s modernou. Svojou polohou, luxusom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb patrí k najznámejším a najvýhľadavanejším hotelom vo svojom okolí. Profesionálne služby, atraktívne priestory a dlhodobé skúseností vytvárajú ideálne podmienky aj pre usporiadanie rôznych spoločenských podujatí. Jedinečný štýl, dizajn a prostredie uspokojí aj tých najnáročnejších hostí počas ich súkromných alebo pracovných ciest.

Accommodation

Hotelové izby sú vkusne zariadené v klasickom štýle a poskytujú dokonalý komfort. Ubytovať sa môžete v dvojlôžkovej izbe, štýlovom alebo malom apartmáne a najvyšší komfort a maximálne súkromie poskytuje prezidentský apartmán. Samozrejmosťou každej izby je súkromná kúpeľňa a toaleta, klimatizácia, minibar, telefón a televízia, pracovný stôl s komfortnou stoličkou a súčasťou izby je aj konferenčný stolík a posedenie v pohodlných kreslách pre dve osoby. Pri svojich cestách sa môžete spoľahnúť na budenie telefónom, trezor a room service.

Types of rooms

Izba superior s king size posteľou

Izba superior s oddelenými posteľami

Nutrition

V štýlovej A la cart CLE D´OR hotelovej reštaurácii si môžete vybrať jedlá z domácej, medzinárodnej kuchyne, vegetariánske špeciality, jedlá pre labužníkov a samozrejme špeciality hotela. Dôkazom toho je aj nejedno ocenenie, ktoré reštaurácia dostala. Hotel si dopestuje vo vlastnom sade aj sezónne ovocie a bylinky. „Gro produktov" je z vlastnej produkcie, hotel sa vracia k tradičným slovenským jedlám, pečie vlastný chlieb a robí aj domáce maslo. Štýlová terasa očarí dych berúcim výhľadom na panorámu mesta Nitra a architektonickým skvostom je Lobby bar nachádzajúci sa v priestoroch hotela, v ktorom si môžu hostia vychutnať voľné chvíle pri drinku. Výnimočný zážitok a dostatok súkromia poskytne aj posedenie v exkluzívnom koňakovo-cigarovom salóniku s nadčasovým a intímnym dizajnom.

Conferences and training

Súčasťou hotela sú klimatizované kongresové priestory s kapacitou 150 miest, ktoré ktoré slúžia tak pre konferenčné, ako i spoločenské účely. Priestory hotela sú aj ideálnym miestom pre vytvorenie dokonalej svadobnej atmosféry so všetkými službami, ktoré k nej patria. Kongresová sála je plne klimatizovaná, vybavená konferenčnou technikou a so širokou variabilitou stolov a stoličiek.


Book now
© 2018 CA SORGER - General terms and conditions - Contact | All rights reserved.