Bike Park Mýto Pod Ďumbierom

Turistický región
Nízke Tatry, v Tatrách, Stredné Slovensko, Horehronie, Chopok, Chopok Juh, Banskobystrický kraj, Slovenské rudohorie, Veporské vrchy, Čertovica

Lyžiarske stredisko v Mýte pod Ďumbierom funguje aj v letnej sezóne ako Bike Park. K dispozícii je v parku niekoľko zjazdových tratí s rôznou obtiažnosťou pre všetky vekové kategórie. Spolu s bicyklom vyvezie návštevníkov parku na štart 4-sedačková lanovka.

Pre najmenších je v stredisku detský bike park s 3 traťami, kde si môžu vyskúšať jazdu na odrážadlách alebo bicykloch. Pre staršie deti je pripravený Pump track a tiež terénne kolobežky. Kopec zábavy si užije aj celá rodina a to jazdou na nafukovačke. Pre tých skusenejších sú v bike parku pripravené 4 zjazdové trate: Blue, Downhill, Freeride a Enduro (pozri obrázok tratí).

V stredisku funguje požičovňa bikov, terénnych kolobežiek a príslušenstva, servis bicyklov a umyváreň bikov a samozrejmosťou je aj reštaurácia s terasou, ktorá ponúka jedlá tradičnej slovenskej kuchyne, alko aj nealko nápoje a miešané drinky.

Bike Park sa nachádza priamo pri hlavnej ceste v smere Podbrezová - Bystrá - Mýto pod Ďumbierom, auto je možné zaparkovať na rozľahlom parkovisku. Pre viac info, otváracie hodiny a cenník pozri TU.

Najčastejšie otázky o atrakcii Bike Park Mýto Pod Ďumbierom

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím