Poslať otázku

Poslať
Dovolenka, ubytovanie a hotely na Slovensku, v Tatrách - Sorger.sk
02 21 02 57 57
pobyty na Slovensku

Mysterium Bojnice

Zábavné logické hry pre širokú skupinu ľudí rôzneho veku tzv. únikové hry pod jednou strechou v Bojniciach, na Hurbanovom námestí. Mysterium ponúka vnútorné únikové hry pre celé skupinu ľudí vo vnútornom priestore v tzv. escape roome, vonkajšie hry v okolí centra mesta Bojníc s mobilnou aplikáciou a zážitkové hry a večeri čiže firewalking spočívajúce v prechode nohami na boso po 500°C žeravých uhlíkoch. Na každú vnútornú hru - Alchymysta, Rád modrej ruže, Salónik a iné - máte 60 min. Na vnútorné hry je potrebné spraviť si rezerváciu prostredníctvom online rezervačného systému, pri vonkajších hrách (Bojnická veštica, William Brown), ako spoznať Bojnice a ponoriť sa do sveta tajomstiev, ktoré sú ovplyvnené počasím, rezervácia nie je potrebná.

Hry sú vhodné pre pre skupiny 3 - 6 ľudí vo veku od 11 - 99+ rokov.  Mystérium, ktoré bolo otvorené v roku 2015 má za sebou už stovky hier a podarilo sa mu rozšíriť nie len repertoár hier, ale aj doplnkové a zážitkové aktivity. Navštevujú ho vo veľkom nielen skupiny z blízkeho okolia a regiónu, ale aj z ďalších slovenských miest, a nechýbajú ani zahraniční hostia.

Parkovanie je možné pri budove na platenom parkovisku alebo za mestským úradom a kultúrnym centrom, kde je bezplatné parkovisko. Viac informácií o cenníku pozri TU.

Najčastejšie otázky o atrakcii Mysterium Bojnice

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2020 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím