Golfové ihrisko, Sedin Golf Resort

Golfové ihrisko vo Veľkých Uľanoch obklopené lužnými lesmi Malého Dunaja ponúka tri typy golfového ihriska v jednej osemnástke tak pre začínajúcich, ako aj pokročilých hráčov, či profesionálov. Neoddeliteľnou súčasťou ihriska sú vodné plochy, ktoré sprevádzajú hráčov na viacerých jamkách. Tréningové zázemie tvorí 300 m dlhý driving range, chipping green, putting green a 2 tréningové jamky. V prípade zlého počasia môžu golfisti využiť krytú časť, kde sú k dispozícii špičkové podložky Huxley, ktoré predchádzajú zraneniu zápästia a je možné do nich zapichnúť tee. Pre členov klubu sú pripravené samostatné priestory, zľavy a iné benefity a vyhradené časy v každej hodine prevádzky ihriska, pri včasnom objednaní tee time. K dispozícii je aj golfová škola, akdémia, pre deti aj dospelých, rôzne balíčky tréningov a požičovňa golfových potrieb.

V areáli ihriska sa nachádza aj klubová klimatizovaná reštaurácia Sedin s príjemným prostredím a skutočnou golfovou atmosférou. Dôležitým prvkom interiéru reštaurácie je škótsky tartan, pohodlné sedačky a ušiaky. A samozrjeme kvalitné a chutné jedlo a rýchla obsluha. Pre viac info o jednotlivých cenníkoch ihriska pozri TU.

Najčastejšie otázky o atrakcii Golfové ihrisko, Sedin Golf Resort

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím