Escape game Žilina

Úniková hra je moderná interaktívna forma zábavy, kde ste so svojim tímom zatvorený v miestnosti, z ktorej sa musíte dostať vyriešením rôznych úloh a hlavolamov bez použitia hrubej fyzickej sily. V Escape Game Žilina si viete skúsiť dobrodružstvo v únikovej hre inšpirovanej filmom Noc v múzeu. Za dverami tohto múzea sa skrýva niečo, čo vám nik neprezradí a nebude sa o tom s vami rozprávať, pokiaľ to nezažijete. Dokážete vyriešiť všetky záhady, ktoré ukrýva? Stačí pár jednoduchých krokov a môžete pocítiť aké je to dostať sa na slobodu. 

Zážitková hra, kde tím zložený z 2 - 5 hráčov bez vekového obmedzenia sa v časom limite 90 minút musí pomocou svojho logického myslenia dostať von. Hra je určená pre všetkých, rodiny, priateľov, kolegov a nadšencov moderných interaktívnych hier a zábavy. Nutná rezervácia vopred. Rezervuj si svoje dobrodružstvo aspoň deň vopred a ušetri TU.

© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím