Chodník korunami stromov Bachledka

Nachádza sa v Bachledovej doline, v Belianskych Tatrách. Súčasťou chodníka s dĺžkou 1234 metrov je aj 32 m vysoká vyhliadková veža, z ktorej je nádherný výhľad na Belianske Tatry, Pieniny a malebné Zamagurie. Ku Chodníku dopraví návštevníkov 10-miestna kabínová lanovka, čím sa Chodník stáva bezbariérovou atrakciou. Pri vstupe na Chodník je možnosť zapožičať si aj vozík a korunami stromov sa pohodlne previesť. Po obvode chodníka sa nachádza množstvo informačných tabúľ, ktoré prevedú návštevníkov druhovo pestrým lesom a zoznámia ich s faunou a flórou, ktoré sa nájdu len málokde. Okrem náučného chodníka sa tu nachádzajú aj dve adrenalinové zastávky (udržanie rovnováhy nad zdanlivo nebezpečnou priepasťou, jazda na suchom tobogáne dlhom 67 m) a pred areálom detské ihriská, bobová dráha, požičovňa detských nosičov, obchod so suvenírmi a aj fotomiesto. Chodník korunami stromov je v celej dĺžke bezbariérový. A nielen Chodník. Celé stredisko disponuje úplnou bezbariérovosťou.

Chodník korunami stromov je otvorený počas celého roka. V zime je v areáli k dispozícii Gorgyho lyžiarska škola, sánkarská dráha, lyžovanie na menčestri ako aj adrenalín v hlbokom snehu, bežecké lyžovanie na hrebeni Spišskej Magury, nezabudnuteľné nočné lyžovanie a snowtubing. Pre viac info pozri TU.

Najčastejšie otázky o atrakcii Chodník korunami stromov Bachledka

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím