Brutál Povala - lezecká stena

Nekomerčná lezecká stena pre verejnosť sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica. Na stenu sa lezie bez istenia a padá sa do makkých žineniek i z 5 m výšok. Začiatočnikom poradí ochotný personál a vysvetlí ako to s lezením funguje, ale odporúčame prejsť si pred prvým lezením Boulderingovú inštruktáž. Je to vlastne hodina so skúseným inštruktorom, ktorý na lezeckej stene pomáha so základmi tohoto športu. Keďže sa na lezeckej stene Brutál Povala lezenie s lanom učí tažko, v ponuke sú tréningy a inštruktáže i na lezeckej stene Pavúk (nachádza sa v Banskej Bystrici v telocvični Gymnázia J. G. Tajovského 25) alebo je možné si inštruktora objednať i do skál, kde pod jeho odborným dohľadom prebieha celý tréning a inštruktáž. Na inštruktáž je potrebné si rezervovať termín dopredu.

Lezenie je pohybom, ktorý formuje fyzické aj psychické zdatnosti a preto je možné prihlásiť do lezeckých krúžkov aj aj deti. Krúžky sú zamerané na osvojenie základov lezenia a pohybu na umelej stene formou rôznych hier, zábavy a cvikov a to buď jednotlivo alebo v menších skupinách. Krúžky sú určené pre deti od 5 rokov.

Najčastejšie otázky o atrakcii Brutál Povala - lezecká stena

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2021 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím