Babyland Villa Betula Family Resort

Turistický región
Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy, Západné Tatry, Prosiecka dolina, Kvačianska dolina, Liptovská Mara
Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovská Sielnica

Zábavný park na brehu Liptovskej Mary, v obci Liptovská Sielnica. Najväčšie a najlepšie vybavené detské ihrisko na Liptove. Ponúka mnoho adrenalínových atrakcii nielen pre deti, ale aj tínedžerov a dospelých.

Exteriérové ihrisko na priestrannej lúke s rozlohou 12 ha ponúka množstvo detských atrakcií akými sú napríklad nafukovací hrad, lezecký lanový labyrint, pieskovisko s dreveným preliezačkovým hradom, trampolínová aréna, hojdačky, konské stajne, zvieraciu farmu, dva kolotoče, zastrešené detské ihrisko, prírodný bazén pre neplavcov, plážový volejbal, záhradné minidomčeky a mnoho ďalšieho.

Interiérové ihrisko s rozlohou 500 m2 sa postará o zábavu v každom počasí. Pre deti sú k dispozícii trojetážové detské bludisko, ktoré je dominantou celého priestoru, obľúbený guľôčkový bazén so šmykľavkami a špiralovitým toboganom, detská kuchynka, prekážky, stavebné labyrinty, dielnička pre malých kutilov a viacero balančných hračiek. Hala je zároveň ideálnym priestorom pre detské narodeninové oslavy, detské párty, detské diskotéky a iné akcie. Počas hlavnej letnej a zimnej sezóny je v Babylande pripravený každodenný animačný program, vždy na inú tému. Témy animačného programu je možné si pozrieť TU.

 Areál ponúka aj štýlové ubytovanie v komfortných izbách a pohodlných apartmánoch v penzióne Villa Betula a tiež v kempe, v ktorom sa je možné ubytovať v domčekove (mobilné domčeky a útulné karavany) alebo vo vlastných stanoch a karavanoch.

Samozrejmosťou je aj reštaurácia s modernou gastronómiou a tradičnými receptami starých mám, no radi pripravia aj jedlá pre alergikov. Navyše je tu všetko baby firendly. A v kaviarni s WiFi si môžu návštevníci posedieť pri šálke chutnej kávy, alebo osviežujúciom nápoji. Parkovisko sa nachádza pred vstupom do areálu.

Vstup do detskej zábavnej haly je spoplatnený a v cene je zahrnutý aj vstup na exteriérové detské ihrisko Babyland s ďalšími desiatkami športových i adrenalínových atrakcií, vstup na zvieraciu farmu alebo do konských stajní. Aktuálny cenník nájdete TU.

Najčastejšie otázky o atrakcii Babyland Villa Betula Family Resort

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3
© 2022 CA SORGER - Všeobecné obchodné podmienky - Kontakt | Všetky práva vyhradené.